بیشتر از کودکان گرفتن ‘کشته و مجروح’ در میانمار درگیری

تشدید مبارزه بین میانمار و نظامی کشنده شورشیان در ماه های اخیر موجب افزایش خشونت علیه کودکان و چپ برخی از روستاییان مواجه گرسنگی.

انسانی گروه نجات کودکان گفت: در یک گزارش که روز پنجشنبه در درگیری در غرب میانمار را ترک کرده است کودکان به طور فزاینده ای در معرض.

“استفاده گسترده از معادن و دستگاه های منفجره دست ساز به شمار خاص تهدید به کودکان” دانکن Harvey, نجات کودکان بالای رسمی در میانمار در بیانیه ای گفت.

“شماره رنگ وسرد تصویر” هاروی گفت: با اشاره به این گزارش که به تایید ده ها تن از حوادث کودکان کشته و یا معلول.

بین ماه های ژانویه و مارس سال جاری در بخش مرکزی ایالت راخین به تنهایی 18 کودک بودند کشته و 71 کودکان از لحاظ جسمی مجروح یا معلول با توجه به گزارش. در مقایسه وجود دارد که سه مورد ثبت شده از کودکان در حال کشته و 12 نفر دیگر مجروح بین ماه های اکتبر تا دسامبر 2019.

قتل نقص عضو و همچنین اخاذی هستند سه سوء استفاده موثر کودکان در مرکزی رخین گزارش گفت و اشاره کرد که تعداد واقعی تلفات می تواند بالاتر به دلیل “شدید گزارش دهی” و محدودیت های قرار داده شده توسط ارتش بر ناظران مستقل.

میانمار و نیروهای مسلح همچنین به عنوان شناخته شده Tatmadaw شده اند مبارزه Arakan ارتش یک گروه شورشی به دنبال خودمختاری بیشتر برای منطقه غرب کشور. درگیری در رخین و همسایه چانه دولت باید لمس ده ها تن کشته و هزاران نفر آواره.

رخین نیز به ده ها هزار نفر بیشتر مسلمان Rohingya بسیاری از آنها مجبور به فرار به بنگلادش پس از یک نظامی وحشیانه سرکوب در سال 2017.

کودک سربازان و کارگران

نجات کودکان گزارش آینه زودتر گزارش سازمان ملل متحد که ثبت حداقل 432 حوادث “نقض فاحش علیه کودکان” در ماه های اخیر از جمله قتل حداقل 41 کودکان و نقص عضو از 120 برخی از جوان شش ماه.

این سازمان همچنین در گزارش 12 حملات علیه مدارس و ربودن 12 کودکان غیر دولتی مسلح بازیگران. قبلا سازمان ملل متحد را متهم کرده بود که میانمار نظامی استخدام کودک سربازان و همچنین به کارگیری کودک کارگران برای حمل آجر و برداشت برنج در سربازخانه.

این گزارش به عنوان “تکان دهنده” از تصمیم دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به delist میانمار نظامی برای “نقض فاحش” از استخدام و استفاده از کودکان به نام برای یک ارزیابی مستقل در تصمیم گیری است.

سازمان ملل متحد انتظار می رود که به بحث این موضوع در نیویورک بعد از آن در روز سه شنبه.

“ما فراموش نمی کودکان در میانمار که در ادامه به صورت روزانه خطر برای خود ایمنی, بهداشت و تندرستی” نجات کودکان هاروی گفت.

“تنها راه رو به جلو است که برای همه طرفین درگیری برای جلوگیری از کشتار و نقص عضو از شهروندان متعهد به آتش بس و تمام اقدامات لازم را برای برگزاری عاملان نقض فاحش پاسخگوی جنایات خود را.”

در همین حال چانه حقوق بشر سازمان (WEBZINE) که نظارت بر درگیری در رخین و چانه متحده می گوید که بیش از 12 ، 000 آواره غیر نظامیان روبرو هستند و گرسنگی به دلیل محاصره توسط ارتش است.

این گروه گفت: Tatmadaw نگران است که مواد غذایی به سمت منطقه را تا پایان در دست گرفته است.

در ان شهرستان در رخین حداقل 42 روستا با جمعیت 12,139 روبرو هستند کمبود مواد غذایی به دلیل ادامه محاصره تحمیل شده از آغاز این سال است.

WEBZINE جذاب است به صورت “سیستماتیک امداد و پاسخ تیم” برای رسیدگی به بحران قریب الوقوع شفاعت با دولت به آنها دسترسی ویژه به روستاهای گرفتار در جنگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>