کره شمالی را کیم بیان تسلیت بیش ویروس در S. Korea

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با ارسال نامه شخصی به کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در ابراز تسلیت خود را بیش از یک افزایش شیوع ویروسی

سئول کره جنوبی — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با ارسال نامه ای شخصی به کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-in برای ابراز تسلیت خود را بیش از یک افزایش شیوع ویروسی سئول مقامات روز پنجشنبه گفت.

آن را بلافاصله روشن اگر کیم نامه تلاش برای بهبود روابط تیره و تار با کره جنوبی در بحبوحه بن بست در گسترده تر هسته ای دیپلماسی با آمریکا در اوایل این هفته, کیم خواهر صادر توهین در برابر ماه به دفتر ریاست جمهوری در اولین بیانیه رسمی.

در نامه خود به ماه در پنج شنبه, Kim یک پیام منتقل راحتی به کره جنوبی مردم بیش از cornonavirus شیوع است که آلوده بیش از 6000 نفر کشته و 37 نفر دیگر در جنوب ارشد ریاست جمهوری رسمی Yoon Do-han به خبرنگاران گفت:.

کره شمالی بارها گفت شده اند وجود دارد هیچ موردی از این ویروس در خاک آن ادعا می کنند که مورد سوال بسیاری از کارشناسان خارج از.

کیم گفت که او نگران بود در مورد ماه و سلامت ابراز نا امیدی که وجود دارد نبود چقدر او می تواند انجام دهد برای کمک به کره جنوبی در این لحظه Yoon گفت.

کیم “تاکید خود را بی دریغ دوستی و اعتماد نسبت به رئیس جمهور ماه و گفت که او همچنان به بی سر و صدا خود را ارسال بهترین آرزوها برای رئیس جمهور Moon برای غلبه بر” وقوع یون گفت.

کیم همچنین با ابراز “پرده افکار و نظرات” در مورد وضعیت کنونی در شبه جزیره کره یون گفت: بدون ارائه جزئیات.

ماه فرستاده کیم پشت یک نامه روز پنج شنبه انتقال قدردانی خود را به او Yoon گفت.

ماه و کیم ساخته شده است روابط شخصی در سال 2018 زمانی که آنها ملاقات سه بار و به یک سری از موافقت نامه با هدف افزایش مبادلات و کاهش نظامی دشمنی. ماه که لیبرال حمایت مذاکره حل و فصل بحران هسته ای کره شمالی نیز تسهیل کیم اولین اجلاس با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنگاپور در سال 2018 است.

اما روابط بین کره رنج می برد و یک شکست پس از دومین اجلاس بین کیم و مغلوب ساختن پیشی جستن در ویتنام در اوایل سال 2019 به پایان رسید و بدون هر گونه معامله در کره شمالی برنامه هسته ای خود.

برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی به احتمال زیاد برای رسیدن دوباره به کره جنوبی برای دریافت کمک در احیای آن مشکل اقتصاد از ایالات متحده گفته است که نمی خواهد تحریم های بانک در شمال مگر اینکه در آن طول می کشد گام های قابل توجهی را نسبت به denuclearization.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>