نیاز بیشتر به جریان? آمازون می افزاید: برخی از رایگان HBO محتوا هیچ نخست تصویری مورد نیاز

Amazon.com Inc. است تقویت جریان آن ترکیب با برخی از رایگان HBO برنامه نویسی.

با شروع این هفته کامل فصل پنج تحسین HBO series — “گلوله سازهایی” “بری” “کمی بزرگ نهفته است” “دره سیلیکون” و “جانشینی” — در دسترس خواهد بود به صورت رایگان برای مدت زمان محدود برای مشتریان ایالات متحده که ورود به آمازون خود را AMZN, +5.27% حساب — هیچ نخست تصویری عضویت مورد نیاز است.

جزئیات: آمازون دارای حق کسب و کار برای آب و هوا coronavirus اما صرف می تواند رشد کند و حتی سریع تر

ده HBO مستند و docuseries — از جمله “مخترع: برای خون در دره سیلیکون” در مورد الیزابت هلمز و Theranos رسوایی و “McMillion$” در مورد اراذل و اوباش طرح به تقلب در مک دونالد انحصار — نیز در دسترس خواهد بود به صورت رایگان همراه با 20 برادران وارنر فیلم از جمله “Crazy, Stupid, Love” “فیلم لگو 2” و “تالار: کارآگاه Pikachu.”

بیست قسمت از “Sesame Street” را نیز در دسترس است.

HBO و برادران وارنر هستند هر دو واحد از WarnerMedia است که متعلق به شرکت AT&T Inc. T +3.11%

در اوایل این ماه HBO ساخته شده تقریبا 500 ساعت برنامه نویسی اصلی در دسترس به صورت رایگان در آن جریان برنامه های.

همچنین نگاه کنید به: اینجا چه خبر از آمدن به آمازون نخست تصویری در مارس سال 2020

علاوه بر این برای نخست تصویری مشترکین در آمریکا است که از دست رفته ورزشی, آمازون اضافه کردن 30 لیگ اصلی بیس بال بازی از 2019 و نزدیک به 80 NBA چوب جنگلی کلاسیک.

آمازون نخست تصویری نیز جریان “یک جهان با هم در” یک کراس پلت فرم جهانی ویژه تجلیل از تلاش های مراقبت های بهداشتی کارگران در میان coronavirus همه گیر شروع در ساعت 2 بعد از ظهر شرقی در روز شنبه. لیدی گاگا معاون کشیش بخش مجازی, کنسرت, که از ویژگی های ظاهر از هنرمندان مانند تیلور سویفت, Billie Eilish و پل مک کارتنی و خواهد شد که توسط Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel و استفان کلبرت. اینجا را کلیک کنید برای یک سیستم کامل اجرا.

بیشتر به تماشای: آنچه ارزش جریان در مارس سال 2020: ‘خوب مبارزه’ ‘بوش’ ‘پول دزدی و بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>