اتهام قتل به روز رسانی در Floyd مورد دیگر افسران متهم

  • حداقل 9,300 مردم دستگیر شده اند در سراسر ایالات متحده در میان ادامه اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که هفته گذشته در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا و خشونت پلیس در سراسر کشور.
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خشم رهبران مذهبی و معترضان برای رفتن به یک کلیسای تاریخی در نزدیکی کاخ سفید و ایجاد یک عکس, فرصت, فقط چند دقیقه بعد از پلیس شیمیایی استفاده می شود کپسول های دود و flashbangs در اعتراض صلح آمیز برای روشن شدن این منطقه است.
  • تمام چهار اخراج مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در جورج فلوید مرگ متهم شده اند و و درک چوین افسر که به زانو در Floyd گردن قبلا به اتهام سوم-قتل درجه در حال حاضر با اتهام درجه دوم غیر عمدی و قتل است.
  • کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس شده اند ملاقات با, در زمان بیش از حد زور توسط مقامات. روزنامه نگاران نیز هدفمند توسط پلیس. ماموران نیز زخمی در تظاهرات.
  • معترضان همچنان مصمم توسط حکومت و حضور آمریکا گارد ملی در برخی از شهرستانها. تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز در برابر خشونت تبدیل شد, با غارت و خرابکاری. روز شنبه تظاهرات همچنان تا حد زیادی مسالمت آمیز پس از حکومت اثر صورت گرفت.

آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, ژوئن 3

23:35 GMT – سابق-دفاع رئیس Mattis ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن برای تقسیم آمریکایی

سابق وزیر دفاع جیم Mattis محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن آمرانه استفاده از نیروی نظامی برای سرکوب اعتراضات و گفت: رئیس سابق خود شد راه اندازی یک “غلط درگیری” بین نظامی و غیر نظامی جامعه است.

“من این هفته وقایع عصبانی و وحشت زده” Mattis نوشت.

Mattis بازنشسته به عنوان وزیر دفاع در ماه دسامبر سال 2018 در اعتراض به مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های خود در سوریه. او کاهش یافته است به صحبت کردن در برابر تهمت و گفت او بدهکار ملت عمومی سکوت در حالی که رئیس سابق خود باقی مانده است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا – و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند برای تقسیم ما” Mattis نوشت: در بیانیه منتشر شده توسط اطلس. “ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است.”

Mattis به نام آمریکایی ها به “متحد بدون او نقاشی بر روی نقاط قوت ذاتی در جامعه مدنی ما. این آسان نخواهد بود به چند روز گذشته نشان داده اند اما ما آن را مدیون به شهروندان ما برای نسل های گذشته که خون به دفاع از وعده ما و فرزندان ما است.”

برخوردار گفت: از معترضان به درستی خواستار آن است که این کشور به دنبال کلمات “عدالت برابر بر اساس قانون” است که بر روی صفحه نمایش در دیوان عالی ایالات متحده.

“تظاهرات تعریف شده توسط دهها هزار نفر از مردم وجدانی که اصرار دارد که ما زندگی کردن را به ما ارزش – ارزش های ما به عنوان مردم و ارزش های ما به عنوان یک ملت” Mattis گفت.

Mattis در زمان خاص موضوع را با استفاده از زور به حرکت به عقب و معترضان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به بازدید از کلیسای سنت جان روز پس از آن آسیب دیده بود توسط آتش در تظاهرات.

“ما می دانیم که ما بهتر از سوء استفاده از اختیارات اجرایی است که ما شاهد در لافایت مربع است. ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما” Mattis گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

23:30 به وقت تهران – پلیس شارژ 3 مردانی که آنها می گویند رسم ارتباطی در وگاس تظاهرات

سه نوادا مردان با روابط به یک جنبش راست افراطی دفاع از سرنگونی دولت ایالات متحده دستگیر شده اند با تروریسم اتهامات مرتبط با در چه مقامات می گویند توطئه برای جرقه خشونت در تظاهرات اخیر در لاس وگاس.

