نیاز به دانستن: وارن بافت می گوید: “نمی خرید و یا فروش در سرفصل به عنوان coronavirus می فرستد سهام ياوه

آن را در نهایت اتفاق افتاده است — coronavirus ترس گرفته اند و ترس و وحشت است در مجموعه.

جهانی سهام در حال غوطه وری در روز دوشنبه پس از تعدادی از ویروس موارد خارج از چین رسید بیش از آخر هفته به ویژه در ایتالیا و کره جنوبی و ایران است.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.84% سقوط 3% – 880 امتیاز – در اوایل معاملات. بازارهای سهام نیز کاهش یافت, با ایتالیا FTSE MIB I945, -6.03% پیشرو فرود, سقوط 5.9%.

اما در تماس با ما از روزوارن بافت گفت: سرمایه گذاران به خرید یا فروش سهام است که او به عنوان کسب و کار بر اساس روز, عناوین.

“سوال واقعی این است: ‘تا 10 سال یا 20 سال چشم انداز برای آمریکا کسب و کار را در گذشته 24 یا 48 ساعت?'” میلیاردر سرمایه گذار گفت: در CNBC.

“شما متوجه بسیاری از کسب و کار ما تا حدی خود, امریکن اکسپرس, Coca-Cola — کسانی که کسب و کار و شما نمی خرید یا فروش کسب و کار خود را بر اساس عناوین امروز. اگر آن را به شما می دهد یک فرصت برای خرید چیزی است که شما دوست دارید و شما می توانید آن را حتی ارزان تر پس از آن شما موفق باشید,” او اضافه شده است.

در خود سالانه به سرمایه گذار, نامه بیش از آخر هفته بافت گفت: سهام خواهد بهتر از اوراق قرضه برای سال آینده به دلیل پایین بودن نرخ مالیات.

“اگر چیزی نزدیک به نرخ فعلی باید غلبه بر دهه های آینده و اگر شرکت نرخ مالیات نیز باقی می ماند در نزدیکی سطح پایین کسب و کار در حال حاضر لذت بردن از آن است که تقریبا در برخی سهام را در طول زمان انجام مراتب بهتر از دراز مدت نرخ ثابت ابزار بدهی,” او گفت:.

بازار

سهام ایالات متحده سقوط اوایل روز دوشنبه به عنوان گسترش coronavirus خارج از چین را برانگیخت جهانی فروش. داو سقوط 3%, در حالی که S&P 500 با کاهش 2.9 درصد و نزدک تضعیف 3.3%. ایتالیایی FTSE MIB led اروپا fallers کشویی تقریبا 6% به عنوان تعدادی از ویروس موارد در ایتالیا رز بالاتر از 150 از فقط سه روز پنج شنبه. بازارهای آسیا نیز کاهش یافت, با کره جنوبی کامپوزیت شاخص قیمت سهام 180721, -3.87% پایین 3.87% و هانگ سنگ در هنگ کنگ HSI, -1.79% کاهش 1.8%. قیمت طلا در معاملات آتی GC00, +1.98% رسید 1.8 ٪ به $1,678 در هر اونس به عنوان سرمایه گذاران رنگی به پناهگاه امن دارایی.

وزوز

ایتالیا به رهبری جهانی فروش سهام در روز دوشنبه به عنوان coronavirus سرعت در حال گسترش در خارج از چین با موارد صعودی در کره جنوبی, ایران و ایتالیا بیش از آخر هفته.

حسابداری-نرم افزار شرکت Intuit INTU, -2.76% توسط بسته شدن در یک معامله برای خرید, امور مالی شخصی, پورتال امتیاز اعتباری حدود 7 میلیارد دلار پول نقد و سهام وال استریت ژورنال گزارش شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او هرگز با همتایان اروپایی خود در مورد تلاش های روسیه برای کمک به برنی ساندرز پیروزی دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

تصادفی می خواند

“سونیک: جوجه تیغی” برگزار شد و در آن جعبه دفتر تاج برای دومین آخر هفته ضرب و شتم رقابت از هریسون فورد CGI سگ تلنگر “تماس از وحشی”.

انگلیسی, طرفداران نوشیدنی لاس وگاس خشک پس از تایسون خشم غالب دئوتای وایلدر برنده شورای جهانی بوکس سنگین وزن جهان عنوان شده است.

‘دیوانه’ مایک هیوز می میرد در موشک سقوط تلاش برای اثبات زمین مسطح است

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>