اتهام قتل به روز رسانی در Floyd مورد دیگر پلیس: گزارش

  • حداقل 9,300 مردم دستگیر شده اند در سراسر ایالات متحده در میان ادامه اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که هفته گذشته در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا و خشونت پلیس در سراسر کشور.
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خشم رهبران مذهبی و معترضان برای رفتن به یک کلیسای تاریخی در نزدیکی کاخ سفید و ایجاد یک عکس, فرصت, فقط چند دقیقه بعد از پلیس شیمیایی استفاده می شود کپسول های دود و flashbangs در اعتراض صلح آمیز برای روشن شدن این منطقه است.
  • معترضان خواستار چهار افسران درگیر بود متهم در Floyd مرگ است. تا کنون تنها یک افسر سفید پوستی درک چوین که به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت به او التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم” – بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. بازرسان پزشکی باید حکم اعدام یک قتل.
  • کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس شده اند ملاقات با, در زمان بیش از حد زور توسط مقامات. روزنامه نگاران نیز هدفمند توسط پلیس. ماموران نیز زخمی در تظاهرات.
  • معترضان همچنان مصمم توسط حکومت و حضور آمریکا گارد ملی در برخی از شهرستانها. تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز در برابر خشونت تبدیل شد, با غارت و خرابکاری. روز دوشنبه تظاهرات همچنان تا حد زیادی مسالمت آمیز پس از حکومت اثر صورت گرفت.

آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, ژوئن 3

18:30 به وقت تهران – AG الیسون به بالا بردن اتهامات علیه افسر که به زانو در Floyd گردن شارژ دیگران درگیر: گزارش

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون را بالا بردن اتهامات افسر سابق Derek چوین به قتل درجه دوم با توجه به سناتور آمریکایی ctq.

“این یک گام مهم دیگر برای عدالت” Klobuchar سابق کاندیدای نامزدی حزب دموکرات را برای رئیس جمهور و شایعه مدعی برای جو بایدن معاون رئیس جمهور انتخاب توییتی در روز چهارشنبه.

Klobuchar همچنین گفت: سه تن دیگر از افسران درگیر شارژ خواهد شد. مینیاپولیس استار تریبیون همچنین publisehd گزارش با اطلاعات مشابه.

الیسون است که انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در اتهامات این بعد از ظهر.

18:05 سازمان ملل متحد بالا commisioner حقوق بشر انفجار ما برای ‘سازه نژاد پرستی’

حقوق بشر سازمان ملل از رئیس میشل Bachelete در چهار شنبه تقبیح “ساختاری نژادپرستی” در آمریکا و اعلام زنگ خطر در “بی سابقه حمله به” روزنامه نگاران پوشش تظاهرات در سراسر کشور است.

میشل باشله اصرار داشت که نارضایتی در قلب این تظاهرات که فوران در صدها نفر از شهرستانها نیاز به شنیده می شود و خطاب اگر این کشور به جلو حرکت کند.

“صدای خواستار پایان دادن به کشتار غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار نیاز به شنیده می شود” باشله رئيس جمهور سابق شیلی در بیانیه ای گفت.

شیلی با تاکید بر نیاز به روشن و سازنده رهبری را به این کشور از طریق بحران است.

“به خصوص در طول یک بحران یک کشور نیاز به رهبران آن به نژادپرستی محکوم به صراحت; آنها را به تأمل در آنچه را رانده, مردم را به نقطه جوش; به گوش دادن و یاد بگیرند و به اقدامات که واقعا مقابله با نابرابری” او گفت:.

17:57 GMT – فعال-وظیفه نیروهای مستقر به DC را ترک خواهد کرد

فعال-سربازان وظیفه در آورده به کمک در صورت نیاز با ناآرامی های مدنی در این کشور را در کنگره شروع به بازگشت به پایگاه خانه خود را پس از دو روز از صلح آمیز تظاهرات در واشنگتن, DC, ارشد مقامات وزارت دفاع آمریکا گفته آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه.

مقامات گفت که حدود 200 سربازان با 82 هوابرد را پاسخ فوری نیروی خواهد بود که برای اولین بار به ترک در روز چهارشنبه.

باقی مانده از فعال-سربازان وظیفه که باید همه نگه داشته شده است در پایگاه های نظامی در خارج از شهر در شمال ویرجینیا و مریلند نیز کشیده در روزهای آینده اگر شرایط اجازه می دهد گفت: مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد قریب الوقوع نیروهای نظامی جنبش.

فعال-سربازان وظیفه در دسترس بودند اما مورد استفاده قرار نمی در پاسخ به اعتراضات.

17:45 GMT – جورج فلوید خانواده و وکلای خود را برای بازدید از سایت که در آن 46 ساله کشته شدند.

بنیامین Crump برجسته حقوق مدنی وکیل است که به نمایندگی از خانواده به نام برای دستگیری از تمام افسران درگیر در Floyd مرگ دستگیر و به اتهام قبل از پنج شنبه مراسم یادبود در مینیاپولیس.

