مادر به نوزاد انتقال COVID-19 نمی توان آنها را مطالعه جدید می یابد

ABC News Corona Virus Health and Science

انتقال عمودی در ابتدا بعید به نظر می رسید.

در اوایل رمان coronavirus همه گیر تشویق اطلاعات پیشنهاد کرد که نوزادان متولد شده از مادران با COVID-19 آیا به دست آوردن این ویروس قبل از تولد یک فرآیند به نام انتقال عمودی. اما سه گزارش جدید منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا متاسفانه نشان می دهد که در مقابل ممکن است درست باشد.

انتقال عمودی و یا گسترش بیماری های عفونی از مادر به کودک در ابتدا بعید به نظر می رسید بر اساس اولیه COVID-19 مورد گزارش و همچنین به عنوان داده های تاریخی از شیوع ابتال به بیماری مرس و سارس دید عموزاده رمان coronavirus. به تاریخ داده شده است منتشر شده در 19 نوزادان متولد شده از مادران با COVID-19 همه آنها پس از آن آزمایش منفی برای ویروس.

با این حال یک مطالعه منتشر شده از ووهان را در بیمارستان کودکان مورد بررسی قرار 33 نوزادان متولد شده از مادران با COVID-19 پنومونی پیدا کردن که سه نفر از این نوزادان (9%) بیمار شد. پزشکان درگیر به ذکر است که سخت روش های کنترل عفونت به دنبال زايمان نشان می دهد که این ویروس نمی آلوده به نوزادان در طول یا پس از تحویل و به جای آن به احتمال زیاد از مادر در حالی که آنها هنوز در رحم مادر است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

خوشبختانه هر سه نوزاد را از طریق کشیده. دو نفر از نوزادان متولد شد تمام مدت از طریق C-بخش توسعه یافته و تب و بی حالی و ذات الریه در رادیوگرافی قفسه سینه. سومین نوزاد بیشتر مورد نیاز مراقبت های ویژه بود اما همچنین به طور قابل توجهی زودرس متولد فقط 31 هفته بارداری یا شش هفته زود است.

این نوزاد نارس نیز داشت سپسیس یا عفونت خون ناشی از یک باکتری است. با این همراه با پیچیدگی که ذاتا همراه با نارس آن است که معلوم نیست چگونه به طور قابل توجهی COVID-19 تحت تاثیر سلامت نوزادان. خوشبختانه حمایت های تنفسی و آنتی بیوتیک ها منجر به بهبود و بازیابی.

آنتی بادی در نوزادان افزایش بیشتر نگرانی

دو اضافی نامه تحقیقات منتشر شده در 26 مارس, گزارش های مختلف نشانه ای از پتانسیل مادر به فرزند انتقال است. در یک بیت از یک رمز و راز پزشکی محققان توصیف مطالعات موردی از سه نوزادان که آیا علائم و نه تست مثبت برای فعال COVID-19 عفونت اما آیا باید آنتی بادی های خاص و یا سیستم ایمنی بدن پروتئین به نام IgM.

آنچه که در مورد این رمان coronavirus:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • IgM معمولا تولید شده در پاسخ به پاتوژن سه تا هفت روز پس از عفونت است. آن است که معمولا انتقال از مادر به جنین به دلیل بزرگتر آن ساختار است که بیش از حد بزرگ برای عبور از جفت ،

  محققان نشان می دهد که اگر coronavirus خاص IgM در حال حاضر در بدو تولد آن را هم می تواند نشان می دهد که نوزاد در حال تولید خود را IgM در پاسخ به این ویروس و یا مادر IgM منتقل شد به نوزاد از طریق یک آسیب جفت.

  اول از این گزارش مورد بررسی نتایج آزمایشگاهی از شش زنان باردار با خفیف COVID-19 بستری برای Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان. همه به هنگام تولد از طریق C-بخش استفاده از چندین کنترل عفونت از جمله جداسازی نوزاد بلافاصله پس از زايمان. دو نفر از این شش نوزاد به حال IgM در حال حاضر, اما هیچ کدام تا به حال علائم و بارها و بارها در منفی زمانی که آزمایش این ویروس.

  یک گزارش جداگانه از Renmin بیمارستان از دانشگاه ووهان تا به حال یافته های مشابه اما با تمرکز بر روی تنها یک نوزاد. این مادر بود مریض تر از دیگران بود و با درمان ضد ویروسی و آنتی بیوتیک کورتیکواستروئید و اکسیژن درمانی. او به هنگام تولد از طریق C-بخش نزدیک به یک ماه پس از ابتلا به ویروس و نوزاد خود را بیش از حد مثبت بود برای coronavirus خاص IgM.

  در حالی که این یافته ها دشوار است برای تفسیر داده های خود را کمبود بالینی همراه جزئیات این مورد جدا مطالعات هنوز هم شایسته توجه ویژه است.

  دانشمندان و محققان هنوز در حال مطالعه این موارد به دیدن اگر آنها هر گونه سرنخ در مورد چگونه به بهترین حفاظت از سلامت نوزادان و مادران با COVID-19 عفونت است. تا زمانی که ما اطلاعات بیشتر در زنان باردار و زنان این امید که به زودی باردار شدن باید همچنان به دنبال هدایت و مراقبت های پزشکی از متخصصان سلامت است.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>