روسیه و انگلستان و حرکت به سهولت coronavirus مستندات: به روز رسانی زنده

 

  • ساکنان مسکو اجازه خواهد داشت به بیرون رفتن برای یک پیاده روی برای اولین بار در بیش از دو ماه در روز دوشنبه در حالی که انگلستان نیز در حال آماده شدن برای استراحت خود را مستند به رغم نگرانی ها در میان دولت های علمی مشاوره بدن.
  • آمریکای لاتین تلفات در حال حاضر بیش از 50000 تا با برخی از یک میلیون مورد گزارش شده در سراسر منطقه است.

  • بسیاری از مرگ و میر شده است در برزیل که در آن حامیان رئیس جمهور Jair Bolsonaro به نظر می رسد در یک تجمع روز یکشنبه در مقابل این کشور دادگاه که در حال بررسی جناح راست رهبر.

  • بیش از 6.15 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا 372,000 مردم فوت کرده اند, از جمله بیش از 104,000 در ایالات متحده است. حداقل 2.64 میلیون بازیافت در سطح جهان است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, ژوئن 1

04:05 GMT – ژاپن در نظر اجازه می دهد بازدید کنندگان از تعداد انگشت شماری از کشورها

ژاپن ممکن است بازگشایی مرزهای خود به بازدید کنندگان از کشورهای با سطوح پایین coronavirus عفونت از جمله استرالیا و تایلند و ویتنام و نیوزیلند رسانه های محلی گزارش روز دوشنبه.

The Asahi Shimbun گفت: مسافران کسب و کار از چهار کشور خواهد بود اجازه ورود ارائه آنها آزمایش منفی برای COVID-19 در آزمون قبل از خروج و ورود. حرکات خود را یک بار در ژاپن نیز شدیدا محدود شده است.

Japan Tokyo

تقریبا خالی از فرودگاه ناریتا در توکیو به عنوان coronavirus گسترش در اوایل ماه مارس [Hannibal Hanschke/رویترز]

03:50 GMT – هنگ کنگ اعلام کرد اولین محلی منتقل موارد در دو هفته

هنگ کنگ مرکز بهداشت حفاظت (CHP) در حال بررسی دو به صورت محلی و تایید موارد coronavirus – یکی در 34 سال و در 56 سال ،

پخش عمومی RTHK می گوید که این زن با این نسخهها کار در یک انبار تدارکات برچسب مواد غذایی وارداتی از انگلستان است. دو نفر وجود تست مثبت برای این ویروس یک ماه پیش.

این موارد جدید را به مجموع تعداد موارد در قلمرو 1,085 با چهار مرگ و میر.

03:15 GMT – Muscovites را وادار به بیرون رفتن برای پیاده روی دوباره به عنوان مستند کمی کاسته

مردم در پایتخت روسیه اجازه خواهد داشت به بیرون رفتن برای پیاده روی یا دویدن, و برخی از مغازه ها را بازگشایی به مسکو حرکت می کند به شل یک مستند شده است که در نیروی از اواخر ماه مارس است.

ساکنان اجازه خواهد داشت برای پیاده روی سه بار در هفته در برنامه مربوط به جایی که آنها زندگی می کنند. مردم نیز خواهد بود قادر به رفتن برای اجرا در بین ساعت 5 صبح و 9 به عنوان پارک باز کردن دروازه های خود را دوباره.

مراکز خرید و همچنین به عنوان اتومبیل, نمایشگاه, خشک, پاک کننده کتابفروشیها و laundrettes نیز برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.

Russia Moscow

یک دستیار فروشگاه آماده یک فروشگاه پوشاک کودکان برای باز کردن در مسکو پس از شهردار سرگئی سوبیانین تصمیم به استراحت coronavirus محدودیت از 1 ژوئن [یوری Kochetkov/سازمان حفاظت محیط زیست]

هزاران نفر از موارد هنوز در حال گزارش شده در سراسر روسیه 11 مناطق اما در مراتب سطح پایین تر از قبلا. روسیه سوم بیشترین-تعداد موارد تایید شده در جهان است.

03:00 GMT – کره شمالی به آغاز بازگشایی مدارس پس از coronavirus تاخیر در اصطلاح

کره شمالی شروع خواهد شد بازگشایی مدارس در فازهای از این ماه ارائه سخت ضد coronavirus اقدامات در محل هستند.

رسانه های دولتی می گوید: دماسنج و دست sanitiser نیاز به ارائه در مدرسه دروازه و همچنین در کلاس های درس و دفاتر اداری با توجه به کره جنوبی Yonhap news agency.

