بیش از 900 نفر در چین از شیوع کروناویروس

بیش از 900 نفر در حال حاضر در درگذشت سرزمین اصلی چین از coronavirus پدید آمده است که در مرکز شهر ووهان در پایان سال گذشته با سازمان بهداشت جهانی (WHO) استقرار یک تیم به این کشور به منظور بررسی شیوع.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش وجود دارد 97 جدید مرگ و میر ناشی از این ویروس در فوریه 9 آورده است مرگ و میر در سرزمین اصلی به 908, که اکثر آنها در ووهان و اطراف آن هوبئی استان است.

در مجموع 40,171 عفونت تایید شده است در سراسر کشور.

بیشتر:

حداقل 25 کشور باید مورد تأیید و چندین کشور را تخلیه شهروندان خود از هوبئی. عمده شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین در تلاش برای متوقف کردن گسترش.

با بیشتر موارد در حال کشف در سراسر جهان است که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus نیز اشاره کرد وجود دارد “در مورد موارد” از گسترش این ویروس در میان مردم با هیچ سفر تاریخچه به چین است. وی کشور را به آماده شدن برای ورود احتمالی عفونت اما خواست مردم برای آرام باقی می ماند.

دو مرگ و میر ثبت شده در خارج از سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, فوریه 10

که نگرانی در مورد ویروس ها در میان مردم با چین سفر تاریخچه

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus از این گفته شده بود “در مورد موارد” از coronavirus در میان افرادی که تا به حال هیچ سابقه ای از سفر به چین و خواست همه کشورها برای آماده شدن برای ورود احتمالی ویروس.

“تشخیص تعداد کمی از موارد ممکن است نشان می دهد گسترده تر انتقال در کشورهای دیگر ما تنها ممکن است با دیدن نوک کوه یخ” Tedros گفت: در یک سری از توییت در صبح روز دوشنبه.

اعلام پیشرفت تیم برای کسانی که رهبری بین المللی متخصص ماموریت به چین به رهبری دکتر بروس Aylward یک “جانباز از گذشته سلامت عمومی در شرایط اضطراری” بود در راه خود را به کشور او خواست کشورها برای به اشتراک گذاشتن دانش خود را در مورد این ویروس با آژانس را در زمان واقعی و به آرام باقی می ماند.

خواندن و به روز رسانی از دوشنبه, فوریه 9 در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>