نیاز به دانستن: Goldman Sachs با هشدار نسبت به خطر قریب الوقوع برای سهام با توجه به خوشنودی در coronavirus

سهام نگاه آماده برای استراحت و شما می توانید سرزنش است که در برخی از تازه coronavirus نگرانی.

ژاپن گزارش مرگ دو نفر از کشتی کروز و کره جنوبی گفت: 2.5 میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه پس از آن مصدوم. در حالی که سرمایه گذاران ممکن است خسته از شنیدن چگونه ویروس-راضی هستند به عنوان سهام نگه داشتن متلاشیکننده سوابق ما تماس بگیرید و از بعد از گلدمن ساکس گفت: دقیقا همان است که.

“در نزدیکتر مدت…ما معتقدیم که در معرض خطر بیشتری است که تاثیر coronavirus بر درآمد به خوبی ممکن است دست کم در زمان قیمت سهام نشان می دهد که خطرات ناشی از اصلاح بالا” رئیس جهانی سهام استراتژیست پیتر اوپنهایمر گفت: مشتریان می باشد.

این ویروس در کتاب های تاریخ — سارس در سال 2003 — نشان می دهد که موانع برای بازارهای اغلب موقتی است. اما اقتصاد چین است “شش بار بزرگتر در حال حاضر از آن شد و سپس” با گردشگری چین 0.4% تکه از تولید ناخالص داخلی جهانی و روز کاری از دست رفته در چین برابر با یک دو ماه برنامه ریزی نشده شکستن برای کل ایالات متحده او اشاره می کند.

اوپنهایمر امتیاز به اپل AAPL +1.45% آخرین هشدار است که وال استریت تا حد زیادی شانه ای بالا انداخت و اشاره کرد که این شرکت شده است رانندگی بهتر از حد انتظار سه ماهه چهارم درآمد نتایج.

“در طول سه ماهه چهارم پنج تا از بزرگترین سهام S&P 500 (Facebook FB -0.14%, آمازون AMZN, +0.67%, اپل AAPL +1.45%, مایکروسافت MSFT, +0.30%, گوگل صاحب الفبا GOOGLE, +0.36% ) ارسال شده متوسط درآمد تعجب +20% در مقایسه با فقط 4 درصد برای میانگین شاخص S&P 500 شرکت. هر گونه ضعف به این و دیگر شرکت ها به احتمال زیاد فشار درآمدها پایین تر” هشدار اوپنهایمر.

به نظر نمی آید به دار کشیده ارزیابی در بازار اوراق قرضه در مقابل سهام به نقصان در برابر سهام قلاب, او گفت:. نه پایدار بازار خرس اما ضربه نیست و دکمه چرت زدن است پیام.

آخرین کلمه می رود به جی پی مورگان را بالا کمی استراتژیست Marko Kolanovic که یادداشت های سرمایه گذاران ستون شده اند به تکنولوژی کم نوسان سهام و اوراق قرضه, رانده شده توسط coronavirus نگرانی و به عنوان منفعل-بودجه شمع به سهام برندگان. به عنوان یک فن از ارزش سهام Kolanovic انتظار یک چرخش به آن کلاس دارایی هنگامی که ویروس فروکش.

“ما احتیاط سرمایه گذاران است که این حباب خواهد شد و به احتمال زیاد سقوط یعنی از این زمان است که ‘متفاوت’ با ارزیابی بازگشت و نزدیک به 2010-2020 متوسط” او هشدار می دهد در یک توجه داشته باشید.

بازار

داو YM00, -0.17%, S&P ES00, -0.16% و نزدک NQ00, -0.19% در حال پایین همراه با سهام اروپا SXXP, -0.42%. چین سهام 000300, +2.30% شروع به پریدن کرد و پس از بانک مرکزی کاهش نرخ وام — انتظار می رود حرکت می کند اما نه به اندازه کافی می گویند برخی از.

دلار آمریکا DXY, +0.12% است تا با دلار استرالیا AUDUSD -0.7189% سقوط پس از یک بیکاری سنبله.

جزئیات: می تواند یک افزایش باک صدمه دیده سهام ؟

نمودار

پالادیوم قیمت PAH20, +1.30% شده اند رفتن سهموی و کالا خوب است تسلا TSLA, +6.88% مدعی به عنوان یک “سبز پرچین” برای سرمایه گذاران بازار گوش وبلاگ.

بازار گوش/تامپسون رویترز

“پالادیوم یک جزء کلیدی در آلودگی-دستگاه های کنترل برای ماشین ها و کامیون ها. حدود 85 درصد از پالادیوم به پایان می رسد تا در سیستم اگزوز در خودرو که در آن کمک می کند تا به نوبه خود آلاینده های سمی به کمتر مضر دی اکسید کربن و بخار آب می گوید:” وبلاگ نویس است.

وزوز

حمل و نقل غول پیکر و بیشتر شرکت های هواپیمایی هشدار داده اند بیش از coronavirus خرید اینترنتی. چین موارد جدید رز تنها 394 به عنوان مقامات خود را تغییر روش شمارش دوباره.

L مارک پوند +0.00% گزارش شده است که فروش کنترل خود را زیر بازوی راز ویکتوریا به آن را خصوصی.

سهام Zillow Z +4.19% در حال صعودی پس از آنلاین املاک و مستغلات گروه ارسال شده درآمد بالاتر هر چند زیان های گل رز به عنوان به خوبی.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ تحت حمله توسط رقبا در چهار بحث است.

هفتگی مدعیان و فیلادلفیا فدرال شاخص تولید را پیش رو دارد و به دنبال آن شاخص های اقتصادی پیشرو.

تصادفی می خواند

نه مرده در آلمان پس از مسلح حملات قلیان میله های زندان.

آنچه که طالبان می خواهند — معاون رهبر نیویورک تایمز نظر تکه.

دره سیلیکون مخترع پشت “cut-copy-paste” درگذشت.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>