“مسلمان بان کی مون باید, پایان, گسترش’: گروه بهم تهمت ممنوعیت سفر

مهاجر طرفداران و گروه های حقوق بشر در روز جمعه ناودان گسترش جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث ممنوعیت سفر و گفت: این weaponises “قانون مهاجرت برای پیشبرد [دولت] سفارتخانه در دستور کار”.

این نسخه گسترش یافته از سفر بان کی مون به اهداف مهاجران آینده نگر از شش کشور دیگر: اریتره, قرقیزستان, میانمار, نیجریه سودان و تانزانیا.

بیشتر:

زیر اعلام خواهد شد که اثر را در فوریه 21, ایالات متحده را به حالت تعلیق در صدور ویزا که می تواند منجر به اقامت دائم برای اتباع اریتره قرقیزستان میانمار و نیجریه اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: در تماس با خبرنگاران در روز جمعه. ویزا مبتلا هستند متمایز از غیر مهاجر بازدید کننده ویزا که نمی خواهد تحت تاثیر ممنوعیت گرگ گفت.

دولت آمریکا متوقف خواهد شد صدور “تنوع” ویزا به اتباع سودان و تانزانیا گرگ گفت. ویزا – که برگ برنده این کشور در گذشته در دسترس هستند از طریق قرعه کشی به متقاضیان از کشورهایی با نرخ مهاجرت پایین به ایالات متحده است.

گروه های حقوق تقبیح جمعه در اطلاعیه ای گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به فشار سفید supremacist و انحصاری سیاست های تبعیض آمیز بر اساس ایمان منشاء ملی و وضعیت مهاجرت”.

“از قربانی مسلمانان با مسلمان بان در حال حاضر به گسترش محدودیت های مشابه به دیگر جوامع مهاجر از رنگ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به تسلیحاتی قانون مهاجرت به منظور پیشبرد آن سفارتخانه در دستور کار” گفت: Javeria جمیل دولت وکیل در ملی امنیت و حقوق مدنی آمریکایی های آسیایی تبار پیشبرد عدالت – آسیایی قانون حزبی.

muslim ban

یک معترض نگه می دارد تا نشانه آن است که بار خوانده شده “هیچ مسلمان بان همیشه’ در خارج از دادگاه عالی [کارولین Kaster/AP Photo]

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) گفت: “مسلمان بان باید به پایان رسید گسترش نیست”.

“رئیس جمهور تهمت است دو برابر را در امضای خود ضد اسلام و سیاست – و با استفاده از تحریم به عنوان یک راه برای قرار دادن حتی بیشتر از تعصبات خود به عمل به استثنای بیشتر جوامع از رنگ” عمر Jadwat مدیر ACLU مهاجران’ حقوق پروژه در بیانیه ای گفت. “خانواده و دانشگاه و کسب و کار در ایالات متحده در حال پرداخت همیشه قیمت بالاتر برای رئیس جمهور تهمت جهل و نژادپرستی است.”

‘سفید ملی در دستور کار’

اصلی سفر بان کی مون – صادر شده در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته اول در ژانویه 2017 – منع تقریبا همه مهاجران و مسافران از هفت اکثریت مسلمان کشور ، باعث هتک حرمت و هرج و مرج در فرودگاه ها در سراسر ایالات متحده. این سیاست تجدید نظر شده بود در میان دادگاه به چالش اما دادگاه عالی ایالات متحده در نهایت تایید آن در ماه ژوئن سال 2018 است.

نسخه های موجود از این ممنوعیت شامل اکثریت مسلمان کشورهای, ایران, لیبی, سومالی, سوریه و یمن. کره شمالی و ونزوئلا نیز محدودیت های ویزا, اما این اقدامات تاثیر نسبتا کمی از مسافران است.

این محدودیت در محل باقی می ماند گرگ گفت.

گرگ اضافه شده شش کشور جدید موفق به ملاقات با ما امنیت و اطلاعات-های استاندارد است که لازم است محدودیت های جدید. مشکلات گرگ در بازه زمانی ذکر شده از subpar گذرنامه تکنولوژی به یک شکست به اندازه کافی تبادل اطلاعات در مورد “تروریسم” متهمان و مجرمان است.

“این کشورها در بیشتر قسمت ها می خواهند مفید,” گرگ گفت: “اما برای انواع دلایل مختلف به سادگی موفق به دیدار با کسانی که حداقل مورد نیاز است که ما گذاشته است.”

اما طرفداران حقوق و رهبران جامعه گفت: دولت “انجام یک برنامه ملی”.

“ما همچنان به خشم توسط این اداره اقدامات به ممنوعیت مهاجران به دنبال یک زندگی بهتر در ایالات متحده گفت:” لیندا, adam gallagher, مدیر اجرایی MPower را تغییر دهید. “مغلوب ساختن پیشی جستن است انجام یک ناسیونالیست دستور کار در پشت مسلمان و جوامع آفریقایی و ما نه برای آن است. همه خانواده های ما سزاوار با هم باشیم.”

پاتریس لارنس مدیر شرکت UndocuBlack شبکه گفت: این ممنوعیت به ما نشان می دهد “یک مشکل واقعی با سیاهی و هر گونه نزدیکی به آن”.

دلایل تغییر در مورد دلیل آن این است که برگ برنده دولت می خواهد برای حفظ سیاه و قهوه ای مردم ، و این به دلیل وجود دارد هیچ صادقانه دلیل به جز نژاد پرستی و بیگانه ستیزی. در پشت این ممنوعیت ویزا و تحریم مردم واقعی با real خانواده – در مواجهه با درد و عدم اطمینان است که جدایی خانواده به ارمغان می آورد” لارنس در بیانیه ای گفت.

تظاهرات علیه ممنوعیت انتظار می رود که این آخر هفته.

دموکرات ها در مجلس نمایندگان آمریکا اوایل این هفته اعلام شد که اتاق را به زودی خواهد شد تا قانونی که لغو ممنوعیت سفر و محدود کردن رئیس جمهور از اعمال محدودیت های آینده بر اساس دین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>