دادستان فدرال می گویند که این سه مرد که سفید هستند و خدمت در ارتش ایالات متحده هستند متهم به توطئه برای انجام یک طرح آغاز شد که در ماه آوریل در رابطه با اعتراض به بازگشایی کسب و کار بسته به دلیل coronavirus و بعد از آن به دنبال سرمایه گذاری در تظاهرات.

Stephen T. Parshall, 35, Andrew T. Lynam جونیور 23 و William L. Loomis, 40, برگزار می شد در $1mn باند در شهرستان کلارک زندان با توجه به سوابق دادگاه.

هر یک در حال حاضر چهره دو اتهام فدرال – توطئه برای تخریب و نابود کردن با آتش و مواد منفجره و در اختیار داشتن سلاح گرم ثبت نشده. در دادگاه دولت آنها متهم شده اند جرم توطئه تروریسم و مواد منفجره در اختیار داشتن.

23:15 به وقت تهران – ACLU شکایت مینه سوتا پلیس ادعا آزار و اذیت روزنامه نگاران در تظاهرات

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) را متهم مینه سوتا اجرای قانون غلط دستگیری مجروح و اذیت و آزار روزنامه نگاران پوشش تظاهرات.

در طرح دعوی در دادگاه ACLU متهم مینیاپولیس اداره پلیس و گشت ایالتی مینه سوتا از تیراندازی روزنامه نگاران در مواجهه با گلوله های لاستیکی و گرفتاری خبرنگاران و عکاسان بدون علت و تهدید آنها را با زور اسلحه.

کت و شلوار مدعی مینه سوتا امور خارجه افسر گشت فیلمساز تام آبیلس به زمین و او را دستگیر کردند حتی اگر او تا به حال شناسایی خود را به عنوان یک عضو از مطبوعات و حمل زیادی دوربین فیلمبرداری است.

و بازداشت خبرنگار سی ان ان عمر Jimenez در طول پخش زنده. لس آنجلس تایمز گزارش خبرنگار مولی هنسی-تلنگر و عکاس کارولین کول بودند حمایت در برابر یک دیوار در معرض گاز اشک آور و حال پرتابه در آنها پرتاب.

22:50 GMT – بازنشسته نیروی دریایی افسر می گوید: او ‘بیمار’ دید از ارتش پاکسازی معترضان در واشنگتن, DC

بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک ارتش گفت: او “بیمار” را ببینید که چگونه اجرای قانون – از جمله گارد ملی – پاک کرده بود از این منطقه خارج از کاخ سفید روز دوشنبه هشدار داد در برابر استفاده از ارتش ایالات متحده.

“شهروندان ما هستند نه دشمن و هرگز نباید تبدیل به پس” مولن نوشت.

St. John''s Church

معترضان متفرق در میان ابری از دود سفید در نزدیکی کاخ سفید در تاریخ 1 ژوئن 2020 [روبرتو اشمیت/ خبرگزاری فرانسه]

22:45 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید به احتمال زیاد نمی خواهد نیاز نظامی برای پاسخ به اعتراضات

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او باور نمی کند که او نیاز به استفاده از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا برای مقابله با تظاهرات.

“آن بستگی دارد من فکر نمی کنم ما باید به” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مصاحبه با Newsmax تلویزیون که آیا او خواهد ارسال نظامی به هر شهرستانها.

رئیس جمهور قبلا گفت که او می تواند با استفاده از نیروهای نظامی در کشورهای که موفق به سرکوب خشونت آمیز تظاهرات.

22:30 به وقت تهران – رئیس جمهور سابق اوباما از شهرداران محلی برای نقد و بررسی پلیس در استفاده از زور در سیاست و متعهد به اصلاحات

رییس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما در یک شهر مجازی سالن گفت: خشونت و بی عدالتی است که علل زمینه ای که موجب سراسر کشور تظاهرات نیاز به تغییر در سطح محلی است.

