کره شمالی را کیم در عمده تجدید سازمان به عنوان کشور گام تا ویروس مبارزه

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد انجام داده است عمده تجدید سازمان خود را از دولت و امور کمیسیون های رسمی رسانه ای گزارش شده در دوشنبه جایگزینی بیش از یک سوم از اعضای آن است.

کیم سمان گرفتن دست او در سراسر کشور پس از به قدرت رسیدن در سال 2011 و توسط رئیس ساس – شمال بالاترین تصمیم گیری بدن.

بیشتر:

در یک جلسه نادر از کشور را عالی مجمع مردم در روز یکشنبه پنج نفر از ساس را 13 عضو دیگر جایگزین شد, رسمی, خبرگزاری KCNA گزارش شده است.

لاستیک-تمبر مجلس ملاقات یک روز پس از اعلام ریاست یک حزب حاکم جلسه دفتر سیاسی که در آن او خواستار اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس جدید.

کابینه گزارش ارائه شده به مجمع تصریح کرد شمال اصرار که “نه تنها مورد” از coronavirus گزارش شده در کشور است.

“دولت اضطراری ضد اپیدمی مبارزات انتخاباتی خود ادامه خواهد داد و به شدت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 دولت گزارش گفت:.

عکس های منتشر شده توسط دولت خبرگزاری KCNA در روز دوشنبه نشان داد صدها نفر از قانونگذاران نشستن در مجاورت نزدیک به یکدیگر با هیچ ماسک یا دیگر قابل مشاهده و اقدامات لازم برای محافظت از خود از بیماری.

وجود دارد هیچ اشاره ای در KCNA از کیم ریاست نشست و او به نظر نمی رسد در عکس های آن است.

کره شمالی گفته است این آزمایش حداقل 700 نفر است و قرار دادن بیش از 500 در قرنطینه اما هیچ مورد تایید شده از کروناویروس جدید سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته خبرگزاری رویترز هفته گذشته است.

“دولت اضطراری ضد اپیدمی مبارزات انتخاباتی خود ادامه خواهد داد و به شدت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 با اولویت داده شده به زندگی و امنیت مردم” گفت: گزارش ارائه شده به شورای عالی مجمع مردم (SPA) با توجه به KCNA.

کره شمالی در زمان سریع گام برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله مسدود کردن تقریبا تمام سفر با همسایه چین و روسیه تعلیق بین المللی گردشگری و تحمیل طولانی قرنطينه بر روی هزاران نفر از مردم از جمله دیپلمات های خارجی.

عالی مجمع دیدار یک بار در سال به اتخاذ بودجه دولت و به اعمال آن در قانون اساسی حکم به تایید کلید قرار ملاقات و اصلاحات قانونی هر چند کیم دارای نزدیک به قدرت مطلق در کشور است. پرسنل تغییرات نیز در این جلسه.

Ri پسر Gwon سابق فرمانده دفاع بود که ارتقا به وزیر امور خارجه در اوایل سال جاری یکی از تازه منصوب شده به عنوان اعضای کابینه و ساس در مجلس است.

سلف خود حرفه ای دیپلمات ری یونگ هو شد حذف شده است. یکی دیگر از سابق وزیر خارجه ری سو یونگ نیز گرفته شده در این کمیته است.

آبگرم در ابتدا برای جمعه برنامه ریزی شده بود اما به تعویق افتاد و بدون توضیح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>