NBA تعلیق فصل با توجه به کروناویروس

لیگ مورد بحث بود بازی خالی آرنا بازی.

NBA است به حالت تعلیق در آن فصل با توجه به این رمان شیوع کروناویروس.

اعلام این خبر پس از یک گیج کننده اواسط بازی تعلیق از بازی بین یوتا جاز و شهر اوکلاهما تندر. NBA اعلام کرد یک بازیکن تست مثبت برای coronavirus و گفت: آن را در حال حاضر خواهد شد به طور نامحدود متوقف کردن بازی زیر پنج شنبه شب برنامه.

“NBA اعلام کرد که یک بازیکن در یوتا جاز است مقدماتی آزمایش مثبت برای COVID-19′ لیگ در بیانیه ای گفت. “نتیجه آزمون گزارش شد در مدت کوتاهی قبل از tip-off از بازی امشب بین جاز و Oklahoma City Thunder در چساپیک انرژی آرنا. در آن زمان بازی امشب لغو شد. این بازیکن آسیب دیده بود و نه در میدان جنگ.”

“NBA تعلیق بازی به دنبال نتیجه گیری از امشب برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی” به آن اضافه شده است. “NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

ESPN NBA خبرنگار آدریان Wojnarowski گزارش رودی Gobert شد و این بازیکن از جاز که تست مثبت است. این مرکز به یک ستاره برای یوتا در سال 2020 است.

لیگ تا به حال در مورد بحث بازی کردن بازی ها در خالی کردن عرصه های تصمیم گیری ستاره LeBron James قبلا صحبت کردن در برابر.

“مرد ما لغو, رویدادهای ورزشی, مدرسه, دفتر کار و غیره و غیره. آنچه ما واقعا نیاز به انصراف از 2020 است!” جیمز توئیت دنبال اخبار از لیگ تعلیق. “لعنت بر آن بوده است خشن 3 ماه. خدا برکت دهد و امن باقی بماند.”

به احتمال زیاد در آینده NBA Hall of Famer وینس کارتر برنامه ریزی شده بود به بازنشستگی در پایان فصل است که می تواند به معنای کار خود را به طور ناگهانی به پایان رسید چهارشنبه.

“من سپاسگزار” کارتر گفت: مبارزه اشک در طول پس از بازی در کنفرانس مطبوعاتی. “… این بازی خوب بوده است.”

“چنین عجیب و غریب شب اما من واقعا خدا را شکر برای هر فرد در طول این 22yr سفر” کارتر بعد توییتی. “اگر این است که واقعا آن را دوست دارم با تشکر از همه برای عشق و حمایت خود را برای این همه سال.”

روز چهارشنبه رزمندگان طلایی امور خارجه گارد خصوصی به کاری در پاسخ به گزارش بازی در تعقیب و گریز از مرکز در سان فرانسیسکو می توان بدون طرفداران پس از شهردار ممنوع تجمعات بیش از 1000 نفر است.

“همه چیز در مورد روال ما این است که متکی بر این نوع از بازی روز انرژی است. کشیدن تا به عرصه دیدن طرفداران خارج از تعقیب [Center] راه رفتن در اطراف در تمام جنگجو کشباف حتی انرژی در ساختمان شما می تواند احساس آن را تمام راه را از طریق اتاق قفل از طریق تونل” کاری گفت: در عمل است. “تنها چیزی است که سعی کنید به صحبت کردن در مورد چگونه شما در بالا بردن سطح خود را از شدت از پرش از آنجا که شما لازم نیست که واقعی آدرنالین راش بازی در مقابل 18,000 مردم مانند آن.”

ترین تیم NBA تا به حال حدود 15 تا 20 بازی باقی مانده است. این فصل به طور منظم راه اندازی شد به پایان مارس 15 با برگشتی برای شروع سه روز بعد.

NCAA گفت: قبلا در این روز که همه از آن مسابقات بسکتبال بازی می توان بدون فن.

ABC News’ امیلی شاپیرو و ویلیام منسل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>