“من اصرار هر شهردار در این کشور به نقد و بررسی خود را با استفاده از نیروی سیاست با اعضای جامعه خود و ارتکاب به گزارش اصلاحات برنامه ریزی شده,” او گفت:.

اوباما گفت: هر دو اعتراض و رای گیری مهم هستند به مقامات که می تواند در اثر تغییر در 19,000 آمریکایی شهرداری و بیش از 18,000 محلی اجرای حوزه های قضایی انتخاب می شوند و می تواند پاسخگو توسط رای دهندگان.

Barack Obama

رییس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما, صحبت کردن در طول یک رویداد در کوالا لامپور, مالزی, [فایل: Lim Huey Teng/رویترز]

“به ارمغان می آورد در مورد تغییر واقعی. ما هر دو باید برای برجسته کردن یک مشکل و مردم را در قدرت اما ما نیز باید برای ترجمه که به راه حل های عملی و قوانین است که می تواند اجرا شود.”

او گفت: مردان و زنان از رنگ “زندگی خود را مهم و رویاهای خود را به موضوع” و تقدیر از کسانی که در اجرای قانون که راهپیمایی در کنار معترضین.

21:30 به وقت تهران – مینه سوتا دادستان کل می گوید درجه اول اتهام قتل هنوز هم ممکن است

در مصاحبه با سی ان ان, مینه سوتا, دادستان کل الیسون گفت که اگر محاکمه می شود شواهد برای حمایت از یک قتل درجه اول اتهام سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین در جورج فلوید مورد آن ارائه خواهد شد به هیئت منصفه.

“ما در حال ادامه برای جمع آوری شواهد و اگر ما شواهد برای حمایت از که ما می توانیم در مقابل داوران ما در حال حاضر خواهد شد که. در این زمان ما مطرح حداکثر اتهامات اخلاقی به عنوان ما می تواند” او گفت:.

21:45 به وقت تهران – شهر نیویورک گرفته شده است یک گام به جلو در بازگرداندن نظم شهردار می گوید:

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio می گوید: این شهرستان دارای یک “گام بزرگ به جلو” در بازگرداندن نظم با کمک های اولیه حکومت نظامی.

وجود دارد بسیار کمتر گسترده غارت فروشگاه ها سه شنبه شب در میان یک پلیس بزرگ, حضور, او گفت:. در سراسر شهر بود حکومت نظامی همچنان از 8 ساعت به 5 هستم این هفته اعمال شده برای جلوگیری از شب هرج و مرج و تخریب که به دنبال تظاهرات مسالمت آمیز برای چند روز در یک ردیف.

Coronavirus

فرماندار نیویورک اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio صحبت در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر نیویورک New York [فایل: آنجلا Weiss/خبرگزاری فرانسه]

پلیس گفت که آنها دستگیر حدود 280 نفر در اعتراض به اتهامات مرتبط با روز شنبه در مقایسه با 700 شب گذشته بود.

فرماندار اندرو کومو بود که از مهم قبل از پاسخ پلیس می گوید این شهر بود “خیلی بهتر” و افسران بهتر مجهز به حفظ صلح.

20:20 به وقت تهران – تشییع جنازه نمادین در کنتیکت

صدها نفر از مردم در ایالت کانکتیکات برگزار نمادین تشییع جنازه صفوف به افتخار جورج فلوید و اعتراض نژادی و بی عدالتی است.

در شهر Danbury, معترضان فریاد زد: “من نمی توانم نفس بکشم” را به عنوان آنها در راهپیمایی را از طریق شهرستان و راه می رفت بر روی ایالتی 84 به طور خلاصه تعطیل ترافیک در بزرگراه ها است.

صفوف در Floyd را با افتخار به پایان رسید با تجمع در دولت و کنگره آمریکا که در آن سخنرانان eulogized قربانیان خشونت پلیس و خواستار تلاش مداوم به آدرس مسائل مربوط به فقر و تبعیض است.

