مادر دستگیر و پس از بستری دختر بچه, 7, مرده یافت در طول رفاه بررسی

5 سال و 3 ماه نیز در خارج از خانه است.

یک مادر بازداشت شده است پس از 7 ساله بستری شد مرده در داخل خانه اش در زمانی که پلیس بودند انجام یک رفاه را بررسی کنید.

این حادثه رخ داده است در حدود 2:30 بعد از ظهر روز جمعه زمانی که خلیج شهرستان افسران پلیس در شهر خلیج تگزاس انجام شد یک چک رفاه در یک محل اقامت در منطقه و 7 ساله دختر بود که بستری با توجه به شرایط پزشکی مرده در داخل خانه است.

“وجود دارد تمام انواع, شما می دانید, پلیس نوار و پلیس بیش از وجود دارد و مردم راه رفتن در اطراف و همه چیز” یک زن همسایه گفت: ABC News’ هوستون ایستگاه KTRK.

دو فرزند دیگر — 5 سال و 3 ماهه — نیز در محل همراه با مادر 26 ساله لورن کی Dean دستگیر شد و توسط مقامات پس از آنها کشف کردند او مرده است. معلوم نیست که چگونه زمانی که 7 ساله بوده است مرحوم ،

کارآگاه و محققان صحنه جرم نامیده می شدند به صحنه و جمع آوری مدارک و شواهد پلیس پس از ساخته های وحشتناک کشف. دو فرزند دیگر حذف شدند از خانه است.

لورن کی Dean دستگیر شد و به زندان گرفته شده در Matagorda County زندان و به اتهام سه درجه دوم به اتهام جنایت: رها خطر انداختن یک کودک و خطر قریب الوقوع آسیب بدنی.

“که واقعا ناراحتم چون من 7 سال در سمت راست وجود دارد بنابراین من تعجب می کنم چگونه است که اتفاق افتاده و بدون کسی دانستن و به خصوص اگر او تا به حال بچه های دیگر بیش از حد” گفت: دین همسایه در طول یک مصاحبه با KTRK.

پلیس هنوز در حال بررسی علل 7-خلق و هر کسی با هر گونه اطلاعات در مورد تشویق به تماس با مقامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>