بیشتر coronavirus موارد در لیبی به عنوان مبارزه با شدت گرفتن

توپخانه انفجار را تکان داد لیبی در طرابلس روز یکشنبه به عنوان مبارزه خروشان و ملت را تایید کرد پنج نفر از coronavirus در مجموع هشت.

مرکز ملی کنترل بیماری ها گفت: موارد جدید در شمال غربی شهر مصراته برگزار شد توسط دولت توافق ملی (GNA) است که در جنگ با ارتش ملی لیبی (LNA) شرقی-بر اساس فرمانده خلیفه Haftar.

در هرج و مرج و بدون قدرت مرکزی پس از سال 2011 حمایت غرب قیام که سرنگون قدرتمند معمر قذافی, لیبی ضعیف قرار داده شده برای مقاومت در برابر هر گونه بیماری همه گیر.

بیشتر:

سازمان ملل متحد خواسته است همه طرف های درگیر برای توقف جنگ پس نامعقول نظام سلامت آماده می کند. چرخه جنگ نابود شده و بسیاری از لیبی زیرساخت و بحران مالی متوقف شده حقوق برای بسیاری از پزشکان.

در مرحله کنونی از جنگ سال گذشته آغاز شد زمانی که Haftar را LNA شروع حمله برای تصرف طرابلس به مقر سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده GNA.

این درگیری تشدید هفته گذشته هنگامی که طرفدار GNA جنگندهها نصب شده ضرب و جرح در چندین جبهه با درگیری بمباران و حملات هوایی. این LNA قبلا بوده است بمباران طرابلس.

صدای انفجار شنیده میشد در مرکز طرابلس روز یکشنبه از مبارزه در جنوب شهرستان, یکی از شدیدترین مقابل خطوط شاهدان گفت.

زندانیان آزاد

لیبی در وزارت دادگستری اعلام کرد که بیش از 450 زندانی بودن آزاد در تلاش برای محافظت در برابر گسترش coronavirus.

مسئولان قضایی تصمیم به “رایگان 466 تن از بازداشت شدگان از تادیبی امکانات” در طرابلس با توجه به GNA بیانیه.

بازداشت شدگان در بازداشت پیش از محاکمه و یا تا به حال برای واجد شرایط آزادی مشروط به آن اضافه شده است.

اقدامات دیگر “با هدف کاهش ازدیاد جمعیت زندانها را به دنبال خواهد داشت از جمله عفو برای افراد مسن و یا بیمار زندانیان و کسانی که خدمت کرده اند بیش از نیمی از محکومیت خود.

دیده بان حقوق بشر تحسین وزارت دادگستری را به عنوان یک “مثبت گام اول” اما گفت: “مقامات باید برای کاهش خطرات ناشی از عمده COVID-19 شیوع”.

لیبی مقامات “نیاز به آماده برای محدود کردن گسترش ویروس در بازداشت به سر می برند و امکانات و پناهگاه برای آوارگان” دیده بان حقوق بشر در بیانیه ای گفت.

از آوریل 2019 نیروهای وفادار به Haftar شده اند مبارزه برای به دست گرفتن پایتخت در یک حمله که به کشته شدن صدها نفر و آواره 150,000 مردم است.

“اگر COVID-19 همه گیر در لیبی این کشور را به سیستم بهداشت و درمان نخواهد بود قادر به مقابله با تعداد زیادی از بیماران” گفت: HRW لیبی محقق Hanan صلاح.

هر دو سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده GNA و یک رقیب شرقی بر اساس دولت تحت کنترل Haftar گرفته اند اقدامات پیشگیرانه در برابر گسترش ویروس از جمله بسته شدن مدارس برخی از کسب و کار و بازار و حتی کلینیک های خصوصی.

این GNA اعلام شد تمدید مقررات منع رفت و آمد در روز یکشنبه از 2pm به وقت محلی (12:00 GMT) تا 7 صبح شروع از دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>