بیش از 500,000 مرده در سراسر جهان از coronavirus: به روز رسانی زنده

  • جهانی coronavirus موارد در حال حاضر بیش از 10 میلیون و بیش از نیم میلیون نفر کشته شده اند از بیماری های تنفسی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده حساب برای حدود یک چهارم از تمام مرگ و میر.
  • به وزیر بهداشت آمریکا الکس آذر هشدار داده است که “پنجره بسته است” برای اقدام قاطع برای جلوگیری از این ویروس به عنوان موارد وجود افزایش است.
  • ایالت ویکتوریا استرالیا پیدا کرده است 75 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته – بالاترین روزانه تعداد در دو ماه. آن بالا بهداشت و درمان ایران به شماره “کاملا مربوط به”.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

دوشنبه, ژوئن 29

05:30 GMT – قطر بیشتر به سهولت coronavirus محدودیت

قطر است که بیشتر به سهولت coronavirus محدودیت از 1 ژوئیه اجازه می دهد محدود بازگشایی رستوران ها و پارک ها.

عالی کمیته مدیریت بحران می گوید عمومی و خصوصی تجمعات مربوط حداکثر پنج نفر خواهد بود مجاز و دفاتر خواهد بود و مجاز به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت است.

در این مرحله بعد از بازگشایی از جمله پرواز از کم خطر کشور – برنامه ریزی برای تاریخ 1 اوت.

05:15 GMT – تایلند سوابق 35 روز را بدون جامعه انتقال

تایلند توانسته تا 35 روز را بدون جامعه انتقال است.

کشور جنوب شرق آسیا اضافه شده هفت مورد جدید در روز دوشنبه همه آنها در تایلند بازگشت از خارج از کشور – به این مناسبت از هند و ایالات متحده است.

02:45 GMT – مدرسه رونق ساخت و ساز برای پست-COVID انگلستان

نخست وزیر بوریس جانسون است که به مجموعه ای از برنامه ریزی برای 10 سال بازسازی برنامه برای مدارس در انگلستان یک ماه دسامبر انتخابات وعده از خط خارج توسط coronavirus.

“همانطور که ما به گزاف گویی از همه گیر این مهم است که ما ذخیره کردن پایه برای یک کشور که در آن هر کس این فرصت را به موفقیت با ما نسل جوان در جلو و مرکز در این ماموریت” جانسون در بیانیه ای گفت.

جانسون محافظه کاران بودند بازگشت به قدرت با اکثریت زیادی در ماه دسامبر در نظر گرفتن بسیاری از صندلی که به طور سنتی رای کارگری اما دست زدن به آن از همه گیر خورده است و به پشتیبانی از آن است.

انگلستان مدارس رنج می برد به شدت تحت شدید کاهش هزینه های معرفی شده پس از بحران مالی در سال 2009. بیشتر در هزینه های برنامه های در اینجا.

UK school

دولت بریتانیا در تلاش است به فراتر از coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 43 ، 000 نفر در این کشور با یک وعده به بازسازی انگلستان مدارس [ادی کیو/رویترز]

02:30 به وقت تهران – ‘کاملا در مورد’: سنبله در موارد در استرالیا ویکتوریا دولت

ایالت ویکتوریا در جنوب استرالیا یافت 75 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته چیزی آن افسر ارشد پزشکی برت Sutton است به عنوان “کاملا مربوط به”.

دولت در حال حاضر سوار بر یک تست حمله رعد اسا اما ساتون می گوید اجتماعی فاصله اقدامات نیز می تواند دوباره به راه افتادند در قالب ترجمه مستندات.

“ما باید برای انجام هر کاری لازم است به نوبه خود این,” او گفت.

دوشنبه روزانه موارد به بالاترین سطح در دو ماه.

02:00 GMT – چین می افزاید: 12 مورد جدید در مقایسه با 17 روز یکشنبه

چین گزارش 12 جدید تایید موارد coronavirus از جمله پنج وارداتی موارد است.

هفت داخلی عفونت کليه در پکن.

حدود یک سوم از این شهر 20 میلیون نفر آزمایش شده برای این ویروس پس از شیوع دنبال به پایتخت اصلی و عمده فروشی بازار مواد غذایی در ژوئن 11.

01:45 GMT – کره جنوبی گزارش 42 مورد جدید نگرانی بیش خوشه

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) به تازگی اعلام کرد که 42 مورد جدید از coronavirus – 30 از آنها محلی است.

که پایین تر از اعداد گزارش شده در طول تعطیلات آخر هفته اما Yonhap news agency میگه کره جنوبی مقامات نگران هستند ادامه داد: خوشه عفونت به خصوص در کلیساها.

روز یکشنبه در کره جنوبی اعلام کرد در سه سطح اجتماعی فاصله برنامه. این کشور در حال حاضر در سطح 1 پایین ترین سطح. آن را به افزایش به سطح 2 اگر تعداد موارد بیش از 50 برای 14 روز.

00:30 به وقت تهران – با ما حساب برای یک چهارم از مرگ و میر جهانی به دهها کشته و نیم میلیون

تازه ترین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد مرگ و میر در حال حاضر در 501,206 پس از اولین موارد ظهور در چین در اواخر سال گذشته.

ما حساب برای حدود یک چهارم از تمام مرگ و میر. در زیر پنج کشور است که باید ثبت بدترین مرگ عوارض:

  1. ما – 125,768
  2. برزیل – 57,622
  3. انگلستان – 43,634
  4. ایتالیا – 34,738
  5. فرانسه – 29,781

بیش از 10.1 میلیون نفر تشخیص داده شده است با این بیماری است.

23:30 GMT (یکشنبه) – LA بارها گفته برای بستن دوباره پس از افزایش موارد

بارها در لس آنجلس و شش سایر استان ها در کالیفرنیا – هم خانه به حدود 13.5 میلیون نفر – دستور داده شده است به دوباره بعد از یک افزایش در coronavirus موارد است.

میله بازگشایی در ژوئن 19.

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry گزارش از کوالالامپور.

خواندن و به روز رسانی از دیروز (28 ژوئن) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>