نسکار بررسی طناب دار موجود در بابا والاس گاراژ غرفه

نسکار راه اندازی کرده است یک بررسی پس از یک طناب دار داشت در گاراژ غرفه بابا Wallace, تنها, سیاه, راننده در نخبگان جام سری که فقط دو هفته پیش با موفقیت تحت فشار قرار دادند سهام ماشین سری به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن سالن.

“این اواخر بعد از ظهر نسکار ساخته شده بود آگاه باشید که طناب دار داشت در گاراژ غرفه از 43 تیم” نسکار گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه. “ما در حال قهر و خشم و نمی تواند دولت به شدت به اندازه کافی جدی ما این عمل شنیع.”

در توییتر والاس گفت: “این عمل نفرت از نژاد پرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژادپرستی است.”

در اوایل این ماه نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم از تمام نژادها به عنوان ورزش به نقل مکان کرد فاصله خود را از یک شطرنجی گذشته در مسابقه در میان تظاهرات جهانی در برابر مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

پرچم بان

طناب دار کشف شد در همان روز در نسکار fledgeling پرچم ممنوعیت مواجه شده بزرگترین چالش است. ممنوعیت اثر در زمان قبل از هفته گذشته مسابقه در نزدیکی میامی وجود دارد اما تنها حدود 1000 نفر از اعضای نظامی به بستری که در مسابقه.

در Talladega, آلاباما, Superspeedway در قلب جنوب 5000 عنوان بسیاری از طرفداران اجازه داده شد در, حتی اگر باران به تعویق افتاد مسابقه تا جمعه و بازدید کنندگان محروم شدند از زمین زیر کشت.

هیچ پرچم خال خال شد در داخل محل برگزاری مسابقه در روز یکشنبه اما خودروهای سواری و وانت و کامیون و رانندگی در طول جاده ها در نزدیکی پرواز بودند پرچم و راهپیمایی های گذشته ورود به superspeedway بیش از آخر هفته.

NASCAR Talladega Confederate flag

در حالی که هیچ مؤتلفه پرچم اجازه داده شد در داخل مسابقه محل برگزاری تظاهرات پرواز آنها را خارج از مسیر [ماروین Gentry/USA Today Sports طریق رادیو فردا]

یک هواپیما در طول پرواز آهنگ روز یکشنبه کشیدن یک بنر با پرچم و کلمات: “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

والاس 2013 پیروزی در یک کامیون سری مسابقه تنها در دوم نسکار ملی سری توسط یک راننده (برای اولین بار در حال Wendell اسکات در سال 1963) و کمک به او فشار به جام سری که در آن او درایوهای شماره 43 برای Hall of Famer Richard Petty است و مجبور به تقلا برای حمایت از دلار.

Wallace 26 ساله آلاباما بومی گفت: او حمایت پیدا کرده و در میان رانندگان برای موضع خود را بر روی پرچم. او اشاره کرد که در صدای جیر جیر خود را پس از طناب دار اعلام.

“در طول چند هفته گذشته من غرق شده اند حمایت از مردم در سراسر نسکار صنعت از جمله دیگر رانندگان و اعضای تیم در گاراژ,” او گفت:. “با هم ورزش ما ساخته شده است یک تعهد به رانندگی تغییر واقعی و دفاع از یک جامعه است که پذیرش و استقبال از همه. هیچ چیز مهم تر است و ما نمی خواهد بود منصرف اقدامات قابل سرزنش کسانی که به دنبال گسترش نفرت است.”

نسکار صرف سال تلاش برای فاصله خود را از مؤتلفه پرچم طولانی بخشی از آن مهتاب-ریشه های در حال اجرا از زمان تاسیس آن بیش از 70 سال پیش. پنج سال پیش رئیس سابق برایان فرانسه تلاش برای ممنوعیت پرواز پرچم در آهنگ های, یک پیشنهاد بود که به اجرا گذاشته و تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

در این سال متفاوت بود و آن را والاس که منجر به اتهام. در طی ماه گذشته به عنوان کشور شده است roiled با ناآرامی های اجتماعی تا حد زیادی وابسته به Floyd مرگ والاس عینک سیاه و سفید تی شرت با کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” در یک مسابقه بود و #BlackLivesMatter رنگ و طرح در یکی دیگر از.

والاس که پدر است به رنگ سفید بود که همیشه صریح در مورد نژاد پرستی; حتی پس از فلوید کشته شد, در ماه گذشته, او اولین راننده به صحبت کردن برای برابری نژادی.

او گفت که او شروع به پیدا کردن عمومی خود را صدای در نژاد پرستی پس از تماشای فیلم در ماه مه Ahmaud Arbery است تیراندازی مرگبار در گرجستان است. او گفت که او در حال حاضر به رسمیت می شناسد او باید اجازه نمی دهد پلت فرم خود را به عنوان برجسته راننده به هدر.

NBA LeBron James ستاره توییتی حمایت خود را به Wallace تماس طناب دار: “مشمئز کننده!”

“می دانم که شما نمی به تنهایی! من در اینجا با شما به عنوان به خوبی به عنوان هر ورزشکار” جیمز نوشت. “من فقط می خواهم برای ادامه به می گویند که چگونه افتخار من از شما برای ادامه به موضع برای تغییر در اینجا در امریکا و ورزش!”

آلاباما یکی از خشن تر متوقف می شود در نسکار, برنامه, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث این سری مانند تمام رشته های ورزشی به ممنوعیت و یا به شدت محدود برای طرفداران ماه. صحنه آخر این هفته بود دراماتیک خروج از آلاباما هنجار با مقدار زیادی از اتاق را برای اجتماعی فاصله و طرفداران خواسته بودن به پوشیدن ماسک.

برخی از طرفداران نسکار ادعا پرچم است که در مورد میراث و نفرت نیست هر چند اکثر آمریکایی های آفریقایی تبار اختلاف نظر دارند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>