نیاز به دانستن: این رکود در نهایت پایان دادن به بخش خصوصی بدهی های supercycle’ می گوید: شرکت های که اختراع اصطلاح

بازار نیست و دوباره به حالت عادی نه با یک شات. اما آنها در حال گرفتن یک کمی کمتر از کوره در رفته.

VIX VIX +0.67% نوسان سنج است و فقط بیش از 50 داشتن آمار 85 در بدترین بحران همه گیر. Jani Ziedins از Cracked بازار, وبلاگ انتظار, S&P 500 SPX +2.28% به حل و فصل را به یک تجارت محدوده 2300 تا 2600. به سختی ایده آل است اما به عنوان او می نویسد: “این می تواند 12 تا 24 ماه برای بازگشت به [3,000] اما من فکر می کنم اکثر مردم خواهد بود کاملا محتوا اگر ما برای جلوگیری از سقوط است.”

بنابراین آن را به ارزش مصرف گسترده تر نگاه از فقط چند روز آینده. BCA تحقیقات معرفی مفهوم بدهی supercycle در 1970s توصیف چگونه سیاست گذاران نمی خواهد اجازه دهید مالی و عدم تعادل به طور کامل unwound در طول رکود. این شرکت اعلام کرد بدهی supercycle مرده در پایان سال 2014 و گفت: آن را تا حدودی توجیه توسط خانواده استقراض نسبت به درآمد عقب نشینی و عدم شرکت سرمایه صرف هر چند شرکت را چلپ چلوپ کردن در سهام buybacks و ترکیب و ادغام.

در حال حاضر این شرکت اعلام نهایی میخ را در تابوت. “شوک از رکود و نابودی ثروت را ترک میراث مالی افزایش احتیاط با خانواده هایی که مایل به ساخت احتیاطی پس انداز و شرکت ها در تلاش برای تعمیر آسیب دیده ترازنامه” می نویسد: مارتین بارنز اقتصاددان ارشد در BCA, که همچنین می گوید که نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن شخصی پس انداز افزایش به دو رقمی سطح از سال 1980.

در سمت تلنگر است که بخش خصوصی retrenching است که وجود دارد “شروع فوق العاده ای افزایش در بخش دولتی کسری بودجه و بدهی ها از در حال حاضر در سطح بالا.” فدرال رزرو به نوبه خود باقی خواهد ماند عظیم خریدار اوراق قرضه خزانه داری حتی “به عنوان بهبود اقتصاد به دلیل آن را نمی خواهید به خطر بازده بالاتر تضعیف رشد است.” به عنوان جهانی شدن خلوت این مجموعه صحنه را برای تورم به بازگشت به پایین خط. “ما به مدت طولانی استدلال کرد که پایدار ترقی در تورم خواهد بود قبل از نهایی جلسه از کاهش قیمت ها. احیای تورم ممکن است تدریجی اما آن موذی طبیعت در نهایت آن را خطرناک تر است,” او می نویسد.

همانطور که برای بازار پیامدهای او می گوید سهام نگاه کنید به مراتب بیشتر فوتی و فوری در میان مدت از اوراق قرضه از بازده بسیار پایین در حال حاضر و به دلیل سیاست های پولی حمایت خواهد شد. اما چشم انداز کوتاه مدت است cloudier پس هیچ کس نمی داند چه مدت به رکود خواهد انجامید.

وزوز

جهانی coronavirus موارد صدر 1 میلیون به رشد در ایالات متحده new-مورد شمارش آهسته کمی به 13.9 درصد از 14.2%.

ماه مارس شغل گزارش می آید با یک ستاره پس از بررسی های انجام شده و پیش از بسیاری از ایالت تعطیلی و افزایش نرخ بیکاری. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch انتظار 82,000 کاهش اشتغال بخش غیرکشاورزی و یک افزایش اندک در نرخ بیکاری به 3.7%. وجود دارد همچنین آمار از موسسه مدیریت عرضه در بخش خدمات.

تسلا TSLA, -5.63% ممکن است پیشبرد پس از برق خودرو ساز گفت: آن را تحویل 88,000 وسایل نقلیه در سه ماهه اول بود که جلوتر از پیش بینی است.

اپل AAPL +1.67% تمدید تعطیلی آن ایالات متحده فروشگاه های خرده فروشی تا اوایل اردیبهشت, خبری بلومبرگ در گزارش به نقل از یک شرکت ضبط خبرنگاری.

3M شعر +3.58% رئیس اجرایی گفت: N95 ماسک تقاضا بیش از آن ظرفیت تولید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل در برابر این شرکت گفت: این شرکت خواهد پرداخت “قیمت بزرگ” در یک صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که با توجه به دیدار نفت و مدیران شرکت در یک میزگرد میله میله برای شروع در 3 p. m., شرقی, با توجه به کاخ سفید برنامه.

بازار

پس از 469-نقطه برای به دست آوردن میانگین صنعتی داو جونز DJIA +2.24% در روز پنج شنبه آتی سهام ایالات متحده ES00, -0.91% YM00, -1.01% NQ00, -0.96% بودند ضعیف تر است.

نفت خام آتی CL.1, +4.54% گسترش روز پنج شنبه در این تجمع که باعث تهمت به tweeting که وجود دارد خواهد بود یک 10 میلیون بشکه در روز کاهش به تولید. سازمان کشورهای صادر کننده نفت اوپک و روسیه هنوز به توافق برای کاهش تولید.

قیمت طلا در معاملات آتی GC00, -0.44% تضعیف.

نمودار

مورگان استنلی است کاهش آن در سه ماهه دوم ایالات متحده تولید ناخالص داخلی پیش بینی -38% از -30%. “ما انتظار بهبود اقتصادی در ایالات متحده خواهد بود بیشتر کشیده شده-خارج از آنچه قبلا پیش بینی شده مشخص شده توسط یک عمیق تر قطره به رکود اقتصادی و کندتر صعود” آن اقتصاددانان گفت.

تصادفی می خواند

گوزن استعمار شرق لندن محله.

زمین تکان دادن کمتر به دلیل بیماری همه گیر.

مکزیک را متوقف کرده است و دم تاج آبجو.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>