20:15 GMT – فلوید خانواده استقبال اتهامات جدید علیه اخراج پلیس

“این یک گام مهم رو به جلو در جاده ها به عدالت” بنیامین Crump وکیل برای Floyd, خانواده, در بیانیه ای گفت: “ما احساس خشنودی است که این مهم عمل آورده بود قبل از جورج فلوید بدن به استراحت گذاشته شد,” Crump گفت.

او بعد از سی ان ان گفت که چوین باید رو یک درجه اول اتهام قتل و مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون اطلاع بود فلوید خانواده که تحقیقات در حال انجام است و اتهامات دیگر می تواند ثبت شود.

19:30 به وقت تهران – چهار مینیاپولیس افسران درگیر در Floyd مرگ شارژ

تمام چهار اخراج مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در جورج فلوید مرگ در حال حاضر با اتهامات عنوان شده علیه.

با توجه به یک دادگاه سند Tou Thao, توماس خط و J الکساندر Kueng تمام صورت کمک و معاونت در جرم درجه دوم غیر عمدی به اتهام قتل, به عنوان به خوبی به عنوان کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

و درک چوین را به اتهام قتل قبلا سوم-درجه, به روز رسانی شده است به درجه دوم غیر عمدی و قتل است.

جدید شارژ می تواند یک حکم تا 40 سال و 15 سال بیش از حداکثر مجازات حبس برای سومین قتل درجه.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون سیاه سابق آمریکا کنگره درخواست کرده است که قید وثیقه آزاد بود در مجموعه $1mn برای هر یک از چهار سابق افسران اسناد و مدارک نشان داد. الیسون است که انتظار می رود برای برگزاری یک جلسه بعد.

19:15 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ عوارض جانبی از دو هفته دوره از مالاریا دارو: دکتر

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ عوارض جانبی از یک هفته دو دوره هیدروکسی کلروکین – مالاریا مواد مخدر است که می تواند باعث مشکلات قلبی استفاده می شود که او به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus خود در کاخ سفید پزشک گفت.

نتایج حاصل از مغلوب ساختن پیشی جستن سالانه فیزیکی نشان داد که 73 سال رئیس جمهور باقی می ماند سالم اما قرار دادن یک پوند و در حال حاضر وزن 110.68 کیلوگرم (244 پوند) نسبت به 110.22 کیلوگرم (243 پوند) در سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم آزمایش coronavirus و منفی بوده در هر زمان با توجه به خلاصه ای از نتایج توسط پزشک خود شان Conley.

18:30 به وقت تهران – AG الیسون به بالا بردن اتهامات علیه افسر که به زانو در Floyd گردن شارژ دیگران درگیر: گزارش

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون را بالا بردن اتهامات افسر سابق Derek چوین به قتل درجه دوم با توجه به سناتور آمریکایی ctq.

“این یک گام مهم دیگر برای عدالت” Klobuchar سابق کاندیدای نامزدی حزب دموکرات را برای رئیس جمهور و شایعه مدعی برای جو بایدن معاون رئیس جمهور انتخاب توییتی در روز چهارشنبه.

Klobuchar همچنین گفت: سه تن دیگر از افسران درگیر شارژ خواهد شد. مینیاپولیس استار تریبیون همچنین publisehd گزارش با اطلاعات مشابه.

الیسون است که انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در اتهامات این بعد از ظهر.

18:05 سازمان ملل متحد بالا commisioner حقوق بشر انفجار ما برای ‘سازه نژاد پرستی’

حقوق بشر سازمان ملل از رئیس میشل Bachelete در چهار شنبه تقبیح “ساختاری نژادپرستی” در آمریکا و اعلام زنگ خطر در “بی سابقه حمله به” روزنامه نگاران پوشش تظاهرات در سراسر کشور است.

میشل باشله اصرار داشت که نارضایتی در قلب این تظاهرات که فوران در صدها نفر از شهرستانها نیاز به شنیده می شود و خطاب اگر این کشور به جلو حرکت کند.

“صدای خواستار پایان دادن به کشتار غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار نیاز به شنیده می شود” باشله رئيس جمهور سابق شیلی در بیانیه ای گفت.

