نازنین Zaghari-Ratcliffe به طور موقت آزاد از ایران زندان

زندانی انگلیسی, کمک ایران کارگر نازنین Zaghari-Ratcliffe شده است به طور موقت منتشر شده در ایران برای دو هفته به او گفت:.

Zaghari-Ratcliffe, 40, مدیر پروژه با Thomson Reuters Foundation, دستگیر شد, در مارس 2016 در فرودگاه تهران به عنوان او به رهبری بازگشت به انگلستان با او از یک خانواده مراجعه کنید.

بیشتر:

او محکوم به پنج سال زندان پس از اینکه به جرم توطئه برای سرنگونی ایران استقرار.

شوهرش ریچارد که راه اندازی رایگان آهنگ نازنین گروه مبارزات انتخاباتی و لابی دولت بریتانیا به امن همسرش آزادی در بیانیه ای گفت که او تا به حال شده است به طور موقت منتشر کردند از زندان اوین شد و در حال حاضر ماندن در خانه پدر و مادرش در غرب تهران.

‘متاسفانه نازنین خواهد بود فوق العاده نیاز به پوشیدن مچ پا تگ طی کردند که پدر و مادر او در حال حاضر استخدام از مقامات’ ریچارد Ratcliffe گفت. ‘نازنین’s جنبش خواهد بود محدود به 300 متر از خانه پدر و مادرش.’

در اوایل این ماه Ratcliffe گفت: او می ترسید همسر او قرارداد coronavirus اما قوه قضائیه ایران گفت که او در سلامت خوب است.

روز سه شنبه یک سخنگوی قوه قضائیه گفت: ایران تا به حال به طور موقت آزاد در مورد 85,000 مردم از زندان از جمله زندانیان سیاسی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

‘من رها که خانم Zaghari-Ratcliffe بود امروز به طور موقت منتشر شد به مراقبت از خانواده اش در ایران’ بریتیش, وزیر امور خارجه Dominic Raab در بیانیه ای گفت.

“ما اصرار رژیم برای اطمینان از او دریافت هر گونه مراقبت های پزشکی لازم است. در حالی که این یک خوش آمدید, گام, ما مصرانه از دولت در حال حاضر به انتشار تمام انگلستان دوگانه اتباع خودسرانه بازداشت شده در ایران و فعال کردن آنها را به بازگشت به خانواده خود را در انگلستان است.’

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>