بیشتر باران انتظار می رود برای آب گرفتگی جنوب به عنوان جدید طوفان حرکت می کند در سراسر کشور

بخش هایی از جنوب رو بیشتر از 10 اینچ باران در 10 روز گذشته.

ما در حال تماشای یک طوفان سیستم حرکت در سراسر کشور را بیشتر باران به در حال حاضر آب گرفتگی جنوب.

صبح امروز سیل هشدارهای ادامه برای رودخانه ها در سراسر جنوب از تگزاس به کارولینای شمالی با عمده جاری شدن سیل رخ می دهد تنها در می سی سی پی در رودخانه مروارید و در بزرگ سیاه و سفید رودخانه. تمام رودخانه های دیگر نیست در عمده جاری شدن سیل که از هم اکنون.

در طول هفته گذشته و نیم نقاط جنوب رو بیشتر از 10 اینچ باران هل دادن بسیاری از رودخانه ها بیش از بانک های خود را به جاری شدن سیل.

پیش بینی برای رودخانه مروارید در Jackson, می سی سی پی می گوید این مجموعه به تاج مدتی بعد از ظهر امروز در سومین بالاترین تاج تا کنون ثبت شده در 37.5 ، آخرین بار آن این بود که در سال 1983 زمانی که آن را 39.5 ،

وجود دارد یک طوفان جدید سیستم حرکت از رشته کوه های راکی امشب که باران سنگین به بسیاری از جنوبی ترین مناطق اضافی را ببینید دو تا سه اینچ باران با موضعی مقدار سه تا چهار اینچ است.

به شمال و غرب این طوفان سیستم را بیشتر از دو تا شش اینچ از برف با یک پا ممکن است در رشته کوه های راکی کلرادو.

زمستان آب و مشورتی صادر شده از نبراسکا به شمال ایالت نیویورک که در آن برخی از مناطق می تواند تا دو اینچ اما به عنوان بسیاری از هفت اینچ از برف!

پشت این طوفان سیستم دیگری وجود دارد شات از هوا سردتر حرکت به غرب میانه و شمال شرقی و یکشنبه و دوشنبه باد و لرز می تواند زیر صفر بار دیگر برای غرب میانه بالا و دریاچه های بزرگ. این انفجار سرد حرکت به سمت شمال شرق توسط جمعه به جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>