نرخ وام مسکن سقوط به پایین ترین سطح خود از سال 2016 — این می تواند ‘آخرین مقرون به صرفه’ بهار خرید و فروش خانه در فصل در حالی که مسکن گروه هشدار

نرخ وام مسکن کاهش یافته و به پایین ترین سطح پس قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن به طور متوسط 3.45% در طول هفته پایان Feb. 6 کاهش شش امتیاز در اساس از هفته گذشته فردی مک FMCC, -0.47% گزارش پنج شنبه. این سومین هفته متوالی است که در آن نرخ وام مسکن کاهش یافته است.

آخرین بار 30 سال ثابت نرخ وام مسکن بود یا در زیر این سطح بود که در اکتبر سال 2016 زمانی که آن را به طور متوسط 3.42%.

15 سال ثابت نرخ وام مسکن نیز کاهش یافت و سه امتیاز را بر اساس به 2.97% با توجه به فردی مک. این اولین بار پس از سال 2016 نرخ متوسط برای 15 سال ثابت وام مسکن کاهش یافت و به زیر 3 درصد است. این 5/1 تنظیم نرخ وام مسکن در حال افزایش هشت واحد به طور متوسط 3.32%.

ادامه مطلب: coronavirus شیوع است که ساخت آن را سخت تر برای برخی از سرمایه گذاران چینی برای خرید املاک و مستغلات ایالات متحده

کاهش ثابت نرخ وام مسکن منعکس جنبش در 10 سال عملکرد خزانه داری TMUBMUSD10Y, +0.00% — نرخ وام مسکن تقریبا پیگیری جهت در دراز مدت بازده اوراق قرضه. در حالی که سهام بهبود بازارهای سهام در این هفته به عنوان ترس در مورد گسترش coronavirus فروکش 10 ساله خزانه داری بود و مقاوم در برابر حرکت رو به بالا. نسبت به نیمه دوم هفته 10 سال عملکرد بهبود یافته پس از انتشار آمار اقتصادی مثبت.

“به عنوان نرخ کاهش یافت و برای سومین هفته متوالی کاهش پیدا بازارهای صحنه تک به تک با افزایش تولید و بخش خدمات فعالیت” سام خاطر Freddie Mac اقتصاددان ارشد گفت: در این گزارش. “ترکیب بسیار کم نرخ وام مسکن یک اقتصاد قوی و مثبت بازار مالی احساسات خود را به خرید خانه و تقاضا ادامه به افزایش بیش از چند ماه آینده.”

این می تواند آخرین مقرون به صرفه بهار خرید و فروش خانه بازار ؟

که افزایش تقاضا انتظار می رود که به سرعت شروع بهار خرید و فروش خانه و فصل است که به طور کلی محبوب ترین زمان از سال برای خرید خانه برای بسیاری از کشور است.

اما یک گزارش جدید بر اساس تحقیقات از Realtor.com و انجمن ملی از Realtors نشان می دهد که خریداران که موفق به نمره یک معامله در این سال خوش شانس خواهد بود که کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت فقط بدتر خواهد شد در سال به آمده است.

“تعداد مترو در سراسر کشور شاهد بهبود به خانه قیمت همچنان افزایش یابد” سابرینا Speianu ارشد اقتصاددان و تحلیلگر تحقیقات در Realtor.com و نویسنده این گزارش نوشت. “این بهار homebuying فصل ممکن است آخرین به دیدن سود به قیمت در مدتی.”

در سه ماهه چهارم سال 2019, قیمت مسکن بهبود یافته در سراسر سطح درآمد در سراسر کشور هر چند بزرگترین سود در قیمت تجربه شد در میان کسانی که درآمد بالایی براکت. از 100 بزرگترین مناطق شهری سراسر کشور 87 شاهد بهبود قیمت در سه ماهه چهارم.

همچنین نگاه کنید به: اجاره بها بیش از حد لعنت بالا حتی برای درآمد متوسط آمریکایی

افزایش قیمت رانده شد تا حد زیادی با نرخ وام مسکن کم اما عوامل دیگری نیز نقش مهمی از جمله رشد خانوار درآمد کرم یا خانه در حال سقوط, لیست قیمت و موجودی را افزایش می دهد در برخی از بازارها است. Des Moines, آیووا, دیدم, بزرگترین بهبود در قیمت در سراسر کشور در حالی که Tulsa, Okla., تجربه بزرگترین رکود اقتصادی است.

محرومیت جهانی آینده رویدادهای اقتصادی یا تغییرات در فدرال رزرو سیاست نرخ بهره انتظار می رود برای ایجاد ثبات در سال 2020 این گزارش گفت:. “با ثبات نرخ بهره تنها رشد درآمد و یا افزایش ساخت و ساز از خانه های مقرون به صرفه ارائه می کنند ادامه را افزایش می دهد به خانه استطاعت” Speianu نوشت. “اما رشد درآمد در طول تاریخ موفق به نگه دارید تا با رشد قیمت و سازندگان خانه هنوز برای رسیدن به سطح نرمال سازی فعالیت اخیر با وجود خوش بینی.”

ادامه مطلب: 2020 خواهد بود یک سال خوب برای خرید یک خانه ؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>