شیلی با تاکید بر نیاز به روشن و سازنده رهبری را به این کشور از طریق بحران است.

“به خصوص در طول یک بحران یک کشور نیاز به رهبران آن به نژادپرستی محکوم به صراحت; آنها را به تأمل در آنچه را رانده, مردم را به نقطه جوش; به گوش دادن و یاد بگیرند و به اقدامات که واقعا مقابله با نابرابری” او گفت:.

17:57 GMT – فعال-وظیفه نیروهای مستقر به DC را ترک خواهد کرد

فعال-سربازان وظیفه در آورده به کمک در صورت نیاز با ناآرامی های مدنی در این کشور را در کنگره شروع به بازگشت به پایگاه خانه خود را پس از دو روز از صلح آمیز تظاهرات در واشنگتن, DC, ارشد مقامات وزارت دفاع آمریکا گفته آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه.

مقامات گفت که حدود 200 سربازان با 82 هوابرد را پاسخ فوری نیروی خواهد بود که برای اولین بار به ترک در روز چهارشنبه.

باقی مانده از فعال-سربازان وظیفه که باید همه نگه داشته شده است در پایگاه های نظامی در خارج از شهر در شمال ویرجینیا و مریلند نیز کشیده در روزهای آینده اگر شرایط اجازه می دهد گفت: مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد قریب الوقوع نیروهای نظامی جنبش.

فعال-سربازان وظیفه در دسترس بودند اما مورد استفاده قرار نمی در پاسخ به اعتراضات.

17:45 GMT – جورج فلوید خانواده و وکلای خود را برای بازدید از سایت که در آن 46 ساله کشته شدند.

بنیامین Crump برجسته حقوق مدنی وکیل است که به نمایندگی از خانواده به نام برای دستگیری از تمام افسران درگیر در Floyd مرگ دستگیر و به اتهام قبل از پنج شنبه مراسم یادبود در مینیاپولیس.

تا کنون تنها یک افسر که به زانو در Floyd را از گردن متهم شده است. سی ان ان گزارش داد که روز شنبه از مینه سوتا دادستان کل است که انتظار می رود به آن را اعلام تصمیم در مورد اینکه آیا هزینه اضافی ثبت خواهد شد. Crump با اشاره به این که برخی از فلوید آخرین کلمات بود: “من نمی توانم نفس بکشم”.

Crump گفت: وی از همه کسانی که در حال حاضر و در سراسر از یک “نفس برای صلح است. “اجازه بدهید با یک تنفس برای عدالت اجازه بدهید با یک نفس به درمان در کشور ما. و مهمتر از همه یک نفس برای جورج فلوید,” او گفت: پیوست توسط اعضای فلوید خانواده. “اجازه بدهید با یک نفس این هفته به درمان این کشور است.

بیایید دنبال جورج مثال” او اضافه کرد: خواندن نام چند سیاه افرادی که کشته شده اند توسط پلیس.“اجازه بدهید با یک نفس تمام به حاشیه رانده شده و محروم و dehumanized مردم.. که کشته شدند غیر منصفانه ای که کشته شدند بی ارزش و چه کسی کشته شد, بی دلیل, آنها شهروندان آمریکایی … و آنها انسان و در نهایت آنها فرزندان خدا هستند”.

16:15 به وقت تهران – تصمیم گیری ساخته شده در اتهام بیشتر برای افسران در مورد فلوید

مینه سوتا دادستانی کل آن را تکمیل کرده است بررسی اولیه مدارک و شواهد در تحقیقات از چهار افسر پلیس درگیر در قتل جورج فلوید و اعلام خواهد کرد تصمیم خود را در اتهام بیشتر بعد از این بعد از ظهر سی ان ان گزارش داد.

معترضان خواستار چهار افسران درگیر بود متهم در Floyd مرگ است.

تنها یک افسر سفید پوستی درک چوین که به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت به او التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم” – بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

سابق افسران JA Keung و توماس لین که کمک چوین مهار فلوید و Tou Thao هنوز متهم شده است.

