اردوگاه مرگ بوخنوالت بی سر و صدا علائم 75 سال پس از آزادی

تنها کارکنان بوخنوالت مراسم یادبود سایت با حضور در سالگرد رویداد با توجه به آلمان coronavirus مستند اقدامات است. مقامات به نام افزایش جناح راست افراطی گری در یک “Thuringian اعلام شده است.”

با کروناویروس مستند هنوز هم در نیروی در سراسر آلمان و مقامات در ایالت تورینگن بودند مجبور به لغو متعدد در بزرگداشت حوادث را به خود اختصاص 75 سالگرد آزادسازی اردوگاه کار اجباری بوخنوالت. به جای بازماندگان جلسه در سایت تنها کارکنان این اردوگاه را از حال و روز موزه مشخص شده این مناسبت با گذاشتن تاج گل در بنای یادبود در روز شنبه.

در اطراف 56,000 نفر کشته شدند در بوخنوالت و نزدیکی ماهواره نصب و راه اندازی دورا قبل از آن آزاد شد توسط سربازان ایالات متحده در آوریل 1945.

رهبران surviviors متحد در برابر راست

روز شنبه مقامات چاپ “Thuringian اعلام” توصیف آن به عنوان یک محور در سال جاری یادبود حوادث و اصرار اعضای عمومی به ثبت نام در آن است. این سند در ابتدا امضا شده توسط مقامات بالا از جمله Thuringian دولت برتر Bodo Ramelow و بوخنوالت یادبود سایت سر Volkhard Knigge و همچنین بوخنوالت بازماندگان ایوان Ivanji اوا Fahidi-Pusztei و نفتالی Fürst.

“ما می دانیم و به طور جدی درک است که آلمان نه خود را از سوسیالیسم ملی با زور از تلاش های خود را; که تعداد زیادی از جنایات رفت و مجازات; و که بیش از حد بسیاری از مجرمان و جنایتکاران می تواند ادامه زندگی خود را پس از سال 1945 به عنوان اگر هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است” اعلام متحده است.

Wreaths lain at Buchenwald on the 75th anniversary of its liberation (picture-alliance/dpa/M. Gentzel)

فرد بازدید کنندگان آمده اند به دروازه بوخنوالت به پرداخت خود احترام می گذارد اما در این اردوگاه باقی می ماند بسته به عنوان بخشی از آلمان COVID-19 pandemic اقدامات کاهش

دیروز ‘مسموم’ تبلیغ به عنوان “درمان جهانی’

امضا کنندگان هشدار می دهند که امروز “جناح راست افراط گرایی و استبداد در حال افزایش است به عنوان یک شکل از پوپولیسم جسارت توسط یک نژاد با انگیزه برتری پیچیده ناسیونالیسم.”

“نژاد پرستی و یهودی ستیزی هستند آشکارا تبلیغ و منجر به اعمال خشونت در آلمان است که می شده اند غیر قابل تصور و حتی چند سال پیش” سند خواند و اضافه کرد که “دیروز مخرب سموم هستند یک بار دیگر در حال تبلیغ به عنوان یک درمان جهانی برای جامعه مشکلات.”

آلمان دیده می شود چندین مرگبار جناح راست حملات در سال های اخیر از جمله نژادپرستانه کشتن ولگردی و قانونی شکنی در مارس در هاناو که در آن یک راست مسلح کشته و نه نفر در دو شیشه میله و اقدام به جرم تیراندازی در یک کنیسه در هاله اکتبر گذشته در یهودیت مقدس ترین روز. در ماه ژانویه گزارش شد که گروه های نئو نازی ها بوده اند اخلال در تورهای در بوخنوالت و یک بسته مواد انفجاری پیدا شد در سایت.

بیشتر بخوانید: آلمان و ابعاد جدیدی از جناح راست با تروریسم

دولت برتر اهداف راست AfD حزب شعارهای

در یک جداگانه تصویری, آدرس Thuringian دولت برتر Ramelow ناودان کسانی که به دنبال تطهیر آمیزه با اشاره مستقیم به اظهارات الکساندر Gauland از جناح راست پوپولیستی حزب AfD. در 2018, Gauland مشخص آمیزه و هولوکاست به عنوان “تنها پرنده ای گه در بیش از 1000 سال از تاریخ است.”

“نفرین بوخنوالت هنوز هم اعمال می شود” Ramelow گفت و اشاره کرد که “پرنده گه” بود “نه حق بیان به توضیح [بوخنوالت] جنایات است.”

پرداختن به عموم Ramelow خواست مردم را به مبارزه با عادی از جرایم مانند آنهایی که متعهد در بوخنوالت. “نفرین بوخنوالت است که روزانه ما کار می کنند.”

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>