‘نزدیک به مصونیت از مجازات برای مواد مخدر جنگ و قتل در فیلیپین, سازمان ملل متحد می گوید

دهها هزار نفر از مردم در فیلیپین ممکن است کشته شده در جنگ با مواد مخدر از اواسط سال 2016 در میان “مصونیت از مجازات در نزدیکی” برای پلیس و تحریک به خشونت توسط مقامات ارشد سازمان ملل متحد گفت: در روز پنج شنبه.

داروهای سرکوب راه اندازی شده توسط رئیس جمهور رودریگو Duterte پس از پیروزی در انتخابات خود را بر روی پلت فرم از خرد کردن جرم و جنایت شده است مشخص شده توسط پلیس سفارشات و سطح بالا حرف که ممکن است به عنوان تفسیر “اجازه کشتن” آن را گفت.

بیشتر:

پلیس که نمی نیاز به جستجو و یا حکم بازداشت برای انجام خانه حملات سیستماتیک نیروی مظنون را متهم اظهارات و یا خطر مواجهه با نیروی کشنده حقوق بشر سازمان ملل متحد گفت که در یک گزارش.

شده است وجود دارد تنها یک اعتقاد برای سال 2017 قتل کیان دلوس سانتوس, a 17-year-old مانیل آن گفت. سه افسر پلیس محکوم شدند پس از فیلم دوربین مدار بسته منجر به خشم عمومی آن گفت.

حداقل 73 کودکان کشته شده در جنگ مواد مخدر جوانترین بودن پنج ماه, در این گزارش اضافه شده است.

“با وجود معتبر اتهامات گسترده و سیستماتیک فراقانونی در زمینه مبارزه با مواد مخدر شده است وجود دارد در نزدیکی مصونیت از مجازات برای تخلفات” در این گزارش است.

قربانیان Duterte جنگ با مواد مخدر پیدا کردن آرامش در فیلیپین کلیسا

پلیس اقدامات خود را در مبارزه با مواد مخدر مبارزات انتخاباتی شده اند قانونی است و مرگ و میر رخ می دهد در shootouts با نمایندگی های مقاومت در برابر بازداشت.

اما حداقل در 25 مورد از “جنگ مواد مخدر” حملات شد اثبات نشان می دهد پلیس کاشت و شواهد یافت. در برخی موارد اسلحه گفته می شود توسط مقتول مظنون با مته سوراخ یکسان شماره سریال.

“این نشان می دهد الگوی کاشت از شواهد توسط افسران پلیس و کست شک در دفاع از روایت بنحوی که قربانیان به احتمال زیاد غیر مسلح در زمان کشتن.”

در این گزارش گفت که برخی اظهارات از بالاترین سطوح دولت تا به حال “افزایش یافته است به سطح تحریک به خشونت” و “تهمت مخالفان به طور فزاینده ای نهادینه شده”.

“وضعیت حقوق بشر در فیلیپین است مشخص شده توسط فراگیر تمرکز بر نظم عمومی و امنیت ملی از جمله مقابله با تروریسم و مواد مخدر ،

اما این بود که “اغلب در هزینه از حقوق بشر در روند دادرسی, حقوق حاکمیت قانون و پاسخگویی”.

قربانیان Duterte جنگ با مواد مخدر پیدا کردن آرامش در فیلیپین کلیسا

“دولت نیز به طور فزاینده ای در زمینه اتهامات جنایی از جمله با استفاده از COVID-19 قدرت های ویژه قوانین در برابر کاربران رسانه های اجتماعی ارسال مطالب انتقادی از سیاست های دولت و اقدامات” این گزارش اضافه شده است.

از آن خواهد شد ارائه شده به شورای حقوق بشر سازمان ملل بعد از آن در ماه ژوئن.

در بیانیه ای ارسال به الجزیره عام صدا برای حقوق بشر و صلح در فیلیپین گفت این گزارش “یک کیفرخواست سنگینی علیه” از Duterte دولت را “عدم رعایت اصول استانداردهای ابزار و کنوانسیون حقوق بشر است.”

وکلا و فعالان مطرح زنگ این هفته بیش از یک جدید ضد تروریسم لایحه تحت فشار قرار دادند توسط Duterte هشدار شدیدی و خودسرانه مقررات است که می تواند مورد آزار قرار گرفته به هدف قرار دادن مخالفان خود.

مربوط به مواد مخدر با قتل,

اکثر قربانیان در جنگ مواد مخدر در حال جوان فقیر شهری مردان گزارش سازمان ملل متحد گفت. بستگان خود توضیح داده شده “موانع متعدد در مستند سازی موارد و به دنبال عدالت است.”

“محافظه کار ترین شکل بر اساس داده های دولت نشان می دهد که از جولای سال 2016 8,663 مردم کشته شده اند – با دیگر تخمین می زند تا سه برابر این تعداد ،

سازمان ملل متحد ذکر شده در گزارش های گسترده مربوط به مواد مخدر, قتل مرتکب شده توسط ناشناس “اوباش” و فیلیپین گزارش دولت در سال 2017 است که مراجعه کننده به 16,355 “قتل در موارد زیر تحقیقات” به عنوان موفقیت در داروهای جنگ.

گروه های حقوق بشر گفت که مرگ و میر در Duterte مبارزه با مواد مخدر را جنگ می تواند حداقل 27,000.

Philippines

اتهام قربانی Duterte مواد مخدر جنگ های جمع آوری شده توسط محلی تشییع جنازه سالن پس از داغستان توسط مردان ناشناس در یک خیابان در Pasay city, جنوب مانیل [فایل: فرانسیس R. Malasig/سازمان حفاظت محیط زیست]

یک سال 2016 پلیس دایره راه اندازی کمپین با استفاده از نظر “نفی” و “خنثی سازی” از “دارو شخصیت” آن گفت: خواستار لغو آن است.

“چنین بد تعریف شده و شوم زبان همراه با تکرار کلامی تشویق بالاترین سطح مقامات دولتی را به استفاده از نیروی کشنده ممکن است جسارت پلیس برای درمان این دایره به عنوان مجوز برای کشتن” آن را گفت.

دولت آمار و ارقام نشان می دهد که 223,780 مواد مخدر “شخصیت” دستگیر شدند از اواسط ماه جولای 2016 تا 2019 اما مشخص نیست اتهام و بی نظمی در روند به دلیل افزایش نگرانی که “بسیاری از این موارد ممکن است به مقدار دلخواه بازداشت”.

حداقل 248 زمین و محیط زیست فعالان حقوق وکلا و روزنامه نگاران و اعضای اتحادیه های کارگری بین کشته شدند 2015 و 2019 در این گزارش گفت:.

به اصطلاح قرمز-tagging) و یا برچسب زدن افراد و گروه ها به عنوان کمونیست و یا تروریست ها تبدیل شده بود زیاد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>