من coronavirus قرنطینه — سخت کار کردن روزانه به ارمغان آورد به توقف

پس از یک سفر اسکی در اتریش که در طی آن او تا به حال تماس مستقیم با افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19, DW پیتر Koppen دستور داده شد به قرنطینه خود را در خانه برای دو هفته. او سهام خود را تجربه.

حتی صدای زنگ در یا زنگ می تواند تبدیل به یک چالش. یک DHL پیک آوردن من یک بسته و من سخت شده است.

برای دو هفته آینده من شماره 1 قانون آمده است: “جلوگیری از تماس مستقیم و حفظ فاصله حداقل 2 متر است.”

اما وقتی که من در را باز می بینم که پیک قرار داده شده است این بسته بر روی زمین در آستان و پشت پا 2 متر است.

“اثبات رسید لازم نیست من برای شما ثبت نام” او به من می گوید.

بیشتر بخوانید: آیا آلمانی ها تجارت حریم خصوصی برای coronavirus حفاظت?

و با که او رفته من گفتن در خروج خود را که او بسیار مشغول: مردم سفارش آنلاین دیوانه می خواهم فقط در حال حاضر.

Amazon boxes for shipping (picture-alliance/dpa/B. Marks)

بسته خدمات در حال کار اضافه کاری در میان coronavirus بحران

دو هفته با دستور به ماندن در خانه اجتناب از تماس با مردم و منزوی کردن خودم در حال حاضر دروغ پشت سر من. من در تیرول در اتریش, اسکی بازی با دوستان که ملاقات برای یک هفته از ورزش های زمستانی در Galtür برای سال در حال حاضر.

پس اولین coronavirus موارد تایید شده در نزدیکی ایسچگل. این اسکی pistes بسته شدند و کل منطقه اعلام شد منطقه در معرض خطر بالا. هزاران نفر از بازدید کنندگان خود فرار تعطیلات زمستانی بهشت اولیه قبل از مرزها بسته شد. من هم به دام افتاده بود در tailback که به سرعت تشکیل شده در کف جاده از دره. آن خانه سفر با احساسات مخلوط: وجود خواهد داشت هیچ ملاقات با دوستان و یا بازدیدکننده داشته است به بچه ها و یا پدر و مادر من بدون قهوه با همکاران در بازگشت.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: آلمان به تمرکز زنجیره تامین, مجموعه, قیمت های روز, ماسک, محافظ دنده

این است که خارش در گلو?

البته من ساخته شده برنامه است. من می خواستم به استفاده از قرنطینه برای گرفتن من به انجام لیست در صفحه اصلی: پاک کردن انبار رنگ مبلمان باغ رفع دوچرخه من.

من هم برنامه ریزی طولانی در تماس تلفنی با دوستان و خانواده خود و برای لذت بردن از آفتاب در باغ.

این خلق و خوی را تغییر زمانی که من شنیده ام خبر آنلاین — دو عضو از اسکی روی گروه آزمایش مثبت برای COVID-19. یکی دیگر از پنج آزمایش منفی است. اما وجود دارد برخی از سردرگمی نتایج آزمون حداقل نه به عنوان دو نفر موفق به دریافت دو نتایج متفاوت است.

DW presenter Peter Koppen, before he had to flee Tyrol for quarantine, on a ski slope in Austria (DW/P. Koppen)

DW مجری پیتر Koppen قبل از او تا به حال به فرار تیرول برای قرنطینه

به ما گفته شد که مردم تنها با علائم باید سعی کنید برای تست. رهبری این همه به شروع دوم حدس زدن خود را: این است که یک غلغلک دادن در گلو بود که حتی یک سرفه مطمئنا پیشانی من کاملا این گرم یک دوم پیش ؟

حتی مردم در 50-60 محدوده سنی در نظر گرفته بخشی از خطر گروه در حالی که کسانی که با مشکلات قلبی دیده می شود به عنوان در معرض خطر. من نگران برای یک دوست که با ما در سفر اسکی. او را برداشت تا یک تب و احساس آبی و سپس آزمایش مثبت است. مقامات بهداشت و درمان بررسی می شود و با او در هر روز و ارائه حمایت های پزشکی. در مورد آن باقی مانده خفیف تقلا coronavirus.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: عجله برای توسعه سریع تست

کوچکتر و نگرانی و مشکلات بزرگتر

دیگر به قرنطینه رفت و در بیشتر من می خواستم به شکستن — در نهایت به رفتن آهسته دویدن در پارک یا رفتن برای پیاده روی و یا سرگردان راهرو از فروشگاه های سخت افزاری. این وضعیت که هیچ کس در ما اسکی گروه تجربه کرده بودند قبل از. برخی واقعا شروع به بالا رفتن از دیوار; از دست دادن آزادی حرکت به سرعت unsettles شما. اما آن می تواند اثر مثبت داشته و به عنوان یک کتاب خوب و یا گفتگو می شود همه با ارزش تر. و خود را در نگرانی های خود می تواند به نظر می رسد و نه کوچک هنگامی که صحبت کردن در مورد ویروس. به ویژه هنگامی که در مقایسه با کسانی که واقعا درد و رنج در این وضعیت.

یک دکتر از دوستانم توضیح می دهد که در بیماران مسن تر شده اند و در آینده حتی زمانی که هیچ چیز وجود دارد واقعا با آنها اشتباه است. او هشدار می دهد آنها را به ماندن در خانه به جای; بسیاری از آنها ممکن است زنده ماندن تقلا COVID-19. در عین حال آنها در آینده نگه دارید. آنها هیچ کس دیگری صحبت کنم.

A letter from German health authorites about COVID-19 (DW/P. Koppen)

دیرهنگام سلام از مقامات بهداشت

و یا پس از آن وجود دارد ، او مستقل است بازیگر و سخنران عمومی. او در حال حاضر بیشتر کنسرتهایی تمام تولیدات در انتظار هستند. او نمی داند که چگونه او می تواند آج آب بدون درآمد.

بعد یکی از دوستان با من تماس است. متقابل آشنایی است قرارداد این ویروس. او تقریبا سن و سال ما هیچ از قبل موجود شرایط پزشکی — و او در کما.

ادامه مطلب: کوتاه از زمان کار: یک ابزار حیاتی در آلمان اقتصادی زراد خانه برابر coronavirus

پایان قرنطینه

من قرنطینه است و پایان دادن به در حال حاضر. اما بازگشت به زندگی روزمره هنوز هم به نظر می رسد به جای دور: مشابه مقررات به کسانی که من تا به حال به رعایت در حال حاضر اعمال می شود به کل کشور است. ما هنوز هفته از تماس با محدودیت رستوران با سوار کردن درب و بسته مغازه ها — به جز ضروريات مانند سوپر مارکت ها و داروخانه ها و فروشگاه های سخت افزار — با ادعا.

کار من ریتم نیز تحت تاثیر قرار. من باید بازگشت به کار پس از قرنطینه از دفتر خانه. من واقعا هرگز فکر نمی کردم من می خواهم دست انداز رفت و آمد به دفتر کهنه قطار محلی در ساعت شلوغی. Coronavirus تبدیل شده است یک معامله بزرگ در سر آن است. گاهی اوقات آن را دیوانه کننده است اما گاهی اوقات فروتنی بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>