نامیبیا culls فیل برای محافظت ‘ کشاورزان محصولات

نامیبیا گلچین 10 فیل ها بیش از ماه گذشته پس از آنها نقل مکان کرد و به کشاورزی مناطق و تخریب محصولات کشاورزی در فصل برداشت با توجه به حیات وحش این کشور قدرت.

حیوانات به ضرب گلوله کشته شدند پس از آنها در معرض خطر زندگی بشر در شمال کشور و مشخص شد به عنوان خطرناک رومئو Muyunda سخنگوی ministry از محیط زیست و جنگلداری و گردشگری گفت: در روز شنبه.

بیشتر:

وی گفت: تصمیم گیری لازم بود برای محافظت از کشاورزان و محصولات خود را. لاشه داده شده است به عنوان جبران خسارت به اعضای جامعه که برداشت آسیب دیده اند.

“به طور معمول در طول این فصل مردم terrorised توسط فیل. ما تا به حال هیچ چاره ای اما به طور فعال” Muyunda اضافه کرد: با این حال که مشکل فیل ها تنها می تواند قرار داده می شود اگر هیچ راه حل دیگری می توان یافت.

مانند دیگر کشورهای آفریقایی نامیبیا است دست و پنجه نرم با متعادل برای حفاظت از گونه ها مانند فیل با مدیریت خطر آنها در برخواهد داشت زمانی که آنها دست درازی در مناطق زندگی انسان است.

این کشور لذت می برد حمایت بین المللی برای حفاظت از درایو است که دیده می شود آن فیل رشد جمعیت از بیش از 7500 در سال 1995 به 24,000 در سال گذشته با توجه به آمار دولت.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>