رمز و راز احاطه قتل 2 پروانه فعالان

رمز و راز قتل است که اتفاق می افتند در یکی از جهان مرموز از حیات وحش نقاط پس از دو طبیعت فعالان شاغل در مکزیک ال روساریو monarch butterfly پناهگاه کشف شد مقتول تنها چند روز از هم جدا می کردند.

مرگ Homero گومز گونزالس مدیر پروانه رزرو و رائول هرناندز رومرو یک راهنمای تور در پناهگاه فرستاده اند تکان سراسر جهان حفاظت از حیات وحش.

هرناندز رومرو بدن کشف شد در روز شنبه در نزدیکی بالاترین نقطه از این پناهگاه کوهستانی که نشسته 9000 فوت بالاتر از سطح دریا در ایالت, Michoacan حدود 130 مایلی غرب مکزیک شهر با توجه به بیانیه ای از Michoacan دولت و دادستانی است. هرناندز رومرو خانواده او گزارش شده گم شده در جمعه, مقامات گفت.

“بدن خود را نشان داد متعدد کبودی و چاقو-نوع زخم به سر” با توجه به این بیانیه.

قتل آمد و حدود سه روز پس از هرناندز رومرو بدن داشت در یک حوضچه در نزدیکی مرکزی مکزیک در شهر El Soldado دادستان گفت.

نتایج کالبد شکافی حضور دولت در کمیسیون حقوق بشر نمایندگان تعیین گومز گونزالس از درگذشت “مکانیکی خفگی” پس از تحمل ضربه به سر و غوطه ور شدن در آب با توجه به دادستان.

گومز گونزالس که خانواده او گزارش شده از دست رفته دو هفته پیش بود که یکی از منطقه برجسته ترین فعالان حفاظت و آوازی مدافع پروانه پادشاه. او تا به حال راه اندازی یک کمپین در برابر ورود غیر قانونی که تهدید پروانه ها زمینه های تودرتو, مقامات گفت.

محققان گمان نمی گومز گونزالس مرگ شد سرقت کرد و گفت: این قربانی بود 9,090 پزو یا در مورد $500 دلار آمریکا به او هنگامی که خود را در بدن کشف شد دادستان گفت.

محققان در عین حال می گویند اگر قتل گومز گونزالس و هرناندز رومرو متصل هستند و یا مربوط به کار خود را در پروانه رزرو.

سازمان ملل متحد, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان (یونسکو) قرار می گیرد که ال روساریو پروانه پناهگاه در فهرست میراث جهانی منحصر به فرد و متنوع مکان در سال 2008 با بیان “عمیق غم و اندوه و نگرانی عمیق” بیش از slayings و برای بررسی کامل نام.

“یونسکو خواستار نور به ریختن در شرایط بسیار نگران کننده شرایطی است که مشخص شده [هرناندز رومرو] مرگ چند روز پس از این که هنوز حل نشده مرگ آقای Homero گومز گونزالس همچنین یک فعال سیاسی و مدیر در همان ذخیره گاه زیستکره,” یونسکو گفت: در بیانیه منتشر شده در روز سه شنبه.

گومز Gonzalez بیوه, Rebeca والنسیا گفت: El Pais روزنامه مکزیک که او مرگ شوهر را ترک کرده است “بسیاری از مردم عصبانی هستند.”

“او یک بوم شناس در قلب” والنسیا گفت: او اضافه کرد که او گیج شد که کسی که کار می کرد برای حفاظت از زندگی می تواند زندگی خود را گرفته و در چنین شیوه ای خشونت آمیز.

“من نمی تواند روند آن را,” او گفت: El País.

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador توصیف گومز گونزالس مرگ به عنوان “تاسف” و “دردناک است.”

در آن بیانیه یونسکو با تمجید از “شجاعت و از خود گذشتگی نشان داده شده توسط آقای هرناندز و آقای گومز در مبارزه خود برای حفاظت از پادشاه پروانه ذخیره گاه زیستکره.”

هر ماه اکتبر در سراسر روز مردگان مکزیک تعطیلات میلیون ها پروانه پادشاه مهاجرت به پروانه ذخیره برخی از عنوان دور به عنوان کانادا به لانه در پناهگاه ایمل درختان شاه درخت.

در 2018, ABC “Nightline” اعطا شد نادر دسترسی به بخش هایی از پناهگاه که در آن توریست ها محدود شده و گزارش شده است که مهاجرت پادشاه بود پایین 95% از 1990s شروع شد. کارشناسان مقصر ترکیبی از تغییرات آب و هوایی, ورود غیر قانونی و یک چشم انداز مثبت در طوفان در طول مسیر مهاجرت را به عنوان دلایل کاهش چشمگیر پروانه پادشاه که آن را به ذخیره.

گومز گونزالس را Homero گومز, والنسیا, 19, آسوشیتدپرس گفت که علاوه بر مبارزه برای محافظت از پادشاه پروانه ها پدر خود را سازماندهی تظاهرات به نفع جامعه محلی خود و led کشاورزان در مصرف بیش از دولت از, Michoacan ساختمان کاپیتول در مرلیا به تقاضای کمک های توسعه ای.

“او مبارزه برای شهر خود و که پر من با غرور و افتخار” گومز والنسیا گفت. “بسیاری از چیزهایی که ما باید با توجه به این مبارزه که در زمان سال های بسیاری است. او مبارزه در برابر یک هزار چیز. او به ما آموخت به ایالات مردم است.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>