هرگز هیچ نشانه ای از اختلاف حتی به چین rebuts اتهامات ولرم محرک پاسخ

چند مکان وجود دارد که مملو از تنبل بدیهیات به عنوان چین-watcher (persian). ستاره این دامگاه از truisms است که اگر رشد اقتصادی چین رای به سقوط به زیر یک نقطه خاص این امر باعث ناآرامی اجتماعی کارگر تظاهرات شاید حتی یک تهدید برای موجودیت حزب کمونیست.

سال است که تعداد اعتقاد بر این بود شناور در مجاورت 8 درصد رشد به عنوان اقتصاددان مشاهده دوازده سال پیش. بعد از آن کاهش یافت و به 6 ٪ و پس از آن 5 درصد است. عجیب, در طول دو سال گذشته و یا به عنوان امکان ویژه ضعیف تر توسعه اقتصادی شد, واقعی, پچ پچ در مورد این ترس آستانه مسکوت به یک زمزمه. بحث از چین ضعف به طور کلی باقی مانده است به یک موضوع داغ اما پیامدهای تمرکز بیشتر بر اثرات جهانی, بدهی کنترل و صنعتی کشور را به روز رسانی. سیاسی-خرید اینترنتی “شماره سحر و جادو” از بین رفته مانند سحر و جادو.

در آن زمان کمترین رشد در 30 سال چندین بانک اجرا می شود و محلی در سطح بحران بدهی سال گذشته را قابل توجه حمایت از اقدامات پکن. بودند worrywarts در فرض اشتباه پکن بود وحشت زده از اجازه دادن به اقتصاد آن سرد است ؟ ما باید مجددا سیاست ما انتظارات در حال حاضر که ما را دیده اند سال از پکن در واکنش بدون زنگ برای گسترش نیمی از آنچه در آن بوده است یک دهه پیش است ؟

این سوال به دست آورده زندگی جدید به چین خودداری از اجرای یک محرک است که به نظر می رسد متناسب با خرد کردن اطلاعات ما همچنان به دریافت خواهید کرد در مورد اقتصاد آن است.

داده ها عبارتند از: سقوط بی سابقه صادرات صنعتی تولید و ثابت-سرمایه گذاری دارایی در دو ماه اول از سال است. ANZ پیش بینی شده در این هفته است که چین در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی خواهد سقوط 9.4% در سال در سال پایه. چین بژ کتاب گفت: 11 درصد سقوط است “و نه غیر منطقی.”

به تازگی به عنوان دو هفته پیش این دور در اوایل سال 2020 انتظارات همراه با کلی اعتماد به نفس است که در نیمه دوم دوباره بجای اول برگشتن خواهد در نتیجه نرخ رشد سالانه در کوچک اما قابل کنترل دامنه. که شروع به تغییر به عنوان همه گیر فراتر چین مرز.

در رو به پایین تجدید نظر, گلدمن ساکس, UBS و Nomura در حال حاضر پیش بینی اقتصاد چین رشد خواهد کرد و در 1% تا 3% دامنه برای همه سال 2020 است. پایان کم از بانک جهانی در آخرین محدوده در حال حاضر می گوید رشد می تواند تخت. دیگران پیش بینی واقعی انقباض.

بهترین حالت این سناریو هنوز هم بدتر است که در سال 1976 سال درگذشت مائو تسه تونگ و انقلاب فرهنگی به پایان رسید.

در برابر خشونت آمیز دموکراسی در هنگ کنگ بود و ناراحت کننده به اندازه کافی برای پکن; اختلاف در خشکی طولانی می ترسید نتیجه قابل توجهی در کاهش رشد اقتصادی شده است به عنوان غیر قابل تحمل.

گتی ایماژ

اما شاید نرخ بیکاری است rebounding? در واقع نخست وزیر لی کچیانگ به نظر می رسید به قلم مو به دور این معیارهای دیگر زمانی که او گفت: چند هفته پیش “این یک معامله بزرگ نیست که آیا نرخ رشد اقتصادی است که کمی بالاتر یا پایین تر از این سال تا زمانی که چین بازار کار پایدار است.”

هنوز داده های جدید نشان می دهد که بالاترین نرخ بیکاری در سابقه و بالاتر از 6 درصد است.

به طور کلی عدم قطعیت است باعث weeklong بحث در میان مشاهیر از بانک مرکزی چین در مورد اینکه آیا این کشور باید به سادگی رها کردن یک رشد هدف برای این سال است. تنظیم یک هدف را “ربودن سیاست های اقتصاد کلان و در نهایت نیروی استفاده از یک محرک” گفت: Ma Jun عضو بانک خلق چین پولی-کمیته سیاست و قبلی رئیس بانک تحقیقات اداره است.

Ma بیانیه دهید این سوال بسیاری از درخواست شده است که چین نورد هدفمند سری از اقدامات نجات که تا حد زیادی تمرکز در برش مورد نیاز ذخیره و گسترش اعتبار به وام دهندگان: هنگامی که پکن رفتن به از بند باز کردن یک محرک در خط با وخیم اقتصادی اعداد ؟

در مقایسه با ایالات متحده عبور بزرگترین مالی بسته محرک اقتصادی در تاریخ خود در کنار فدرال رزرو نرخ برش به صفر است. ژاپن است و مجموعه ای به تصویب چه چیزی می تواند بزرگترین-همیشه محرک و اروپا ساخته شده است جسورانه حرکت می کند با وجود کسری بودجه نگرانی.

هیچ کس فکر می کند پکن نیست در مورد مراقبت از این مهم تر از اقتصاد کلان اعداد. در واقع مقامات همچنان به فرض رشد تولید ناخالص داخلی حالات که rosier از خصوصی تخمین می زند.

“مقامات ممکن است اغراق تعداد کسانی که به مردم احساس کمی بهتر در مورد این از شده است کاملا موجه و در عین حال گفت: Matthew P. گودمن از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

در هر صورت به نظر می رسد زمان بازنشسته ایده که وجود داشت همیشه یک شماره سحر و جادو است که چین نیاز به رشد در جلوگیری اجتماعی اختلال ایجاد خطر برای آنچه که ممکن است به جای ترین رویین تن رهبری در دهه.

تنر قهوه ای است که یک نویسنده برای MarketWatch و بارون و تولید کننده Caixin-Sinica کسب و کار مختصر پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>