نصرالله: حزب الله نه درگیر در Amer Fakhoury انتشار

بیروت لبنان – رهبر لبنان ایران-حمایت حزب الله گروه در روز جمعه را تکذیب کرد و در درگیری های اخیر انتشار یک لبنانی-آمریکایی متهم به نظارت بر شکنجه هزاران نفر از لبنان در اشغال اسرائیل در لبنان.

حزب الله-دبیر کل حسن نصرالله گفت که سازمان تا به حال هیچ دانش قبلی از نظامی تصمیم دادگاه در اوایل این هفته به انتشار عامر Fahkhoury فرمانده بدنام Khiam زندان از سال 1980 تا 1990 زمانی که او یک عضو از ارتش جنوب لبنان (SLA) اسرائیل یک پروکسی.

به جای رهبر قدرتمند ترین نیروی در لبنان گفت که او تا به حال آموخته از تصمیم “در تلویزیون ساخته شده و سپس تماس به پرس و جو در مورد آن”.

بیشتر:

“وجود فشار آمریکا و برخی از مردم ضعیف بود,” او گفت:.

Fakhoury چپ لبنان روز پنج شنبه در هیئت مدیره US Army هلیکوپتر که خروج از سفارت آمریکا در شمال بیروت پس از انتشار در مارس 16.

او بازداشت شده بود پس از ورود به لبنان در ماه سپتامبر شد و به اتهام آدم ربایی زندانی و شکنجه زندانیان در Khiam.

دادگاه به ریاست سرتیپ کل Hussien عبدالله, اما, کاهش یافته است, اتهامات گفت: اساسنامه محدودیت ها گذشته بود.

لبنان نگهبانان زندان دستگیر و به شکنجه زندانیان

ایالات متحده شده بود فشار برای انتشار Fakhoury که همچنین به عنوان “قصاب از Khiam”. دو سناتور حمایت از لایحه ای است که دیده اند تحریم ها علیه لبنان و مقامات درگیر در بازداشت است.

نصرالله همچنین گفت: ما تا به حال در معرض تهدید تحریم های اقتصادی در یک زمان از خرد کردن بحران اقتصادی و نگرانی از چنین اقداماتی بودن اعمال با توجه به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “حداکثر فشار کمپین” علیه ایران و وابسته به آن است.

او گفت: برخی از مقامات لبنان به او آمده و از او پرسید که آیا اتهامات علیه Fakhoury می تواند کاهش یافته است به منظور حفظ آزادی او در زمانی که لبنان نمی تواند تحمل هر گونه فشار بیشتر.

نصرالله گفت که او مخالف چنین تصمیمی در زمینه های اخلاقی بلکه به دلیل آن که تشویق ما به قلدر لبنان با تهدید تحریم ها در آینده است.

‘با تشکر از شما, لبنان, دولت’

Fakhoury انتشار موجب خشم و انزجار در لبنان است که تحت اشغال اسرائیل از سال 1982 تا سال 2000 و به طور رسمی هنوز در جنگ با اسرائیل است.

بسیاری را دیدم زمان Fakhoury انتشار – به عنوان کشور در بخشی از مستند بیش جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس – به عنوان عمدی برای مهار خشم عمومی.

چند برجسته روزنامه نگاران و سیاستمداران از جمله برخی از طرفداران حزب الله گفت: تصمیم گیری در این مقیاس می تواند ساخته شده اند بدون ضمنی تایید حزب و متحدان آن که کنترل مجلس و دولت است.

حزب الله و متحدان آن – از جنبش امل و جنبش آزاد وطن پرست (FPM) – که توسط بسیاری از وزرا در دولت – باید همه را محکوم کرد این تصمیم است.

این FPM همچنین به طور خاص آن را انکار کرد رهبر MP Gebran Bassil به حال هیچ نقشی در Fakhoury انتشار گزارش زیر نشان می دهد خود را از دخالت مستقیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال از ایشان تشکر دولت لبنان برای خود آشکار همکاری در Fakhoury انتشار در پنج شنبه گفت: “ما بسیار خدا را شکر به دولت لبنان آنها با ما کار کردند.”

لبنان وزیر اطلاعات نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این موضوع.

Former detainees of the pro-Israel South Lebanon Army (SLA) militia hold posters depicting former SLA member Amer al-Fakhoury during a demonstration denouncing his return and entry outside the Justice

زندانیان سابق طرفدار اسرائیل در جنوب لبنان ارتش (SLA) شبه نظامیان نگه پوستر به تصویر می کشد سابق SLA عضو عامر Fakhoury در طول یک تظاهرات در بیروت در ماه سپتامبر سال 2019 [فایل: Aanwar Amro/خبرگزاری فرانسه]

به دنبال توافق

نصرالله گفت: انتقادات حزب الله یک گروه که مبارزه SLA و اسرائیل برای دهه شد بخشی از یک کمپین با هدف شکستن اعتماد به نفس از حامیان خود نسبت به این گروه است.

“ما تا به حال هیچ دانش از هر گونه معامله و ما می دانیم که هیچ معامله” نصرالله گفت.

نام حزب الله را محکوم کرد تصمیم به انتشار Fakhoury از ابتدا گفت: در بیانیه ای که قضات نظامی که حاضر به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه Fakhoury باید استعفا داد و به جای رکوع به ما فشار.

روز جمعه در دادگاه نظامی سر عبدالله اعلام استعفای خود گفت که او تا به حال تنها شده است اجرای قانون و ترک پست خود از احترام نظامی.

این بخشی از یک رشته از تحولات با هدف حاوی ذرات از رسوایی.

نخست وزیر حسن دیاب نوشت: در رسانه های اجتماعی است که “به جرم همکاری با اسرائیل دشمن نمی تواند فراموش شود”.

وزیر دفاع Zeina Akar گفت: او را اصلاح لبنان مجازات برای حذف یک اساسنامه محدودیت ها در “تجاوز علیه لبنان” و اضافه کردن زبان در مورد جنایات علیه بشریت که Fakhoury متهم کرد.

روز جمعه سابق زندانیان در Khiam زندان ظ مناسب در برابر هر کسی که درگیر در Fakhoury انتشار – به طور خاص از جمله سیاستمداران و اعضای دادگاه نظامی – برای جرایم از جمله “توطئه با یک کشور خارجی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>