کره شمالی آتش سوزی بیشتر موشک از همیشه در میان coronavirus همه گیر

کره شمالی اخراج دو مظنون به موشک های بالستیک به اقیانوس و در کنار ساحل شرقی – با توجه به کره جنوبی و ژاپن – آخرین سراسیمگی از سلاح هایی که در سئول تقبیح عنوان “نامناسب” میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

دو “کوتاه برد پرتابه” راه اندازی شد از ساحلی ونسن در منطقه در روز یکشنبه و پرواز 230 کیلومتر (143 مایل) در حداکثر ارتفاع 30 کیلومتر (19 مایل) کره جنوبی ستاد مشترک گزارش شده است.

بیشتر:

“در یک وضعیت که در آن کل جهان در حال تجربه مشکلات با توجه به COVID-19 این نوع نظامی عمل توسط کره شمالی بسیار نامناسب و ما خواستار توقف فوری” این JCS در بیانیه ای گفت: با توجه به Yonhap news agency.

ژاپن وزارت دفاع گفت: پرتابه به نظر می رسد به موشک های بالستیک و آنها نمی زمین در خاک و یا آن منطقه انحصاری اقتصادی است.

“آخرین تکرار اخراج از موشک های بالستیک توسط کره شمالی یک مشکل جدی برای کل جامعه بین المللی از جمله ژاپن” یک وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

پیونگ یانگ هنوز به صدور بیانیه ای در روز یکشنبه سلاح راه اندازی شد.

آنها خواهد بود هشتم و نهم موشک های راه اندازی در چهار دوره از آزمون در این ماه و بیشتر موشک های همیشه اخراج در یک ماه توسط کره شمالی با توجه به چوب خط حساب کردن با روغن پنبه محقق ارشد در جیمز مارتین مرکز مطالعات منع گسترش.

“آمدن این در اوایل سال تنها زمان ما دیده ایم این آزمون غالبا شد در سال 2016 و 2017 که هر دو بزرگ شد سال برای کره شمالی برنامه موشکی,” او گفت: در یک پست در توییتر.

همه این موشک تا کنون در این سال شده اند کوچک و کوتاه برد سلاح های مانند KN-24 اخراج طول تاریخ و زمان آخرین راه اندازی 21 مارس است.

برخی از کارشناسان می گویند این آخرین راه اندازی شد و به احتمال زیاد طراحی شده برای تقویت وحدت و نشان می دهد که رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد است که در کنترل در چهره رهبری آمریکا تحریم های جهانی و همه گیر.

کیم “می خواهد به نشان می دهد او قوانین در یک راه طبیعی میان coronavirus (همه گیر) و آخرین سلاح آزمايشات با هدف محوری وحدت داخلی و نه راه اندازی یک تهدید خارجی” کیم دونگ-yub یک تحلیلگر در سئول موسسه شرق دور مطالعات آسوشیتدپرس گفت. “کره شمالی ندارد زمان در حال حاضر به یدکی برای مرحله بندی (تهدیدات خارجی).”

کره شمالی درگیر شده است در مبارزات شدید انتخاباتی برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که آلوده بیش از 660,000 در سراسر جهان است.

آن را به نام خود کمپین یک ماده از “ملی وجود” است اما صبورانه رد شده است وجود دارد یک مورد تایید شده در خاک آن است. بسیاری از کارشناسان خارجی سوال که ادعا می کنند هشدار داد که شیوع در کره شمالی می تواند وخیم به دلیل کمبود مزمن لوازم پزشکی و فقیر بهداشت و درمان زیرساخت ها است.

یک هفته پیش کره شمالی گفت: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک نامه شخصی کیم به دنبال حفظ روابط خوب و ارائه همکاری در مبارزه با این بیماری همه گیر. یک کره شمالی رسانه های دولتی اعزام نمی گویند که آیا تهمت ذکر شده در هر یک از آخرین سلاح آزمون های شمال.

شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه نوار کره شمالی از آزمایش موشک های بالستیک این کشور بوده است به شدت تحریم بیش از آن موشک و سلاح های هسته ای برنامه.

در گذشته کره شمالی به طور معمول انجام نظامیان از جمله آزمون از آن موشک های بالستیک, در ماه مارس به زمستان تبدیل آب و هوا گرمتر است. برای دو سال گذشته از آن اجتناب بود مانند فصل بهار راه اندازی میان denuclearisation مذاکرات با ما.

کسانی که مذاکرات را پس از متوقف و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل کردن کیم تماس به صورت گسترده تحریم ها را در ازای محدود denuclearisation گام دوم خود را در طول اجلاس در ویتنام در اوایل سال 2019.

پیونگ یانگ مجموعه های یک جانبه و آخرین مهلت برای واشنگتن به ارائه تازه امتیازات تا پایان 2019 و در اواخر ماه دسامبر سال گذشته اعلام کرد کیم کشور دیگر در نظر گرفته خود را موظف به moratoriums هسته ای و موشک بالستیک بین قاره ای آزمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>