نیاز به دانستن: S&P 500 به برگزاری این سطح و یا در معرض خطر 10% اصلاح هشدار استراتژیست

کسانی که سنجاق امید ارتجاعی برای سهام بعد از روز دوشنبه وحشیانه سهام فروش در برای عصبی بعد.

قوی رالی برای آتی آغاز شده است که در آسیا پژمرده برخی به نیویورک معامله گران از خواب بیدار و پیدا کردن coronavirus عناوین کمتر نگرانی در روز سه شنبه. آن را فقط ممکن است بیش از حد به زودی برای برخی از سرمایه گذاران را تا روز دوشنبه مشاوره از برکشایر هاتاوی را وارن بافت که پیشنهاد آنها می تواند با استفاده از فروش به خرید سهام آنها برای حتی ارزان تر است.

در آن طول می کشد یک “روح شجاع به خرید از این بازار” یادداشت کریس وستون رئیس تحقیقات در استرالیا بروکر فارکس Pepperstone که فراهم می کند با ما تماس بگیرید و از روز است.

“زمانی که کشورهای در حال بسته شدن مرز خطر شیوع تر شدن تلفظ در اروپا و خاورمیانه و زنجیره تامین هستند و فقط برای رفتن به بیشتر مختل ما چگونه مدل خطر زمانی که ما نمی توانیم حتی مدل اقتصاد با هر گونه اعتماد به نفس؟” وستون می پرسد.

او می گوید: هر گونه سرمایه گذاران وسوسه به خرید سهام در حال حاضر باید نگه داشتن چشم در این سطح مهم در S&P SPX -3.35%.

“اگر ما می بینیم قیمت سر از طریق 3200 و سپس آن را منجر به حتی بالاتر نوسانات و ریسک 10% کاهش. خریداران نیاز به دفاع از این سطح و یا آن شب خوب وین گفت:” وستون که فراهم می کند جدول زیر از S&P 500 که تعطیل 3.3% به 3,225.89 در روز دوشنبه.

در حال حاضر برای برخی از مشاوره از یک تاجر که به تازگی سعی در کسب سود از یک زن و شوهر از coronavirus مرتبط با قطره به صورت سهام.

Jani Ziedins معامله گر پشت Cracked بازار, وبلاگ, می گوید او نیز با کاهش یک پا در پس از سقوط بازار در روز جمعه سه هفته پیش در اولین موج از coronavirus سرفصل. “که تجارت کار می کرد درخشان به عنوان بازار بسیج نزدیک به 200 امتیاز بیش از دو هفته آینده و من به اندازه کافی خوش شانس به قفل در سود نزدیکی اوج” او می نویسد.

اما او می گوید در تلاش است که همان حرکت جمعه گذشته واقعا کار می کرد خیلی خوب داده شده دوشنبه را تار و مار. اما او پس از به پایان رسید تا با اندک توده ای از ضرر و زیان است. “این یک buyable شیب تنها سوال این است که هنگامی که می گوید:” Ziedins.

صدای جیر جیر
بازار

داو YM00, +0.23%, S&P ES00, +0.22% و نزدک NQ00, +0.45% آتی هستند تندرست در اطراف, اما تلاش برای ایجاد ثبات با دستاوردهای اما بازارهای سهام اروپا SXXP, -0.46% در قرمز هستند. تجارت مخلوط شد برای بازارهای آسیایی با نیکی NIK, -3.34% از دست دادن 3.3 درصد و KOSPI 180721, +1.18% تا 1.2%. طلا GC00, -1.73% خاموش است 1% پس از روز دوشنبه دستاوردهای عظیمی.

نمودار

در اینجا یک نمودار که UBS وارد شده از جمعه گذشته است. این نشان می دهد که در حال بالا 10 سهام است که سرمایه گذاران هستند — مانند ویزا V -4.80% و مایکروسافت MSFT, -4.31% — و حداقل در معرض — اپل:

وزوز

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به رشد در سراسر جهان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته است برای $2.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای مبارزه با آن است. United Airlines UAL, -3.26% و مستر کارت MA -4.42% تبدیل شده اند آخرین شرکت ها برای هشدار در مورد خرید اینترنتی از ویروس. و UBS تحلیلگران انتظار دارند اپل AAPL -4.75% فروش گوشی های هوشمند در چین به یک ویروس مرتبط با آمار در ماه فوریه است.

در جای دیگر سهام در Moderna MRNA, +1.97% در حال صعودی در خبری که داروسازی است واکسن آزمایشی را شروع آزمایشات انسانی در ماه آوریل است.

شرکت فناوری HP HPQ, -2.64% می گوید آن را آماده برای کشف ادغام با رقیب زیراکس XRX, -4.07%, اما برخی از آنها با شنیدن پیام های مخلوط.

سفر آنلاین سایت Expedia باغ, -6.50% گزارش شده است که برنامه ریزی برای کاهش 3,000 شغل.

یک جفت از خانه-قیمت شاخص و به دنبال آن مصرف کننده اعتماد به نفس و یک سخنرانی توسط فدرال رزرو نایب رئیس ریچارد Clarida همه جلوتر است.

تصادفی می خواند

چرا ابتلا به کروناویروس است که تقریبا اجتناب ناپذیر

فروش قرص سر به فلک کشیده در چین

جهان قدیمی ترین مرد مرده است در 112

Redditors به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را خارج از رادار وب سایت

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>