از 3 از Floyd Mayweather Jr کودکان مرده یافت

دوست دختر سابق از بوکس Floyd Mayweather Jr. که سه تن از فرزندان خود مرده پیدا شد در جنوب کالیفرنیا حومه

سانتا کلاریتا کالیفرنیا. — دوست دختر سابق از بوکس Floyd Mayweather Jr. که سه تن از فرزندان خود مرده پیدا شد در جنوب کالیفرنیا حومه, مقامات گفت.

پزشکی قانونی را تایید شنبه که زن بود جوزی هریس, Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت KABC-تلویزیون.

این زن پیدا شد فقط قبل از 10 p. m. روز شنبه در یک وسیله نقلیه پارک شده در جلوی خانه او آشکار اقامت فقط در خارج از شهر سانتا کلاریتا و آتش نشانان تلفظ او مرده کلانتر بیانیه ای گفت:.

کلانتر محققان و, دفتر پزشکی قانونی مشغول به کار بودند برای تعیین علت مرگ بیانوبا گفت.

“آن را در حالی که به شکل که” او گفت:.

در سال 2010 هریس گفته است که اوباما در مورد حمله به او در لاس وگاس. سال بعد او التماس کرد گناه را به یک کاهش می یابد اتهام تخطی از قانون و در خدمت دو ماه در زندان است.

در سال 2015 هریس شکایت کرد Mayweather افترا و عمدی و غفلت از پریشانی روحی در پاسخ به اظهارات او در مورد این حادثه در جریان یک مصاحبه.

در پاسخ به سوال در مورد خشونت خانگی Mayweather گفت: “من ضربه پایکوبی و ضرب و شتم کسی ؟ نه این اتفاق نمی افتد. من نگاه در چهره خود را و بگو: نه این اتفاق نمی افتد.’ من مهار یک زن بود که در مواد مخدر ؟ بله ، بنابراین اگر آنها می گویند که خشونت و سپس شما می دانید چه ؟ … من گناه از مهار یک فرد است.”

در سال 2018 کالیفرنیا تجدید نظر حکم دادگاه علیه Mayweather را اعتراض و اجازه طرح دعوی در دادگاه به ادامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>