کره شمالی را تایید ‘موفق’ موشک آزمون; چهارم در یک ماه

شمالی و کره جنوبی را تایید کرد روز دوشنبه یک سری از آزمایش موشک ادعا آزمون یک روز زودتر از آنچه رسانه های دولتی گفت: فوق العاده-بزرگ چند راکت انداز شده بود یک موفقیت است.

شمالی و کره جنوبی اخراج آنچه به نظر می رسد دو کوتاه برد بالستیک موشک را از ساحل شرقی روز یکشنبه آخرین در یک سری از راه اندازی است که در جنوب کره جنوبی به نام “نامناسب” به عنوان جهان چنگ زدن با بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر:

KCNA خبرگزاری گفت: “راه اندازی شد با هدف بررسی استراتژیک و ویژگی های ویژگی های “فوق العاده بزرگ چند راکت انداز” که آزمایش شده اند تعدادی از بار از ماه اوت گذشته معمولا نظارت رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد.

KCNA رسمی آژانس خبری نیست ذکر کیم حضور در آخرین آزمون بود که به رهبری حزب حاکم نایب رئیس Ri Pyong چول و انجام شده در آکادمی دفاع ملی علم است.

“عملیاتی استقرار سیستم سلاح فوق العاده بزرگ چند راکت انداز بسیار مهم است کار بسیار بزرگ و با اهمیت در تحقق این حزب جدید استراتژیک قصد دفاع ملی,” Ri بیان شد که در طول آزمون و بدون توضیح.

“آزمون آتش انجام شد با موفقیت” KCNA اضافه شده است.

آن مشخص شده دور چهارم از تست های این ماه پس North Korea صحنه نظامی دریل و از سر موشک راه اندازی پس از سه ماه استراحت.

مذاکرات بین ایالات متحده و کره شمالی در denuclearisation شده اند تا حد زیادی متوقف شده پس از سقوط از اجلاس بین کیم و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هانوی در فوریه 2019.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>