بازرسان پزشکی تعیین شده اند, مرگ, قتل, اگر چه, این است که یک قانونی تعیین.

16:10 به وقت تهران – گزارش چالش مغلوب ساختن پیشی جستن Antifa ادعا

بخشی از تاریخ 1 ژوئن داخلی هوش ارزیابی از تظاهرات مشاهده شده توسط رویترز نشان می دهد که ایالات متحده وزارت امنیت داخلی (DHS) گفته بسیاری از خشونت به نظر می رسد که رانده شده توسط اپورتونيست.

تهمت و تهدید کرده است که برای تعیین Antifa شل تجمع ضد فاشیستی از فعالان سیاسی به عنوان یک “تروریست” سازمان به اتهام ایجاد خشونت در تظاهرات.

رویترز با ذکر دو unnamed وزارت دادگستری مقامات گفت که آنها تا به حال دیده می شود کمی به پشتیبانی ادعا می کند که دور از گروههای چپ باعث شد خشونت است.

DHS گزارش وجود دارد گفت: برخی از شواهد بر اساس منبع باز و DHS گزارش که Antifa ممکن است کمک به خشونت یک دیدگاه مشترک توسط برخی از ادارات محلی پلیس در اظهارات و مصاحبه با رادیو فردا.

بخشی از این سند دیده می شود رویترز نمی ارائه هر گونه شواهد خاص تندرو محور خشونت اما اشاره کرد که supremacists مشغول به کار بودند حاضر به افزایش تنش ها بین معترضان و اجرای قانون توسط تماس برای اعمال خشونت علیه هر دو گروه است. هیچ شواهدی وجود دارد که سفید supremacists باعث شد خشونت در هر یک از این تظاهرات سند است.

اما قانون فقر جنوب مرکز آلاباما بر اساس گروه نظارتادعا می کند این شواهد نشان داده است که یک فرد دستگیر شده در کارولینای شمالی به اتهام تیراندازی در گروه معترضان دارای روابط neo-متفق شدند.

16:25 GMT – وزیر دفاع Esper پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام عمل

وزیر دفاع علامت Esper کرده است در یک کنفرانس خبری گفتند که او از حقوق شهروندان ایالات متحده به اعتراض مسالمت آمیز و پشتیبانی نمی کند نیایش قیام کنند.

“این است که این حقوق و آزادی که در کشور ما بسیار ویژه است. این است که این حقوق و آزادی که آمریکا خدمات اعضا مایل به مبارزه و مرگ برای” Esper گفت: در سخنان قبل از مصرف سوالات.

“من را پشتیبانی نمی کند با استناد قیام کنند.”

George Floyd blog - new outside image

یک تظاهرکننده در مقابل یک ردیف از پلیس نظامی اعضای پوشیدن riot gear به عنوان آنها در عقب راندن تظاهرکنندگان در خارج از کاخ سفید [Jose Luis Magan/خبرگزاری فرانسه]

رئیس جمهور تهمت و تهدید به استفاده از قانون به استفاده از ارتش برای سرکوب تظاهرات در سراسر کشور است. قیام قانون خرما به اوایل 1800s و مجوز رئیس جمهور برای ارسال در ایالات متحده نیروهای خود را برای سرکوب داخلی شورش است که مانع عادی اجرای قانون ایالات متحده.

Esper بیشتر گفت که او در مورد تهمت بحث برانگیز عکس-op در یک کلیسا صورت گرفت که در روز دوشنبه.

“من آگاه بود از اجرای قانون برنامه پارک. من در جریان آنها و نه باید انتظار داشت به” Esper گفت.

Trump bible

مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک کتاب مقدس در طول یک فرصت عکس در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا در میان تظاهرات ادامه دارد بیش از نابرابری نژادی در پی مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس [تام برنر/رویترز]

این وزیر دفاع همچنین اظهار داشت: او مشغول به کار بود سخت به نگه داشتن خود را در بخش خارج از سیاست هر چند از آن است که به چالش کشیدن به عنوان کشور حرکت می کند و نزدیک به انتخابات است.

