باید بدانید که: یک حرکت اصلاحی اجتناب ناپذیر است’ به صورت تسلا می گوید: جهانی حباب گزارش

تسلا یادآور dot-com bubble—بسیاری بر این باورند وجود دارد overvaluation اما کسانی که سعی در کوتاه مدت سهام سوخته.

ماهانه, جهانی, حباب, وضعیت, گزارش از بحران مالی رصدخانه که هم توسط ETH زوریخ بخش مدیریت تکنولوژی و اقتصاد و همچنین سرمایه گذاری سیستماتیک مدیریت اختصاص یک بخش ویژه به برق خودرو تولید.

“ضعیف اصول ارزیابی بالا و مقدار زیادی از هیجان انگیز خبر خوب: این یک نمونه dot-com-مانند حباب و بسیار خطرناک برای فروشندگان کوتاه” این گزارش می گوید: در مقایسه با تسلا به وضعیت جولیان رابرتسون شرط در برابر سهام تکنولوژی در سال 2000.

تسلا TSLA, +1.94% سهام حتی پس از یک بیت از یک عقب نشینی کرده اند هنوز هم با هجوم 79% بالاتر در سال 2020 است.

“در کوتاه مدت احساسات نظری پمپ تسلا کلاه بازار به بیش از 160 میلیارد دلار در حالی که در دراز مدت انرژی سبز و برق خودرو جزر و مد را تشکیل می دهند. بنابراین یک حرکت اصلاحی اجتناب ناپذیر است. هنگامی که یک اصلاح خواهد شد که آسمان بالا ارزیابی تسلا (فقدان اصول منطقی برای توجیه قیمت) تبدیل خواهد شد خنجر به نیش فوم” این گزارش می گوید.

این گزارش همچنین به صدا در تاریکی توجه در اقتصاد جهانی است. “افزایش قیمت سهام مانند تسلا است که هیچ نشانه ای از افزایش ثروت در غیاب واقعی رشد اقتصادی است. افزایش قیمت سهام در حال نشانه ای از یک فرسایش قدرت خرید ارز” در این گزارش است. “طبقه متوسط است که در حال حاضر در مواجهه با رکود اقتصادی-مانند فشار است. اکثریت مردم همچنان برای تبدیل شدن به فقیر به عنوان هزینه زندگی جلبک هر گونه رشد دستمزد واقعی. اکثر مردم در حال حاضر زندگی در رکود اقتصادی حتی زمانی که سهام در حال بالا رفتن خود پزشکی, هزینه دانشگاه و مالیات در حال بالا رفتن است.”

وزوز

شغل گزارش در آمد قوی تر از حد انتظار: 225,000 جدید آمار مشاغل ایجاد شده در ماه ژانویه, پس از دستاوردهای, در, ساخت و ساز, مراقبت های بهداشتی و حمل و نقل و انبارداری. نیز وجود دارد یک افزایش نسبتا کم به ماه های نوامبر و دسامبر اشتغال است.

رشد دستمزد شتاب به 3.1 درصد بیش از سال است.

در خارج از کشور, تولید صنعتی در آلمان سقوط 3.5% در ماه دسامبر. چین لغو انتشار آن تجارت اطلاعات در دسترس نباشد گفت: ادغام ژانویه گزارش با فوریه داده است.

سرزمین اصلی چین گزارش 73 بیشتر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به ژاپن گفت: 41 نفر پیدا شد در یک قرنطینه کشتی کروز.

Uber فن آوری UBER +0.76% ممکن است پس از صعود تاکسی سرویس پیش بینی سود زودتر از انتظار به عنوان از دست دادن آن در سه ماهه چهارم نبود به عنوان شیب دار به عنوان تحلیلگران بود می ترسید. EBay EBAY +2.36% سهام کاهش یافت و پس از بین قاره ای یخ -2.98% گفت: این دیگر علاقه مند به خرید این شرکت است.

نوکیا NOK, +4.22% و اریکسون اریک +1.84% رز در اروپا تجارت به عنوان دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr گفت: شرکت های ایالات متحده باید در نظر خرید یک سهام در مخابرات سازندگان تجهیزات برای خنثی کردن چین Huawei. کردیت سوئیس CS +0.85% کاهش یافت و پس از استعفای رئیس اجرایی Tidjane تیام در میان رسوایی جاسوسی. سافت 9984, +7.13% سهام رسید در توکیو پس از یک گزارش که فعال سرمایه گذار الیوت مدیریت خریداری $2.5 میلیارد سهام.

بازار

وجود غم انگیز تن به جمعه تجاری حتی پس از قوی شغل گزارش. آتی سهام ایالات متحده ES00, -0.39% YM00, -0.41% NQ00, -0.49% کاهش یافته است, آیا به عنوان اروپایی SXXP, -0.42% و ADOW, -0.53% سهام.

بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری TMUBMUSD10Y, -2.48% سقوط 4 واحد.

تصادفی می خواند

خشم رو به رشد چین بیش از مرگ coronavirus whistleblower.

قارچ که خوردن تابش کشف شد در داخل راکتور هسته ای چرنوبیل.

آب و هوا هرج و مرج ناشی از ضرر و زیان گسترده از bumblebees در مورد, با توجه به مطالعه.

آمازون AMZN, +0.51% بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی جف بزوس فروشنده $3.5 میلیارد دلار سهام در طول هفته گذشته بنا به گزارش ها به پخش کردن 70 میلیون دلار در دو نقاشی.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>