مورگان استنلی پرداخت 2500 دلار به ازای هر مشتری به صورت الکترونیکی تجارت است. شما می توانید کسب 3500 دلار جایزه ثبت نام برای امضای قرارداد با یک کارگزار جدید — یکی از عمده گرفتن

اگر آخرین وال استریت مگا معامله را ندارد شما می خواهید به سوئیچ آنلاین کارگزاری حساب سود ثبت نام, جایزه, شاید آن را باید.

وال استریت غول مورگان استنلی MS -2.47% اعلام کرد توافق پنج شنبه به پرداخت 13 میلیارد دلار برای به دست آوردن آنلاین کارگزاری E-تجارت ETFC, -2.52%, که 5.2 میلیون حساب مشتری.

متوسط کسب مشتری هزینه: $2,500 هر کدام.

“ترکیبی را به طور قابل توجهی افزایش مقیاس و وسعت مورگان استنلی را مدیریت ثروت حق رای دادن و موقعیت مورگان استنلی به عنوان یک صنعت پیشرو در مدیریت ثروت در تمام کانال های و ثروت بخش” مورگان استنلی در بیانیه ای گفت.

شرکت ها پاسخ نمی دهند به MarketWatch درخواست برای نظر.

آخرین معامله زیر یک کسب مقایسه چند ماه پیش هنگامی که چارلز شواب SCHW, -4.92% موافقت به پرداخت $26 میلیارد دلار معادل حدود 2,167 هر مشتری برای TDAmeritrade AMTD, -4.78%.

آن را نشانه ای از چگونه سودآور خدمات مالی باقی می ماند به ارائه دهندگان حتی در دوران سقوط کمیسیون و هزینه های. بسیاری از کارگزاران آنلاین در حال حاضر ارائه رایگان و تجاری است. آنها به طور معمول پول خود را پرداخت بهره بسیار پایین در پول نقد خود را توازن در حالی که وام است که پول را برای بیشتر.

از دست ندهید: مورگان استنلی را 13 میلیارد دلار E-تجارت معامله پرسش در مورد ‘بیش از حد بزرگ به شکست’

چند آنلاین کارگزاری شرکت های ارائه صدها یا حتی هزاران دلار در پاداش ثبت نام به مشتریان جدید اگر آنها واریز مبالغ زیادی از پول است. و مشتریان ممکن است از خود بپرسید: اگر من حساب ارزش 2500 دلار به یک بانک چرا آن را به صورت رایگان ؟

“زمان آن رسیده است برای خرید به اطراف گفت:” گرگ مک براید, تحلیلگر ارشد مالی در شخصی مالی سایت Bankrate.com. “حرکت یک تعادل جدید کارگزاری خالص شما می توانید یک پاداش خوب از 100 دلار یا بیشتر بسته به اندازه از حساب.”

“اگر شما دارایی های قابل توجهی — 50.000 دلار یا بیشتر — در نظر گرفتن یک زن و شوهر متفاوت brokerages برای یک درایو تست و شما می توانید شبکه خود را دو پاداش در حالی که شما در مورد آن فکر می کنم,” او اضافه شده است. “مثل همیشه مطمئن باشید به خواندن چاپ خوب است. شما به طور معمول باید حساب باز کنید و بودجه به مدت 60 تا 90 روز قبل از پاداش پرداخت خواهد شد.”

متحد مالی ارائه می دهد یکی از بزرگترین حداکثر پاداش برای مشتریان جدید $3,500 اگر آنها در حال حرکت بیش از 2 میلیون دلار. جایزه مقیاس مشابه برای E-تجارت هر چند آن را در صدر در 2500 دلار برای حساب های جدید از بیش از 1 میلیون دلار است.

برای کسانی که در آن براکت چارلز شواب ارائه می دهد $500 برای یک حساب کاربری جدید از $100 ، 000 یا بیشتر و مریل لبه تخفیف آنلاین کارگزاری و تقسیم بانک مرکزی امریکا مریل لینچ BAC -1.41%, ارائه می دهد و 600 دلار برای کسانی که بیش از $200,000. J. P. Morgan شما سرمایه گذاری را به شما پرداخت $200 فقط برای حساب های بیش از $25,000.

به عنوان یک بازگشت سرمایه این مبالغ به طور معمول کمتر از 1 ٪ از تعادل در حال نقل مکان کرد و اغلب بخشی از آن است. نرخ وجوه فدرال — نرخ که در آن بانک شارژ هر یک از دیگر به قرض دادن وجوه فدرال شبانه — محدوده 1.5 درصد به 1.75%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>