بیش از 4.8 میلیون کودک متولد شده به جنگ در سوریه: سازمان ملل متحد

بیش از 4.8 میلیون کودک متولد شده اند به جنگ پس از سوریه, وحشیانه, درگیری رخ داده نه سال پیش کودکان سازمان ملل متحد, آژانس, گفت:, و اضافه کرد که هزاران نفر دیگر کشته و یا زخمی در جنگ است.

“جنگ در سوریه, نشانه های دیگری شرم آور نقطه عطف امروز” گفت: Henrietta جلو, UNICEF, مدیر اجرایی, به جنگ وارد دهمین سال است.

“میلیون ها نفر از کودکان در حال ورود به دومین دهه از زندگی احاطه شده توسط جنگ و خشونت و مرگ و جابه جایی.”

بیشتر:

سال 2011 قیام شده بود دم برای چندین دهه تحت حکومت استبدادی بشار اسد که به ارث برده و قدرت را از پدرش حافظ اسد در سال 2010 پس از نزدیک به 30 سال در راس.

در 15 مارس 2011 و پس از تظاهرات جاهای دیگر در منطقه ده ها هزار نفر از مردم سوریه آغاز شد تجمع مسالمت آمیز در شهرهای سراسر کشور به تقاضای حذف اسد.

در پاسخ دولت متوسل به استفاده از زور و برچسب هر کسی که مخالف آن را یک “تروریست”.

مقامات امان هیچ کس در متعاقب آن سرکوب با رهبران مخالف و فعالان و متخصصان در همه حال هدف قرار دادند.

کسانی که موفق به فرار اعدام شد بازداشت و شکنجه شده است. بسیاری از آنها از دست رفته اند.

با استناد به داده ها از سال 2014 زمانی که رسمی نظارت شروع یونیسف گفت که “بیش از 9,000 کودکان بودند کشته و یا زخمی در درگیری”.

در همان زمان “نزدیک به 5000 کودکان – برخی به عنوان جوان به عنوان هفت انتخاب شدند و به مبارزه با (و) نزدیک به 1 ، 000 آموزش و پرورش و امکانات پزشکی تحت حمله”.

این سازمان هشدار داد که “true تاثیر این جنگ بر روی کودکان است و به احتمال زیاد عمیق تر”.

تد Chaiban یونیسف مدیر منطقه ای خاورمیانه و شمال آفریقا گفت: جریان حملات نیروهای دولتی در آخرین دژ شورشی در سوریه شد “عواقب شدید در کودکان”.

مبارزه در ادلب از دسامبر 1 به آواره بیش از 960,000 مردم, از جمله بیش از 575,000 کودکان با توجه به یونیسف.

و به عنوان یک نتیجه از تاثیر گسترده تر از جنگ “بیش از 2.8 میلیون کودک خارج از مدرسه در داخل سوریه و در کشورهای همسایه” آژانس گفت.

دو در پنج, مدارس نمی توان استفاده کرد چرا که آنها در حال تخریب و آسیب دیده و پناه خانواده های آواره یا در حال استفاده برای مقاصد نظامی یونیسف گفت.

“خشونت است که هنوز هم بسیار مواج در سراسر کشور شما را بی شماری از غیر نظامیان که به دام افتاده در یک جنگ منطقه ای در شمال غربی سوریه” راشل Sider, حمایت مشاور در نروژی پناهندگان شورای الجزیره گفت:.

“ما کاملا وحشت زده با انفعال از قدرت های جهان است که اجازه داده اند این خشونت به مارپیچی خارج از کنترل و اجازه طرف متخاصم به کشتن ضرب و جرح و جابجایی میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور,” او اضافه شده است.

پرداختن به جنگ احزاب جلو و گفت: “پیام ما روشن است: توقف هدف قرار دادن مدارس و بیمارستان ها”.

“توقف کشتار و نقص عضو کودکان است. ما اعطای crossline و مرزی دسترسی ما باید برای رسیدن به آن نیاز دارند. بیش از حد بسیاری از کودکان دچار بیش از حد طولانی است.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>