12:43 GMT – مجسمه تفرقه سابق فیلادلفیا شهردار ریزو حذف شده

کارگران باید حذف مجسمه جنجالی سابق فیلادلفیا شهردار فرانک ریزو که به تازگی مخدوش در جریان اعتراض های پس فلوید مرگ است.

به عنوان سرباز گارد ملی مستقر در پی تظاهرات اخیر به تماشای یک جرثقیل برداشته 10-پا بلند (3 متر) مجسمه برنزی و کارگران نقل مکان کرد و آن را از موضع خود خارج از خدمات شهری ساختمان در سراسر شهرستان سالن. آن را لود شد بر روی پشت یک کامیون.

14:25 GMT – رهبر ایران را محکوم ‘دوگانه آمریکا با حقوق بشر, سیاست

رهبر ایران دارای هزینههای واشنگتن در پی فلوید را کشته و برای آن گفته دوگانه با سیاست های که می آید به رعایت حقوق بشر.

آیت الله علی خامنه ای ادعا کرد که در ایالات متحده “آنها کشتن مردم در جرم و جنایت و آنها نه عذرخواهی در حالی که ادعا [برای حمایت از] حقوق بشر است.”

خامنه ای که حرف آخر را در همه امور خارجه افزود: “ظاهرا آفریقایی آمریکایی که به کشته شدن وجود دارد نه یک انسان.”

14:05 GMT – آلمان شوکه توسط Floyd مرگ وعده برای مقابله با نژادپرستی

دولت آلمان است شوکه مرگ فلوید یک غیر مسلح آمریکایی در دست پلیس و باید برای مقابله با نژادپرستی در خانه مانند کشورهای دیگر یک سخنگوی دولت روز چهارشنبه گفت:.

“مرگ جورج فلوید … شوکه مردم در آلمان و سراسر جهان را شوکه دولت فدرال [از آلمان] بیش از حد” سخنگوی Steffen Seibert گفت. “این وحشتناک است و قابل اجتناب مرگ است.”

13:45 به وقت تهران – ‘البته Black lives matter’ می گوید بریتانیا جانسون

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در یکشنبه سیاه زندگی اهمیت و او پشتیبانی حق اعتراض قانونی و اجتماعی-فاصله راه پس از قتل توسط پلیس فلوید در آمریکا هم زده گسترده خشم.

“البته سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و من کاملا درک خشم و اندوه است که احساس می شود نه تنها در امریکا بلکه در سراسر جهان و در کشور ما نیز گفت:.

“من نیز پشتیبانی به من گفت: حق اعتراض. تنها نکته ای که می توان … است که هر اعتراضی باید انجام قانونی در این کشور تظاهرات باید انجام شده مطابق با قوانین ما در اجتماعی فاصله.”

____________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش اعتراضات در آمریکا به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا. این است Laurin-ویتنی Gottbrath در لوئیزویل کنتاکی و Creede نیوتن در واشنگتن, DC.

در اینجا چند چیز را به گرفتن بر روی:

  • جورج فلوید, گزارشی 46 ساله ایرانی درگذشت, on May 25 بعد از یک افسر سفید پوستی استفاده می شود زانو خود را به پین فلوید گردن به زمین برای نزدیک به نه ساعت. فلوید شنیده می شود در یک تماشاچی ویدئو بارها و بارها شفاعت با ماموران گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” او در نهایت نهفته حرکت با افسر زانو هنوز در گردن او. شما می توانید اطلاعات در مورد حادثه مرگبار در اینجا.
  • چهار افسران درگیر در این حادثه از کار اخراج شدند. درک چوین سفید افسر که دوخته فلوید پایین, بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. معترضان خواهان سه نفر دیگر از افسران متهم می شود به عنوان به خوبی.
  • تظاهرات – برخی از خشونت – باید پس از فوران در سراسر کشور به تظاهرات زنان برای عدالت برای فلوید و همه غیر مسلح سیاه, افراد کشته شده توسط پلیس.

به روز رسانی از روز دوشنبه تظاهرات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>