نزدیک به 10 درصد از حامل خدمه 4,800 است coronavirus

ارشد نظامی ایران نظامی باید آماده برای شبیه شیوع است.

در مجموع 416 ملوانان روی عرشه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در حال حاضر آزمایش مثبت برای رمان coronavirus با اعداد افزایش روزانه آن به نظر می رسد که به زودی 10 درصد از خدمه کشتی از 4,800 خواهد آمد و با این بیماری است.

توسعه می آید به عنوان معاون رئیس ستاد مشترک ارتش هشدار داد که وضعیت در کشتی حامل بود و نه “یک” است و نظامی مورد نیاز برای آماده شدن برای شبیه شیوع بیماری در سراسر نظامی است.

ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: پنتاگون به خبرنگاران گفت 416 خدمه تست مثبت ترجمه به 8.6 درصد از خدمه کشتی از 4,800 و با شماره روزانه در حال افزایش این احتمال وجود دارد که این رقم از 10 درصد یا بیشتر از خدمه کشتی رسیده خواهد شد بسیار به زودی.

“ما تست کردم تقریبا تمام خدمه در حال حاضر ما هنوز در مورد 1000 تست از چپ به گزارش” گفت: Hyten.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

سروان. برت Crozier این کشتی کاپیتان سابق است که بنا به گزارش ها در میان کسانی که آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به نیویورک تایمز.

مقامات نیروی دریایی تا به حال مشخص می شود همه از COVID-19 موارد در میان خدمه کشتی به عنوان خفیف با اکثریت بودن بدون علامت. اما در روز پنج شنبه نیروی دریایی تایید اولین مورد از یک عضو خدمه نیاز به مراقبت های ویژه.

“یک ملوان نیروی دریایی ایالات متحده اختصاص داده شده به ناو یو اس اس تئودور روزولت (CVN 71) بود بستری در واحد مراقبت های ویژه (ICU) از نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام مارس 9” گفت: نیروی دریایی بیانیه.

“ملوان آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 30 و در زمان بستری شد و در 14 روز انزوا دوره در پایگاه نیروی دریایی گوام. جزئیات بیشتر منتشر خواهد شد هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است.”

ملوان داشت بی توجه صبح روز پنجشنبه در حالی که در انزوا در پایگاه نیروی دریایی گوام به گفته یک مقام آمریکایی. پرسنل اورژانس اداره احیاء و ملوان منتقل شد به بیمارستان پایه قرار داده شده در بخش ICU که در آن رسمی ملوان در شرایط بحرانی است.

ژنرال Hyten گفت: ملوان کشف شد توسط همکار ملوانان در قرنطینه “این یکی خاص اتفاق افتاده است و از شب به صبح, اما وجود دارد و افراد در اطراف و افراد را در بر داشت.”

نیروی دریایی برنامه را به 2,700 از خدمه کشتی به محل آنها را در قرنطینه مناسب مسکن. سرعت و قرار دادن اکثر خدمه کشتی اصلی بود درخواست در Crozier نامه که منجر به شلیک سابق وزیر نیروی دریایی توماس Modly.

Modly استعفا از پست خود در روز سه شنبه پس از طوفان از جنجال های تولید شده توسط سخنان خود به خدمه روزولت در روز دوشنبه که در آن او برچسب Crozier به عنوان “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه” فکر می کنم که نامه خود را نداشته اند به مطبوعات درز.

گرد سفر هزینه در هزینه های عملیاتی برای Modly پرواز به گوام سرنشین یک هواپیمای نظامی بود $243,000 یک مقام آمریکایی تایید به ABC News.

Hyten گفت: نظامی نیاز به برنامه ریزی برای این احتمال که وجود خواهد داشت بیشتر coronavirus عفونت در مقیاس حامل در طول نظامی.

“از دیدگاه من, من فکر می کنم آن را یک ایده خوب نیست به فکر می کنم که تئودور روزولت است یک نوع مسئله گفت:” Hyten.

“ما بیش از حد بسیاری از کشتی ها در دریا, ما بیش از حد بسیاری از مستقر قابلیت های. وجود 5000 ملوانان در یک هسته ای طراحی ناو هواپیمابر. به فکر می کنم که آن را هرگز دوباره اتفاق خواهد افتاد این است که یک راه خوب برای برنامه ریزی. آنچه ما باید انجام دهیم این است که ما باید به شکل از چگونه برای برنامه ریزی در این COVID محیط.”

پرداختن به مطبوعات گزارش می دهد که برخی از اعضای خدمه اختصاص داده شده به ناو هواپیمابر USS Nimitz باید آزمایش مثبت برای این ویروس یک سخنگوی نیروی دریایی روشن است که وجود دارد هیچ مورد کشتی حامل است که در حال حاضر pierside در آن homeport از واشینگتن.

“وجود دارد هیچ تایید موارد مثبت COVID-19 در هیئت مدیره USS Nimitz در این زمان گفت:” فرمانده جان Fage, یک سخنگوی نیروی دریایی سوم ناوگان.

“ملوان نمایش داده می شود علائم و نشانه قرار داده شد به انزوا کردن کشتی از فراوانی از احتیاط و پس از آن تا به حال تست است که بی نتیجه بود” او گفت:. “ملوانان بود که در تماس نزدیک با فردی نیز حذف شده از کشتی به عنوان یک احتیاط قرار داده و به قرنطینه. که ملوان باقی می ماند کردن کشتی.”

Fage گفت: یک دوم ملوان تا به حال آزمایش مثبت در حالی که از دولت های ترک در اوایل ماه مارس. “که ملوان باقی می ماند, در آن محل بوده یا روی نیمیتز پس از خروج از منطقه در ترک” او گفت:.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>