بالا prirority داده خواهد شد برای تست کودکان در مهد کودک و کودکستان و همچنین به عنوان مواد ضد عفونی کننده از ساختمان است.

کره شمالی گفته است که هیچ مورد از coronavirus.

بیشتر:

02:30 GMT – تشویق کاهش بار ویروسی در تجربی S, کره ای, مواد مخدر

کره جنوبی Celltrion Inc می گوید: خود را درمان تجربی برای COVID-19 نشان داده است 100 برابر کاهش بار ویروسی از بیماری در حیوانات آزمایش.

قبل از مطالعه بالینی دارو نشان داد بهبود بازیابی در آبریزش بینی و سرفه و بدن درد بعد از روز اول درمان و پاکسازی ریه و التهاب در ظرف شش ماه این شرکت در بیانیه ای گفت.

Celltrion دارای تجربه تحقیقاتی با انواع دیگر از coronavirus شرایط مانند سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS). این امید برای شروع اول در انسان آزمایش های بالینی برای COVID-19 درمان در ماه ژوئیه گفت: Kwon Ki-سونگ, رئیس شرکت واحد تحقیق و توسعه.

“(Celltrion) قابلیت رول تولید انبوه درمانی آنتی بادی درمانی پس از آن آماده است” Kwon گفت.

می خواهم به دانستن بیشتر در مورد ویروسی بار ما به عنوان خوانده شده توجه داشته باشید دکتر از دکتر سارا Kayat.

02:00 GMT – چین coronavirus موارد بالاترین سطح خود در سه هفته

چین گزارش کرده است که بالاترین تعداد coronavirus موارد در سه هفته پس از یک تعداد موارد یافت شد در میان مردم بودند در بازگشت از مصر است.

ملی کمیسیون بهداشت گزارش 16 مورد جدید را در افرادی که از خارج از کشور.

چینی تلویزیون دولتی گفت: 11 نفر که وارد سیچوان در یک پرواز از مصر تا به حال آزمایش مثبت در حالی که بیشتر از شش موارد بدون علامت نیز یافت می شود.

00:50 GMT – استرالیا, باغ وحش, موزه بازگشایی به عنوان محدودیت کاسته بیشتر

باغ وحش, موزه ها و دیگر جاذبه های شروع به بازگشایی در بخش هایی از استرالیا برای اولین بار در بیش از دو ماه.

در ولز جنوبی جدید دولت که در آن بسیاری از استرالیایی ها زنده کافه ها و رستوران ها نیز مجاز به خوش آمدید به عنوان بسیاری از 50 نفر در یک زمان.

23:30 GMT (یکشنبه) – برزیل سوابق 480 جدید مرگ و میر در روز یکشنبه

برزیل گزارش 480 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در یکشنبه آوردن آن مرگ و میر به 29,314 وزارت بهداشت گفت.

بیش از نیم میلیون نفر در کشور را در حال حاضر تایید شده است که یک ویروس که با حضور رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro است را رد کرد و به عنوان یک “کمی آنفولانزا”.

Bolsanaro بود سوار بر اسب در یکشنبه, تبریک, هواداران در یک تظاهرات علیه این کشور دادگاه که در حال بررسی جناح راست رهبر.

برزیل دوم-بیشترین تعداد از موارد در جهان پس از ایالات متحده و چهارم-بالاترین مرگ و میر پس از ایالات متحده و بریتانیا و ایتالیا.

23:00 GMT (یکشنبه) – ما می فرستد 2 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین به برزیل

ایالات متحده تحویل داده شده و دو میلیون دوز از داروی ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین به برزیل برای مبارزه با COVID-19 کاخ سفید گفت: حتی اگر این دارو ثابت نشده است موثر در برابر coronavirus.

“HCQ استفاده خواهد شد به عنوان یک پیشگیری برای کمک به دفاع از برزیل پرستاران و پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در برابر ویروس. آن را نیز می توان به عنوان یک درمان برای درمان برزیلی که آلوده” یک بیانیه گفت: در مرجع به دارو.

آن گفت: ما نیز ارسال 1,000 هواکش به برزیل, مرکز آمریکای جنوبی است شیوع.

“ما همچنین اعلام مشترک ایالات متحده آمریکا-برزیل پژوهش تلاش خواهد شد که شامل بالینی تصادفی کنترل” آن اضافه شده است.

Hydroxycholoroquine استفاده می شود برای درمان مالاریا و همچنین اختلالات خود ایمنی لوپوس و آرتریت روماتوئید. که به تازگی به حالت تعلیق محاکمات به مواد مخدر به دلیل نگرانی در مورد عوارض جانبی.

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (31 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>