نیاز به دانستن: مورگان استنلی را استراتژیست هستند صعودی در بازار. اما در اینجا خود را نگرانی بزرگ است.

هر چند هیچ الگوی رفتاری است بلافاصله پدید آمده — بر خلاف شرکت-بدنام Jim Cramer تلویزیون شات نشان دادن یک پرش در سهام و افزایش تعداد مدعیان بیکاری — سه شنبه جلسه انجام یکی دیگر از ضد و نقیض پیام.

S&P 500 SPX +3.05% رسید بیش از 3% به صورت سوم آن به دست آورید و در مدت چهار روز در حالی که صندوق بین المللی پول هشدار داد از بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

مورگان استنلی استراتژی تیم اذعان زمان رکود خواهد بود بدتر از بحران مالی جهانی. اما تحلیلگران می گویند اندرو ورق سرنا تنگ و نائومی پول در یک تحقیق جدید یادداشت منتشر شده در چهارشنبه خروجی را بهبود می یابند دو بار به عنوان سریع به دلیل بی سابقه پولی و مالی با پاسخ, و همچنین به این دلیل که مصرف کننده و سیستم مالی کمتر اهرمی به عنوان رکود اقتصادی است.

“بازار منجر شود اقتصاد” آنها می گویند. “اگر عمیق شیرجه رفتن در فعالیت های متوسط سه ماهه دوم سال 2020 علائم پایین برای فعالیت های ما فکر می کنم آن را بسیار مناسب که کم برای سهام اعتباری/قیمت اتفاق می افتد قبل از آن. در حالی که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد که درست بوده است, بیشتر از نه.”

که گفت: اعتبار و ارزیابی سهام بودند غیر منتظره ای گران رفتن به این رکود به طوری که آنها نمی انتظار سهام دوباره به اوج یا اسپرد اعتباری به عنوان تنگ, در هر زمان به زودی. آنها فکر می کنم ارزیابی داستان در حال حاضر در اعتبار و بهتر است آنها همچنین توصیه می فروش گیرند.

بزرگترین نگرانی در این سال است که عجله ای برای بازگشایی اقتصاد. “در برخی از راه, درخواست برای اجتماعی فاصله در فوریه و مارس بود ‘آسان’ ویروس جدید و ترسناک آن به سرعت در حال گسترش و آب و هوا در نیمکره شمالی بود (به طور کلی) فقیر” آنها می گویند. “درخواست از مردم برای حفظ دستاوردهای آن از طریق اجتماعی فاصله در ماه مه هنگامی که موارد جدید رو به کاهش, اقتصادی, درد نصب و آب و هوا است بهتر خواهد بود یک چالش سخت تر.”

بزرگترین نگرانی برای 2021 هستند خواستار ریاضت به عنوان اتفاق پس از بحران مالی است.

وزوز

با مجموع تایید COVID-19 موارد بر پرتگاه از 2 میلیون داده در ادامه به اشاره به کاهش رشد. جدید-virus موارد در سراسر جهان رشد 3.1% از جمله 4.4 درصد رشد در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دویچه بانک. در سراسر جهان نرخ رشد 6.1 درصد و در ایالات متحده نرخ رشد 7.6% پنج روز پیش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او کارگردانی است دولت برای توقف ایالات متحده کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی است.

مرگ و میر باید رسید در سوئد است که نگهداری مدارس و رستوران ها باز در حالی که دانمارک شروع به بازگشایی مدارس.

بزرگترین شرکت هواپیمایی در ایالات متحده آمریکا به طور موقت توافق کردند که به نظر برای $25 میلیارد دلار در دولت کمک کند.

آژانس بین المللی انرژی پیش بینی تقاضای جهانی نفت سقوط خواهد کرد با ثبت مقدار در این سال در حال سقوط به سطح گذشته دیده می شود در سال 1995.

ایالات متحده میزان خرده فروشی در ماه مارس را تیتر آنچه که انتظار می رود به یک گریم مجموعه ای از گزارش های اقتصادی که همچنین شامل تولید صنعتی و فدرال رزرو مدیره بژ کتاب اقتصادی حکایات.

بازار

به دنبال خطر کردن برای لحظه ای. آتی سهام ایالات متحده ES00, -1.85% YM00, -1.60% NQ00, -1.34% کاهش یافت.

نفت خام CL.1, -3.03% و طلا GC00, -1.45% آتی کاهش یافت در حالی که دلار افزایش یافت.

تصادفی می خواند

فصل جدید از محبوب ویدئویی Fortnite شده است به تعویق افتاد.

جهان طولانی ترین حیوانات کشف شده است.

وجود دارد یک کمپین رسانه های اجتماعی برای خرید تمبر بر این باور آن را به ایالات متحده خدمات پستی.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>