تا کنون تنها یک افسر که به زانو در Floyd را از گردن متهم شده است. سی ان ان گزارش داد که روز شنبه از مینه سوتا دادستان کل است که انتظار می رود به آن را اعلام تصمیم در مورد اینکه آیا هزینه اضافی ثبت خواهد شد. Crump با اشاره به این که برخی از فلوید آخرین کلمات بود: “من نمی توانم نفس بکشم”.

Crump گفت: وی از همه کسانی که در حال حاضر و در سراسر از یک “نفس برای صلح است. “اجازه بدهید با یک تنفس برای عدالت اجازه بدهید با یک نفس به درمان در کشور ما. و مهمتر از همه یک نفس برای جورج فلوید,” او گفت: پیوست توسط اعضای فلوید خانواده. “اجازه بدهید با یک نفس این هفته به درمان این کشور است.

بیایید دنبال جورج مثال” او اضافه کرد: خواندن نام چند سیاه افرادی که کشته شده اند توسط پلیس.“اجازه بدهید با یک نفس تمام به حاشیه رانده شده و محروم و dehumanized مردم.. که کشته شدند غیر منصفانه ای که کشته شدند بی ارزش و چه کسی کشته شد, بی دلیل, آنها شهروندان آمریکایی … و آنها انسان و در نهایت آنها فرزندان خدا هستند”.

16:15 به وقت تهران – تصمیم گیری ساخته شده در اتهام بیشتر برای افسران در مورد فلوید

مینه سوتا دادستانی کل آن را تکمیل کرده است بررسی اولیه مدارک و شواهد در تحقیقات از چهار افسر پلیس درگیر در قتل جورج فلوید و اعلام خواهد کرد تصمیم خود را در اتهام بیشتر بعد از این بعد از ظهر سی ان ان گزارش داد.

معترضان خواستار چهار افسران درگیر بود متهم در Floyd مرگ است.

تنها یک افسر سفید پوستی درک چوین که به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت به او التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم” – بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

سابق افسران JA Keung و توماس لین که کمک چوین مهار فلوید و Tou Thao هنوز متهم شده است.

بازرسان پزشکی تعیین شده اند, مرگ, قتل, اگر چه, این است که یک قانونی تعیین.

16:10 به وقت تهران – گزارش چالش مغلوب ساختن پیشی جستن Antifa ادعا

بخشی از تاریخ 1 ژوئن داخلی هوش ارزیابی از تظاهرات مشاهده شده توسط رویترز نشان می دهد که ایالات متحده وزارت امنیت داخلی (DHS) گفته بسیاری از خشونت به نظر می رسد که رانده شده توسط اپورتونيست.

تهمت و تهدید کرده است که برای تعیین Antifa شل تجمع ضد فاشیستی از فعالان سیاسی به عنوان یک “تروریست” سازمان به اتهام ایجاد خشونت در تظاهرات.

رویترز با ذکر دو unnamed وزارت دادگستری مقامات گفت که آنها تا به حال دیده می شود کمی به پشتیبانی ادعا می کند که دور از گروههای چپ باعث شد خشونت است.

DHS گزارش وجود دارد گفت: برخی از شواهد بر اساس منبع باز و DHS گزارش که Antifa ممکن است کمک به خشونت یک دیدگاه مشترک توسط برخی از ادارات محلی پلیس در اظهارات و مصاحبه با رادیو فردا.

بخشی از این سند دیده می شود رویترز نمی ارائه هر گونه شواهد خاص تندرو محور خشونت اما اشاره کرد که supremacists مشغول به کار بودند حاضر به افزایش تنش ها بین معترضان و اجرای قانون توسط تماس برای اعمال خشونت علیه هر دو گروه است. هیچ شواهدی وجود دارد که سفید supremacists باعث شد خشونت در هر یک از این تظاهرات سند است.

اما قانون فقر جنوب مرکز آلاباما بر اساس گروه نظارتادعا می کند این شواهد نشان داده است که یک فرد دستگیر شده در کارولینای شمالی به اتهام تیراندازی در گروه معترضان دارای روابط neo-متفق شدند.

16:25 GMT – وزیر دفاع Esper پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام عمل

وزیر دفاع علامت Esper کرده است در یک کنفرانس خبری گفتند که او از حقوق شهروندان ایالات متحده به اعتراض مسالمت آمیز و پشتیبانی نمی کند نیایش قیام کنند.

“این است که این حقوق و آزادی که در کشور ما بسیار ویژه است. این است که این حقوق و آزادی که آمریکا خدمات اعضا مایل به مبارزه و مرگ برای” Esper گفت: در سخنان قبل از مصرف سوالات.

“من را پشتیبانی نمی کند با استناد قیام کنند.”

George Floyd blog - new outside image

یک تظاهرکننده در مقابل یک ردیف از پلیس نظامی اعضای پوشیدن riot gear به عنوان آنها در عقب راندن تظاهرکنندگان در خارج از کاخ سفید [Jose Luis Magan/خبرگزاری فرانسه]

رئیس جمهور تهمت و تهدید به استفاده از قانون به استفاده از ارتش برای سرکوب تظاهرات در سراسر کشور است. قیام قانون خرما به اوایل 1800s و مجوز رئیس جمهور برای ارسال در ایالات متحده نیروهای خود را برای سرکوب داخلی شورش است که مانع عادی اجرای قانون ایالات متحده.

