نیاز به دانستن: دریافت آماده برای یک سهام اوج این تابستان پس از یک رکود اقتصادی آمریکا هشدار مدیر صندوق

جهانی اشتها برای سهام بحرانی روز پنجشنبه پس از چین گزارش داد متناوب 15,152 جدید کروناویروس موارد با توجه به روش های مختلف همراه با 254 مرگ و میر.

است که نزدیک به 15 برابر افزایش در روز چهارشنبه زمانی که نشانه هایی از کاهش در گسترش باعث تجمع در وال استریت و در جاهای دیگر. اما برخی می گویند آن را نیز ممکن است خبر خوب به عنوان قابل اعتماد تر اعداد ممکن است شروع به ظهور و نیز لرزش تا از مقامات.

در جای دیگر ما تماس بگیرید به روز با تمرکز بر دم مشکلات برای اقتصاد ایالات متحده است. می آید از Julien Bittel چند دارایی مدیر صندوق در Pictet مدیریت دارایی که انتظار یک رکود اقتصادی سه ماهه چهارم این سال است. و با توجه به بازار سهام اصلاح است و در طول تاریخ صورت گرفته در ماه قبل از آن او است و پیش بینی شده سهام اوج این تابستان.

او می بیند بسیاری از شباهت های بین آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و در سال 2000—بازار به اوج خود رسید و در مقابل نیمی از سال و به دنبال آن رکود است. Bittel بسیاری از نمودار به عقب خود را مورد مانند این نمایش تکان فرصت های شغلی (که اقدامات ایالات متحده در پست های خالی شغلی) در پایین ترین پس از بحران مالی جهانی اغلب فال بد برای استخدام:

او همچنین مشکل برای ایالات متحده کسب و کار طولانی مدت چرخه “مرتبط در کمتر دوره ای از مناطق از اقتصاد پس از آن اعتبار چرخه ضریب اطمینان مصرف کننده و بازار کار…این پویایی در حال تمام کند” او گفت:.

او گفت: آنچه باعث می شود تماس خود را به طوری contrarian است که اکثر اقتصاددانان دیدن 25 درصد رکود اقتصادی امکان در حالی که بازارهای سهام در حال مقاطعه تنها در 2% شانس.

“من فکر می کنم سرمایه گذاران کمی ساده و بی تکلف رفتن به این سال فکر که استفاده نا مشروع قطار یا رنگین کمان را ادامه خواهد داد اما به منظور برای این اتفاق درآمد نیاز به آمده به عقب در یک بزرگ راه” گفت: Bittel اشاره کرد که 94 درصد از سال گذشته سهام تجمع رانده شد توسط یک افزایش شدید در قیمت

“پایدار حرکت در بازارهای سهام که رانده متعدد توسعه نمی تواند خود را حفظ میکند مگر اینکه شما یک بهبود در درآمد” و Bittel نمی بینم که اتفاق می افتد به خصوص اگر رشد کند.

توصیه های خود را? سرمایه گذاران می توانند با استفاده از چند ماه آینده به پد از صندوق های بازنشستگی خود را با سود سهام, اما پس از آن آماده به سر برای رکود پناهگاه های از اوراق قرضه و طلا, او گفت:. چک کردن حساب توییتر خود را برای تعداد زیادی بیشتر نمودار و دل تنگی.

بازار

داو YM00, -0.79%, S&P ES00, -0.78% و نزدک NQ00, -0.93% در حال غلت در کنگره coronavirus تعداد سهام اروپا SXXP, -1.04% خاموش به شدت و بازارهای آسیایی ADOW, -0.20% همچنین ارسال زیان با 0.6 ٪ کاهش در هنگ کنگ HSI, -0.34%.

نمودار
وزوز

شرکت بیمه AIG آی جی -0.35%, گروه مواد غذایی کرافت-Heinz KHC, +0.10%, پپسی پپ, +0.00% و چینی چند ملیتی Alibaba بابا +3.27% در حال نورد از نتایج. سفر گروه Expedia باغ, +1.62% و گروه تکنولوژی Nvidia NVDA, +1.74% گزارش خواهد شد پس از نزدیک. همچنین ما را بشنود از شاهدانه سازان شفق شاهدانه ACB, -5.19% ACB, -5.19% و سایبان رشد CGC, -1.31%.

سیسکو CSCO, +1.63% سهام شده اند آمار توسط گروه فن آوری را بدون زرق و برق, هوا و اخراج طرح. سهام بلوم انرژی بود +3.67% در حال آزمایش پس از سوخت-گروه سلول گفت: تمام درآمد پس از عرضه اولیه عمومی آن ناقص بوده است.

در اروپا نوشیدنی ساز Pernod Ricard سرزنش coronavirus برای هدایت برش و غول مواد غذایی نستله را NSRGY, -1.25% NESN, -2.52% همچنین نتایج نا امید کرد. همچنین ACB, -5.19% انگلستان مقامات در حال کاوش ارتباط بین بارکلیز BARC, -3.16% BARC, +0.89% مدیر اجرایی Jes Staley و محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین.

هفتگی مدعیان و قیمت مصرف کننده هستند داده های بزرگ به سازمان دیده بان در روز پنج شنبه.

تصادفی می خواند

هلندی کشتی کروز دوری چند پورت بیش از coronavirus نگرانی در نهایت اسکله.

پیشخدمت از ق غذا در روز ولنتاین حوادث آنها را شاهد بوده است.

Papa john’s موسس می آید تمیز در ادعا خود را از خوردن 40 پیتزا.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>