نیاز به دانستن: سرمایه گذاران نمی تواند نشستن در حصار پس از coronavirus سهام تار و مار – از آن زمان به خرید سهام برنشتاین می گوید

پس از بدترین هفته در وال استریت از سال 2008 سرمایه گذاران در حال بیدار شدن از خواب به همه بیش از حد آشنا اخبار بیشتر coronavirus موارد در سراسر جهان و کاهش ذخایر جهانی است. دوم آمریکا و مرگ ناشی از این ویروس نیز گزارش روز یکشنبه. آسیایی و اروپایی سهام آغاز شده و دوشنبه مثبت – به عنوان بانک های مرکزی در سراسر جهان برانگیخت امید کاهش نرخ بهره. اما آنها نقل مکان کرد و به قرمز پس از یک گزارش OECD هشدار داد که ویروس اقتصادی بود “شدید” و قرار دادن “اقتصاد جهانی در خطر است.” های آتی سهام ایالات متحده به دنبال کت و شلوار در یک فرار ،

مقیاس و نهایی تاثیر شیوع بیماری ناشناخته باقی مانده است اما ما در تماس روز, برنشتاین تحلیلگران گفت که زمان برای سرمایه گذاران به نشستن در حصار.

“تاثیر است که شیوع ویروس را در رشد است که در حال حاضر ناشناخته است. اما پس از چنین ناگهانی حرکت می کند همانطور که دیدیم در پایان هفته گذشته از فروش طرف استراتژی چشم انداز یکی نمی تواند نشستن در حصار” تحلیلگران رهبری اینیگو فریزر-جنکینز گفت: در یک توجه داشته باشید.

“ما اعتقاد داریم که ما تاکتیکی مدل یا نه ؟ ما و آنها نشان می دهد که تمایلات سرمایه گذار به سادگی نقل مکان کرد بیش از حد…بنابراین ما در حال دفاع تاکتیکی افزایش حقوق صاحبان سهام قرار گرفتن در معرض.”

به گفته تحلیلگران از تاثیر کامل از این بیماری همه گیر خواهد بود ناشناخته برای برخی از زمان و کوتاه مدت تاکتیکی تماس برای خرید ذخایر جهانی است.

آنها اضافه شده است که این نه یک “استراتژیک تماس در اثر شیوع بیماری” است که آن را ممکن است لازم باشد برای تنظیم حقوق صاحبان سهام قرار گرفتن در معرض رو به پایین دوباره اگر ویروس باعث رکود در حالی که سیاست های مالی پاسخ نیز می تواند منجر به تغییرات.

“اما در عین حال قبل از اینکه ما اطلاعات خوب و کامل ماکرو اهمیت بیش تاکتیکی افق از 1-2 ماه ما فکر می کنم آن است که حق خرید سهام جهانی بازار در پاسخ به آخرین هفته پاییز” به آنها اضافه شده است.

بازار

پس از بدترین هفته در وال استریت از سال 2008 – که در آن هر سه شاخص کاهش یافته است بیش از 10 ٪ به اصلاح خاک – های آتی سهام ایالات متحده کاهش یافت و بیشتر در روز دوشنبه با داو آتی YM00, -0.66% پایین 0.6%. S&P 500 آتی ES00, -0.91% تضعیف 0.8% در حالی که نزدک آتی NQ00, -0.42% کاهش یافته است 0.5% قبل از باز کردن. شاخص های سهام اروپا منعکس در اوایل معاملات قبل از افتادن دوباره با Stoxx 600 SXXP, -1.40% پایین 1.3%. ایتالیایی FTSE MIB I945, -3.67% کاهش 3.5 درصد به عنوان کشور گزارش 50% سنبله در coronavirus موارد در روز یکشنبه. بازارهای آسیایی نیز دوباره به عنوان یک شبه بانک مرکزی ژاپن گفت: این امر گام برای حمایت از اقتصاد است. قیمت نفت BRN00, +0.97% صعود 1.6% در امیدوار است که سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) اعلام خواهد شد تولید کاهش اواخر این هفته.

وزوز

دوم coronavirus مرگ گزارش شده در ایالات متحده آمریکا روز یکشنبه پس از واشنگتن مقامات بهداشت گفت: مردی که در 70 سالگی درگذشت در منطقه سیاتل است.

سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل گفت: بازارهای جهانی نیاز به جلوگیری از وحشت بیش از coronavirus.

جهان معروف موزه لوور در فرانسه بسته شد در روز یکشنبه به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش از طریق اروپا است.

گلدمن ساکس اقتصاددانان انتظار دارند که فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره به زودی به تاثیر از شیوع کروناویروس. رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: بانک مرکزی “از نزدیک نظارت” این بیماری همه گیر در روز جمعه.

فعال صندوق های تامینی الیوت مدیریت نامزد چهار مدیره به هیئت مدیره توییتر TWTR, +0.58% پس از مصرف قابل ملاحظه سهام شرکت در پتانسیل یک پیشنهاد برای سرنگونی مدیر عامل شرکت جک دورسی با توجه به گزارش.

پیت Buttigieg کاهش یافته است از این مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در روز یکشنبه.

تصادفی می خواند

مک دونالد به دور تخم مرغ McMuffins فقط به عنوان وندی راه اندازی صبحانه

دیوید بکهام اینتر میامی از دست دادن اولین MLS بازی برابر لس آنجلس FC

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>