نرخ وام مسکن به شدت سقوط به فدرال رزرو به ارمغان می آورد ثبات به بازار وام مسکن

نرخ وام مسکن seesawed پایین این هفته پس از فدرال رزرو در پا به ارائه تضمین برای وام دهندگان که در دست دادن به نحوه قیمت خانه های رهنی در میان اختلالات ناشی از کوروناویروس اضطراری است.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن کاهش یافته و به 3.50% در طول هفته پایان مارس 26 فردی FMCC, +5.96% گزارش پنج شنبه. که به نمایندگی از کاهش قابل توجهی از 15 امتیاز در اساس از هفته گذشته که نرخ افزایش یافت و به بالاترین سطح از ژانویه تاکنون است.

در ضمن 15 سال ثابت نرخ وام مسکن کاهش یافت و 14 واحد به 2.92%. به غیر از هفته گذشته نرخ متوسط 15 سال ثابت وام خانه باقی مانده است کمتر از 3% از ژانویه تاکنون است.

مسیر برای 5 سال خزانه-نمایه ترکیبی قابل تنظیم نرخ وام مسکن کاملا متفاوت بود اما. این افزایش سرسام آور 23 امتیاز در اساس به طور متوسط 3.34% به بالاترین سطح خود از اواسط ژانویه.

ادامه مطلب: ‘صاحبخانه فقط در تلاش برای پرداخت صورتحساب مانند هر کس دیگری است.’ Coronavirus می تواند ضربه mom-and-pop صاحبخانه به مستاجر پرداخت اجاره بها از دست ندهید

فقط سه هفته پیش نرخ متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن رسید که پایین ترین سطح در 50 سال Freddie Mac ردیابی این اطلاعات در 3.29%. سوار rollercoaster که نرخ وام مسکن شده اند در هفته های اخیر بازتابی از اختلالات coronavirus اضطراری باعث شده است که بازارهای مالی است.

نرخ وام مسکن تقریبا دنبال عملکرد 10 ساله خزانه داری TMUBMUSD10Y, -6.78% که کمتر از 1% دوباره این هفته پس از تیراندازی بسیار بالاتر از زمانی که فدرال رزرو اعلام کرد که برش نرخ بهره خود را و درگیر شدن در سیاست های تسهیلی برای کمک به اقتصاد آب و هوا coronavirus بیماری همه گیر.

فدرال رزرو آورده وضوح به بازار وام مسکن این هفته که کمک به ایجاد ثبات در نرخ. فدرال ریزرو اعلام کرد که این شرکت در فضای مجاز: نامحدود خرید اوراق قرضه در پاسخ به شیوع کروناویروس که شامل خرید اوراق بهادار با پشتوانه وام.

قبل از تغذیه تا به حال پا در بازار وام مسکن دیده است “فوق العاده” سطح نوسانات گفت: Mike Fratantoni اقتصاددان ارشد در وام مسکن بانکداران انجمن یک گروه تجاری است که نشان دهنده وام دهندگان.

“پس از آن مخل به نقطه ای که هفته گذشته دهندگان واقعا مشکل تعیین نحوه قیمت وام زمانی که آنها نمی گرفتن یک سیگنال روشن از بازار سرمایه به چه کسانی نرخ باید” Fratantoni گفت. فدرال رزرو پله در این هفته یک “بزرگ به نفع روانی” برای وام دهندگان اجازه داده است که آنها را به احساس راحت آوردن نرخ پایین تر است.

همچنین نگاه کنید به: Zillow و Redfin در حال توقف خرید و فروش خانه — می تواند این بیماری همه گیر کوروناویروس را iBuyer مدل محبوب تر است ؟

اما فدرال رزرو اقدامات نیست اثبات احمق و املاک و مستغلات کارشناسان هشدار داد که بی ثباتی می تواند در اینجا به ماندن در بازار وام مسکن.

“همه چیز ممکن است حل و فصل کردن در حال حاضر, اما ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر فرار حرکات در نرخ وام مسکن به عنوان چند هفته آینده گشوده و برخی از بخش های صنعت وام مسکن در ادامه به صورت شدید نقدینگی خطرات” گفت: Zillow ZG, +4.37% اقتصاددان متی Speakman.

یکی دیگر از عوامل در همه این خواهد بود که توانایی دهندگان برای رسیدگی به وام جلد است. زمانی که نرخ وام مسکن را لمس 50 سال اخیر سه هفته پیش تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های کاربردی رسید به بالاترین رکورد به عنوان مالکان درهم به دریافت ارزان تر تامین مالی است. برخی از وام دهندگان تا به حال به افزایش نرخ مصنوعی به بنیادی تقاضا و اجازه می دهد آنها را به کار از طریق سیل از برنامه های آنها دریافت کرده است.

که تعداد برنامه های کاربردی وام هنوز هم ممکن است یک عامل برای برخی از وام دهندگان — به خصوص به عنوان آنها در حال گردش مانع coronavirus به عنوان کارکنان مجبور به ماندن در خانه برای سلامت و ایمنی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>