نیاز به دانستن: شیدایی گرفته در بازار سرمایه و وجود دارد “بدون توجه” به خطر می گوید: یک استراتژیست

گیاهی-غذاهای ساز فراتر از گوشت BYND, +4.19% معاملات در 282 بار برآورد درآمد. تسلا TSLA, +8.16% قیمت سهام دو برابر شده است این سال است. Virgin Galactic را SPCE, +12.07% قیمت سهام تقریبا سه برابر شده و در سال 2020 است.

جهان بیشترین سود شرکت اپل AAPL +1.59%, برداشت درآمد خود را هدایت و تکنولوژی-سنگین نزدک کامپوزیت در واقع بسته بالاتر در روز است.

مایک o’rourke رئیس استراتژیست بازار در نهادی کارگزار JonesTrading می گوید: “شیدایی” گرفته شده برگزاری سرزنش صفر-کمیسیون خرده فروشی کارگزاران فدرال رزرو تزریق نقدینگی مجبور به خرید از صندوق شاخص مدیران فعال و مدیران صندوق که بیش از حد می ترسم نه به دنبال کت و شلوار.

“خط پایین این است که هیچ احترامی برای ریسک در بازار سرمایه و شیدایی است به طور نامحدود پایدار وجود ندارد و به طور دائم بالا فلات” او می نویسد: در یک توجه داشته باشید مرجع Rodney Dangerfield این کمدین که معروف نمی تواند فرمان احترام.

جان Rekenthaler نویس در صندوق-رتبه بندی خدمات مورنینگ اقدام به الهی زمانی که سرمایه گذاری می شود حدس و گمان است. آن را یک کار آسان است. به این نتیجه رسید که هزینه هنگام بازگشت بیش از حد نامشخص و یا به احتمال زیاد منفی است حدس و گمان است. اما حتی است که بیش از حد ساده تعریف او می نویسد.

“اوراق بهادار با سختی مثبت انتظار بازگشت و نوسانات بالا در حال نظری — مگر اینکه خود عملکرد دارای همبستگی منفی و با بقیه نمونه کارها که در این صورت سرمایه گذاری ممکن است موجه” او می گوید.

نمودار

وجود یک رکورد در سطح بالا استفاده نشده سهم بیع متقابل از ظرفیت با توجه به جی پی مورگان پیشرو بانک به فکر بیع متقابل اطلاعیه ها کاهش خواهد یافت. بالاتر ارزیابی نیز ممکن است دچار وسوسه کردن شرکت ها به دور از جدید buybacks. در عوض شرکت ها ممکن است تمرکز بر روی هزینه های سرمایه, سود سهام و ترکیب و ادغام این بانک گفت.

تصادفی می خواند

SpaceX می گوید آن را ارسال تا چهار خصوصی شهروندان به مدار.

آخرین Brexit مبارزه بر سرنوشت Elgin marbles.

انگلیسی, کاندوم مارک Durex خود را ایجاد کرده فونت به نام “یک شب بدون.”

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>