نزدیک به 6 میلیون بطری آب به یاد می آورد بیش از یک خطر خفگی

این دومین بار است که این محصول شده است به یاد می آورد در ماه های اخیر.

نزدیک به 6 میلیون کودک را بطری های آب از Contigo شده اند به یاد می آورد بیش از یک دهانه که به عنوان یک خطر خفگی این شرکت اعلام کرد.

این دومین بار است که این محصول Contigo بچه ها Cleanable آب بطری شده است به یاد می آورد در ماه های اخیر.

در مجموع 427 گزارش شده بود به شیکاگو شرکت مورد اسپوت جدا از جمله 27 گزارش می دهد که فواره بوده است در داخل دهان کودک را با توجه به فراخوان توجه کنید.

این محصول در حال حاضر شده است به یاد می آورد یک بار در ماه اوت سال 2019 و این اخیر به یاد بیاورید شامل دریچه ای است که تا به حال داده شده به مشتریان به عنوان یک جایگزین با توجه به اطلاع قبلی.

تنها بطری با پایه و پوشش دهانه هستند که به یاد می آورد.

Contigo گفت: مشتریان “باید فورا متوقف کردن با استفاده از” محصول و “آنها را به دور از کودکان است.” آنها می توانید تماس بگیرید Contigo برای یک بطری آب.

این محصول به یاد می آورد فروخته شده بود از مارس سال 2018 از طریق Feb. 7, 2020 در Costco, Walmart, Target و دیگر فروشگاه ها در سراسر کشور و به صورت آنلاین در وب سایت های مختلف. بطری وارد شد و از شیکاگو و فراخوان شماره 20-074.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>