مسجد به آتش معترض برای سومین روز در دهلی

مسجد تعیین شده است بر روی آتش در پایتخت هند به عنوان تلفات از سه روز درگیری تظاهرات رز به حداقل ده نفر از جمله یک پلیس گفته است.

فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد و اوباش از مردان جوان در روز سه شنبه صعود در بالای مسجد مناره که در آن آنها اقدام به کاشت یک پرچم.

بیشتر:

رسانه های محلی گزارش دادند که مغازه ها در داخل ساختمان در مجاورت بودند نیز هدف حمله اراذل و اوباش.

آنیل Mittal, یک افسر ارشد پلیس گفت: حدود 150 نفر مجروح شدند در این خشونت ها که به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در دو روز سفر هند.

“برخی از مردم در آورده بود و زخم گلوله” دکتر راجش Kalra اضافی پزشکی سرپرست در گورو Teg بهادر بیمارستان گفت: از روز دوشنبه خشونت است.

تازه خشونت های گزارش شده از مناطق پر جمعیت مسلمان مانند Karawal ناگار Maujpur, Bhajanpura ویجی پارک و Yamuna Vihar در حالی که سنگ پرانی در محلات مانند Maujpur.

وزیر دهلی نو, Arvind Kejriwal, اعتراض به ساکنان برای حفظ صلح پس از یک جلسه فوری خود را تازه انتخاب قانونگذاران در پایتخت.

‘کمبود شدید’ از افسران پلیس

Kejriwal گفت: آنی خبرگزاری که خود را قانون گذاران از مناطق آسیب دیده گفت: وجود یک “کمبود شدید” از افسران پلیس.

او بعد از ملاقات وزیر امور Amit Shah منتخب مقام مسئول پلیس دهلی بیش مرگبار خشونت است.

این درگیری های خشونت بار روز یکشنبه پس از حامیان تابعیت متمم قانون (CAA) تصویب شده توسط پارلمان در ماه دسامبر گذشته مورد حمله ضد دولتی در اعتراض سایت. این کا لقب “ضد اسلام” است باعث سراسر کشور تظاهرات به خصوص توسط مسلمانان است.

خشونت شروع یک روز پس از حاکم Bharatiya Janata Party (BJP), رهبر, Kapil Mishra هشدار داد anti-کا معترضان برای پایان دادن مسالمت آمیز خود را sit-ins در شمال شرقی Jafrabad و Maujpur مناطق پایتخت هند است.

روز دوشنبه پلیس با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک دود اما تلاش برای متفرق کردن سنگ پرتاب کردند.

یک تایر در بازار به آتش کشیده شد بعد از آن در روز دوشنبه پرس تراست هند گفت. یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان داد جمعیت مردان فریاد “زندانی Shree Ram” یا “درود خداوند رم”, احترام هندو الوهیت به عنوان آنها در رفت و داد و بیداد, با توجه به AFP.

چندین خودرو و یک کامیون آتش بودند را به آتش کشیدند در Jafrabad و Maujpur به پلیس تحمیل prohibitory سفارشات برای جلوگیری از خشونت بیشتر.

“صدها نفر از زنان شده اند مسالمت آمیز اعتراض به کا از شنبه شب در نزدیکی Jafrabad ایستگاه مترو. اما روز یکشنبه و پس از Mishra رهبری این تجمع حامیان او حلیم ما با سنگ منجر به درگیری” Zohran یک Jafrabad ساکن الجزیره گفت:.

“بی جی پی رهبران در حال تلاش برای به تظاهرات هندو-مسلمان رنگ. آنها تحریک مردم به نام دین است که بسیار مایه تاسف است.”

A man is beaten during a clash between people supporting a new citizenship law and those opposing the law in New Delhi

یک مرد مورد ضرب و شتم در طول یک برخورد بین مردم حامی جدید قانون تابعیت و کسانی که مخالف این قانون در دهلی نو [دانمارکی صدیقی/رویترز]

‘یکdditional افسران پلیس مستقر

میتال که پلیس دهلی گفت: “روز سه شنبه اضافی افسران پلیس مستقر شده بودند در شمال شرقی منطقه دهلی نو.

یک پاسبان پلیس در میان کشته شدگان در خشونت که فوران فقط پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ازدواج سفر به پایتخت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر هند برگزار شد در روز سه شنبه در یک محل واقع در چند مایل دورتر از جایی که درگیری رخ داده است.

تنش در نقاط شهر بالا باقی مانده است روز سه شنبه با مدارس باقی مانده بسته در برخی از مناطق در میان گزارش های خبری از درگیری. حداقل پنج ایستگاه های مترو در این شهر بسته شد.

چندین روزنامه نگاران پوشش خشونت نیز مورد حمله اوباش خشمگین در مکان های مختلف.

“دو نفر از همکاران من Arvind Gunasekar و Saurabh Shukla بودند به شدت مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش فقط در حال حاضر در دهلی آنها تنها متوقف ضرب و شتم آنها را پس از تحقق آنها “مردم ما – هندوها”. کاملا نفرت” یک روزنامه نگار ارشد Nidhi Razdan در توییتر نوشت.

روز دوشنبه درگیری میان بدترین دیده می شود در دهلی نو پس از تظاهرات در برابر کا آغاز شد و در اوایل ماه دسامبر.

هند سرمایه شده است یک چشمه از تظاهرات در برابر قانون که برطرف مسیر غیر مسلمانان از سه کشور همسایه با اکثریت مسلمان کشور برای به دست آوردن تابعیت هندی.

این باعث شده است تا به اتهامات خود که مودی و ملی هندو BJP در حال تضعیف هند سکولار و اخلاق.

بی جی پی تکذیب هر گونه تعصب در برابر هند بیش از 180 میلیون-قوی اقلیت مسلمان اما معترضان شده اند برگزاری تظاهرات و کمپینگ در بخش هایی از دهلی نو به مدت دو ماه.

بلال Kuchay کمک به این گزارش از دهلی نو

SENSITIVE MATERIAL. THIS IMAGE MAY OFFEND OR DISTURB People supporting the new citizenship law beat a Muslim man during a clash with those opposing the law in New Delhi, India, February 24, 2020. R

مردم حامی جدید قانون تابعیت ضرب و شتم یک مرد مسلمان در برخورد با کسانی که به مخالفت با این قانون در دهلی نو [دانمارکی صدیقی/رویترز]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>