باید بدانید که: در اینجا شجاعانه راه اروپا بزرگترین مدیر صندوق است که در واکنش به شیوع کروناویروس

قابل توجه است وجود دارد بحث که آیا به “خرید غوطه” و یا نه به عنوان بازارهای مالی واکنش نشان می دهند به شیوع کروناویروس.

Amundi مدیریت دارایی اروپا بزرگترین مدیر صندوق با €1.45 تریلیون دلار ($1.6 تریلیون دلار) در دارایی های تحت مدیریت مصرف یک گام بیشتر و گفت: آن را می بیند فرصت های در حال ظهور در بازار سهام.

“مگر در مواردی که به ‘افزایش عدم قطعیت” است که قادر به از خط خارج شدن اقتصاد جهانی به یک شوک است که ما سناریوی در حال حاضر — بیش از حد رو به پایین شکست در قیمت ها می تواند به ارائه نقطه ورود برای دارایی با جذاب ارزیابی و خوب اصول. به ویژه ما دیدن انتخابی فرصت های EM [در حال ظهور بازار] حقوق صاحبان سهام با توجه به reacceleration از رشد درآمد و جذاب ارزیابی و چشم انداز ضعیف تر دلار DXY, -0.13%. کوتاه مدت مسئله با توجه به وضعیت فرصتی است برای اضافه کردن به این دارایی کلاس جلوگیری از هر گونه اختلال در چشم انداز جهانی” گفت: پاسکال Blanqué, Amundi ارشد سرمایه گذاری افسر.

در خصوص این شرکت معرفی بازارهای در حال ظهور است که نسبتا عایق از ویروس است و می تواند از هر دو تقاضای داخلی قوی و یا ادامه تغییر در زنجیره ارزش.

“به عنوان مثال ما انتظار رشد قوی باقی می ماند در ویتنام فعالیت کمی ارتجاعی در اندونزی و سنگاپور اقتصاد برای بهره مندی از ثبات و احتمالی وانت صنعتی تولید و تجارت جهانی” او نوشت. در چین Amundi توصیه می شود که محتاط تر در بخش های آسیب پذیر مانند مهمان نوازی و حمل و نقل هوایی و همچنین گردشگری-شرکت های مرتبط حساس به تقاضا است.

همچنین ببینید: مارک موبیوس می گوید او را تقویت نوظهور-بازار شرط

این وزوز

وزارت امور خارجه هشدار داد آمریکایی ها به سفر به چین در پی coronavirus حتی به عنوان سازمان جهانی بهداشت گفت: هیچ نیاز به قطع کردن سفر است. انگلستان گزارش داد که دو مورد اول.

بخش فن آوری در تمرکز اصلی داستان است. آمازون AMZN, +0.68% بود در مسیر به سمت $1 تریلیون دلار ارزیابی پس از گزارش یک $3.3 میلیارد دلار سود سه ماهه قوی تر-از-پیش بینی فروش تعطیلات. آی بی ام IBM -0.67% اعلام کرد Ginni Rometty هشت سال اجرا به عنوان مدیر اجرایی به پایان خواهد رسید و او خواهید بود به جای Arvind کریشنا که در حال حاضر اجرا می شود ابر را بدست آورد.

رینولدز محصولات مصرفی REYN, +0.00% گفت: اواخر روز پنج شنبه این قیمت عرضه اولیه عمومی آن در 26 دلار, به اشتراک گذاری, بالا بردن $1.2 میلیارد دلار است. کشتی سرگرمی جهانی WWE +2.23% ممکن است تلو تلو خوردن پس از استعفای خود در دو شرکت رئیس جمهور.

غول های نفتی اکسون موبیل XOM, +1.06% و شورون CVX, +0.93% هر دو گزارش قوی تر از انتظار می رود.

موجی از ایالات متحده به داده ها نشان داد ثابت رشد دستمزد و هزینه های که کمی رشد درآمد. شاخص مدیران خرید در چین داده نمی نا امید هر چند بررسی دوره تا حد زیادی قبل از گسترش coronavirus. کره جنوبی و ژاپن تولید صنعتی بهبود یافته در حالی که اقتصاد منطقه یورو به سختی رشد در سه ماه آخر سال به سال.

در جبهه سیاسی انگلستان رسما خروجی اتحادیه اروپا در شب جمعه هر چند ارتباط خواهد بود تا حد زیادی بدون تغییر تا پایان سال است. باقی مانده درام از استیضاح محاکمه به پایان رسید و در روز پنج شنبه شب به عنوان سناتور. لامار الکساندر گفت که او مخالف خواستار شهود به احتمال زیاد به آب بندی پایان سریع.

بازار

آتی سهام ایالات متحده ES00, -0.49% کاهش یافته است در روز جمعه پس از سه دوره متوالی به سود به صورت میانگین صنعتی داو جونز DJIA +0.43%.

طلا GC00, -0.23% لبه پایین تر در حالی که نفت خام CL.1, +0.19% رشد شاخص ،

بازارهای سهام آسیا ADOW, -0.28% افزایش یافت و بازارهای سهام اروپا SXXP, -0.27% سقوط کرد.

تصادفی می خواند

2011, هیجان انگیز سرایت کرده است رسید به iTunes Top 10 u. k. فیلم اجاره نمودار به دلیل coronavirus.

خانه شیرین آلاباما—ناگهان Yellowhammer دولت است در نزدیکی بالای رتبه بندی برای ورودی U-Haul کامیون.

نیل یانگ در مقایسه با MacBook Pro های صوتی قابلیت فیشر قیمت.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>