Muhyiddin می شود, مالزی, نخست وزیر Mahathir پاکستان به مبارزه با

کوالالامپور مالزی – Muhyiddin یاسین بود سوگند یاد مالزی, نخست وزیر روز یکشنبه یک ساعت پس از سلف خود و سابق متحد Mahathir محمد ادعا کرد او یکی از با پشتیبانی کافی برای تشکیل یک دولت و خواهد آن را اثبات کند با یک رای در مجلس.

“من گفتن که من اکثر پشتیبانی” Mahathir خبرنگاران گفت: در جریان کنفرانس خبری. “من 114.”

94 سال کهنه سیاستمدار گفت که او تا به حال اثبات این حمایت در قالب قانونی اعلامیه ها و نامه ها و در خواست فوری نشستن در مجلس.

بیشتر:

Mahathir شد flanked توسط politcians از Pakatan Harapan ائتلاف که برنده قدرت در ماه مه سال 2018 کرده اند گل نشسته سیاسی در مبارزه با آن به سر آمد و آخر هفته گذشته هنگامی که یک متلاشی شدن گروه تلاش برای تشکیل یک اتحاد با مخالفان.

این حرکت منجر به Mahathir استعفای روز از عدم قطعیت است که پادشاه یک سلطنت مشروطه تا به حال به دنبال حل و فصل جلسه هر یک از اعضای مجلس به صورت جداگانه.

روز شنبه اعلام کرد که کاخ Muhyiddin, 72, حال اعتماد از مجلس خواهد بود و سوگند به عنوان نخست وزیر در روز یکشنبه.

اعلام این خبر موجب خشم در میان برخی از مالزی که احساس خود را دموکراتیک و حقوق به عنوان رای دهندگان بودند که تضعیف.

خیانت

Muhyiddin رانده شد به قصر در کوالالامپور در 9.50 هستم (01:50 GMT) پیش از سوگند گرفتن مراسم داشتن بنیاد با هم ائتلاف با مخالفان ایالات مالزی سازمان ملی (UMNO) و پاس مالزی, اسلامی, با حمایت از اصلی ترین حزب سیاسی در جزیره بورنئو خاک ساراواک است.

اعضای ائتلاف جدید نیز در کاخ, به اشتراک گذاری تصاویر خود در رسانه های اجتماعی قبل از Muhyiddin در زمان سوگند تبدیل به کشور هشتمین نخست وزیر در ساعت 10.30 صبح (02:30 GMT).

Mahathir گفت که او احساس خیانت Muhyiddin یک کهنه سیاستمدار بود که در خانه وزیر تحت قبلی Pakatan Harapan دولت است.

“ما در حال رفتن به دیدن یک مرد که نمی باید حمایت اکثریت تبدیل شدن به نخست وزیر” او گفت:.

Malaysia protest

برخی از مردم مالزی برگزار شد اعتراض در مرکز کوالالامپور پس از آن اعلام شد که Muhyiddin را تبدیل به مالزی نخست وزیر بعدی گفت UMNO بازگشت شد توسط “پشت درب” [وینسنت Thian/AP Photo]

حسن Jafri, یک تحلیلگر سیاسی مستقر در سنگاپور گفت: این وضعیت همچنان نامشخص است.

“تا زمانی که یک مجلس نشسته و رای اعتماد شما نمی دانید که چگونه قوی دولت آن است که” حسن گفت. “با رای اعتماد شما می توانید ببینید که کدام یک از این ائتلاف دستورات اکثریت است. آن را بسیار نزدیک است.”

وجود دارد 222 کرسی در مالزی پایین تر ،

Muhyiddin معاون نخست وزیر تحت Najib Razak تا او اخراج شد در سال 2015 در میان چند میلیارد دلاری فساد مالی در صندوق 1MDB.

او در سمت چپ UMNO و پس از مبارزه با سرطان لوزالمعده نیروهای با Mahathir که کمک چند قومی Pakatan Harapan ائتلاف برای پیروزی در مارس 2018 انتخابات در میان گسترده انزجار بیش از فساد است.

نجیب که باقی می ماند یک نماینده و در UMNO در حال حاضر در دادگاه در رابطه با تخلف در 1MDB در حالی که تعدادی دیگر از مقامات ارشد UMNO سیاستمداران نیز در مواجهه با اتهام فساد مالی. 2018 انتخابات اولین بار بود که حزب از دست داده بود قدرت پس از استقلال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>