نزدیک به 200 احتمالا در معرض COVID-19 در سرویس است که نقض stay-at-home سفارشات

ABC News Corona Virus Government. Response

تمام شرکت کنندگان توصیه شده است به خود شده است.

کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی را مطلع بیش از 180 نفر است که آنها ممکن است در معرض به کروناویروس در خدمات مذهبی برگزار شد در نقض این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

این Butte County عمومی وزارت بهداشت در روز جمعه گفت که شرکت کنندگان در این آزمایش مثبت برای این ویروس یک روز پس از این رویداد.

مقامات اداره گفت: آنها باید دستور 180-به علاوه افرادی که با حضور در مارس 10 سرویس به خود شده است. مقامات نیز به آنها تست شده است.

کسی که آزمایش مثبت است که در حال حاضر در خانه, انزوا, مقامات گفت.

مجامع عمومی هر اندازه مجاز تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش. در مارس 9, Butte County نقل مکان کرد و به مرحله 2 از دولت چهار بخش بازگشایی طرح که هنوز هم اجازه نمی دهد که برای مجامع عمومی.

وزارت بهداشت خواست ساکنان به “انجام بخشی از ما به دنبال سفارشات.”

“در این زمان سازمان است که در فرد خدمات و یا گردهمایی های در حال قرار دادن سلامت و ایمنی خود را در مجامع عمومی و محلی ما توانایی برای باز کردن در معرض خطر بزرگ” Butte County, بهداشت عمومی, مدیر Danette نیویورک در بیانیه ای گفت. “حرکت بیش از حد به سرعت از طریق بازگشایی روند می تواند علت عمده شکست و می تواند ما نیاز به برگرداندن به اقدامات محدود کننده است. ما التماس هر کس به دنبال دستور دولت و بازگشایی طرح برای کمک به مبارزه با پتانسیل گسترش COVID-19.”

بخش آشکار نیست که در آن خدمات برگزار شد.

در اوایل این ماه در پاسادنا عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد که یک خوشه از COVID-19 موارد ترسیم شد به یک جشن تولد در جنوب کالیفرنیا. این حزب نیز برگزار شد و پس از آن دولت اقامت در خانه سفارش به اثر رفت.

کالیفرنیا 78,839 تایید COVID-19 موارد و 3,261 مرگ و میر با توجه به آخرین اطلاعات از دولت است.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>