Esper بیشتر گفت که او در مورد تهمت بحث برانگیز عکس-op در یک کلیسا صورت گرفت که در روز دوشنبه.

“من آگاه بود از اجرای قانون برنامه پارک. من در جریان آنها و نه باید انتظار داشت به” Esper گفت.

Trump bible

مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک کتاب مقدس در طول یک فرصت عکس در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا در میان تظاهرات ادامه دارد بیش از نابرابری نژادی در پی مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس [تام برنر/رویترز]

این وزیر دفاع همچنین اظهار داشت: او مشغول به کار بود سخت به نگه داشتن خود را در بخش خارج از سیاست هر چند از آن است که به چالش کشیدن به عنوان کشور حرکت می کند و نزدیک به انتخابات است.

12:43 GMT – مجسمه تفرقه سابق فیلادلفیا شهردار ریزو حذف شده

کارگران باید حذف مجسمه جنجالی سابق فیلادلفیا شهردار فرانک ریزو که به تازگی مخدوش در جریان اعتراض های پس فلوید مرگ است.

به عنوان سرباز گارد ملی مستقر در پی تظاهرات اخیر به تماشای یک جرثقیل برداشته 10-پا بلند (3 متر) مجسمه برنزی و کارگران نقل مکان کرد و آن را از موضع خود خارج از خدمات شهری ساختمان در سراسر شهرستان سالن. آن را لود شد بر روی پشت یک کامیون.

14:25 GMT – رهبر ایران را محکوم ‘دوگانه آمریکا با حقوق بشر, سیاست

رهبر ایران دارای هزینههای واشنگتن در پی فلوید را کشته و برای آن گفته دوگانه با سیاست های که می آید به رعایت حقوق بشر.

آیت الله علی خامنه ای ادعا کرد که در ایالات متحده “آنها کشتن مردم در جرم و جنایت و آنها نه عذرخواهی در حالی که ادعا [برای حمایت از] حقوق بشر است.”

خامنه ای که حرف آخر را در همه امور خارجه افزود: “ظاهرا آفریقایی آمریکایی که به کشته شدن وجود دارد نه یک انسان.”

14:05 GMT – آلمان شوکه توسط Floyd مرگ وعده برای مقابله با نژادپرستی

دولت آلمان است شوکه مرگ فلوید یک غیر مسلح آمریکایی در دست پلیس و باید برای مقابله با نژادپرستی در خانه مانند کشورهای دیگر یک سخنگوی دولت روز چهارشنبه گفت:.

“مرگ جورج فلوید … شوکه مردم در آلمان و سراسر جهان را شوکه دولت فدرال [از آلمان] بیش از حد” سخنگوی Steffen Seibert گفت. “این وحشتناک است و قابل اجتناب مرگ است.”

13:45 به وقت تهران – ‘البته Black lives matter’ می گوید بریتانیا جانسون

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در یکشنبه سیاه زندگی اهمیت و او پشتیبانی حق اعتراض قانونی و اجتماعی-فاصله راه پس از قتل توسط پلیس فلوید در آمریکا هم زده گسترده خشم.

“البته سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و من کاملا درک خشم و اندوه است که احساس می شود نه تنها در امریکا بلکه در سراسر جهان و در کشور ما نیز گفت:.

“من نیز پشتیبانی به من گفت: حق اعتراض. تنها نکته ای که می توان … است که هر اعتراضی باید انجام قانونی در این کشور تظاهرات باید انجام شده مطابق با قوانین ما در اجتماعی فاصله.”

____________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش اعتراضات در آمریکا به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا. این است Laurin-ویتنی Gottbrath در لوئیزویل کنتاکی و Creede نیوتن در واشنگتن, DC.

در اینجا چند چیز را به گرفتن بر روی:

  • جورج فلوید, گزارشی 46 ساله ایرانی درگذشت, on May 25 بعد از یک افسر سفید پوستی استفاده می شود زانو خود را به پین فلوید گردن به زمین برای نزدیک به نه ساعت. فلوید شنیده می شود در یک تماشاچی ویدئو بارها و بارها شفاعت با ماموران گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” او در نهایت نهفته حرکت با افسر زانو هنوز در گردن او. شما می توانید اطلاعات در مورد حادثه مرگبار در اینجا.
  • چهار افسران درگیر در این حادثه از کار اخراج شدند. درک چوین سفید افسر که دوخته فلوید پایین, بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. معترضان خواهان سه نفر دیگر از افسران متهم می شود به عنوان به خوبی.
  • تظاهرات – برخی از خشونت – باید پس از فوران در سراسر کشور به تظاهرات زنان برای عدالت برای فلوید و همه غیر مسلح سیاه, افراد کشته شده توسط پلیس.

به روز رسانی از روز دوشنبه تظاهرات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>