نیاز به دانستن: ‘Overprotected’ سرمایه گذاران می تواند نیش زده در کنار رکود اقتصادی هشدار بالا بارکلیز استراتژیست

لرزاند, افزایش غیر چین coronavirus موارد — به ویژه در کره جنوبی — سرمایه گذاران به نظر می رسد تمایلی برای بارگذاری بر سهام به عنوان هفته جدید.

است که آنها به عنوان رهبری برای درک امن و پناهگاه دارایی های اوراق قرضه TMUBMUSD10Y, +0.00% و طلا GCJ20, -0.18% از جمعه.

شما شنیده ام از هلیکوپتر پدر و مادر ؟ خوش آمدید به جهان از هلیکوپتر سرمایه گذاری و با ما تماس بگیرید و از بعد از بارکلیز مدیریت ثروت ارشد سرمایه گذاری افسر ویلیام هابز که می یابد و بیش از حد مضطرب سرمایه گذاران زندگی در “سایه طولانی” ناشی از بحران مالی است.

“شایع ترین روایت در بازار است که چه زمانی که بعد از رکود اقتصادی همراه خود Treasurys خود طلا را با کیفیت به حدی است که نگرانی من تقریبا می شود که اگر بعد از رکود اقتصادی است که از حالت نرمال خود انواع مختلفی مانند سهام اصلاحی از 10 درصد به 15 درصد و متوسط کاهش بیکاری شما پیدا کنید که شما باید overprotected خودتان و به منصه در واقع می تواند در این زمینه است که شما فکر کردم و به شما ایمنی” هابز گفت MarketWatch.

“آن دسته از شرکت هایی که ارائه مدرک اقتصادی و قابلیت اعتماد و اطمینان است که لذت بردن از قوی مزیت های رقابتی و قوی قابل مشاهده جریان های نقدی خود را به ارزش ممکن است در حال اغراق آمیز گفت:” هابز و اضافه کرد که برخی از اوراق قرضه دولتی به نظر می رسد “بازگشت-رایگان خطر به جای ریسک می گرداند.”

حقیقت این است که سرمایه گذاران نمی تواند قابل اعتماد پیش بینی رکود و نباید نگرانی در مورد آن, او گفت:. “آنچه که ما می گویند که برخی از قبلی علل برخی از nastiest رکود در تاریخ تا کنون قابل ملاحظه ای وجود ندارد” و بارکلیز فکر می کند چرخه اقتصادی ادامه می دهند در حالی که برای کمی طولانی تر است.

البته coronavirus امواج می تواند به “رول آپ در برنامه به طور بالقوه بسیار بیشتر دوره ای و مخل راه هایی که ما پیش بینی” او هشدار داد.

اما یک سرمایه گذار هوشمند طرز فکر برای آینده پنج تا 10 سال است که می پذیرد تمام برجستگی در جاده نمی تواند dodged اعم از اقتصاد و یا در غیر این صورت. و یا گفت: هابز شما از دست دلیلی برای سرمایه گذاری در وهله اول — “برداشت می گرداند مداوم از نبوغ انسان است.”

که به معنی “متنوع و قرار گرفتن در معرض به بازارهای سهام جهان و که زیبایی جهان مدرن نسبت به جهان از چند دهه گذشته است. من هم اکنون می توانید دریافت…تقریبا دسترسی رایگان به تمام بازارهای سهام جهان و قرار گرفتن در معرض است که جهانی نبوغ” گفت: هابز.

که در آن برای پیدا کردن همه است که نبوغ خود را? او گفت: Barclays است که با تکیه به سمت بازارهای نوظهور به ویژه در آسیا اما به دور از یک منطقه است که به نظر می رسد کمی گران — ایالات متحده megacap فضا.

جزئیات: رویای آمریکایی از بازنشستگی نمی تواند برآورده می گوید رائول رفیق

نمودار

بانک مرکزی امریکا مریل لینچ نمودار به ما طول می کشد در راه بازگشت به نشان دادن انرژی ایالات متحده سهام در پایین ترین قیمت نسبت به S&P 500 پس از پرل هاربر حمله 1941.

تصادفی می خواند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کره ای برنده اسکار “انگل” تجارت barbs.

گمراه کننده coronavirus نقشه ویروسی رفت.

زمانی که دره سیلیکون را بی خانمان کرده اند هیچ جای دیگری برای رفتن آنها سوار ‘متل 22’ اتوبوس شب.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>