مادر از دست رفته کودک دستگیر و به اتهام تشکیل پرونده کاذب پلیس گزارش

ساناز مای Boswell شد, گزارش آخرین دیده می شود اعضای خانواده در ماه دسامبر.

مقامات در ایالت تنسی بازداشت شده اند که این نوجوان از دست رفته 15-ماه-پیر دختر در یک گزارش نادرست شارژ.

این سالیوان شهرستان کلانتر دفتر گفت: نمایندگان در زمان 18 ساله مگان “مگی” Boswell به بازداشت سه شنبه شب و متهم او را با یک تعداد از گزارش نادرست و پس از او به گفته محققان اطلاعات نادرست در میان جستجو از جان گذشته برای جوان, دختر, ساناز مای Boswell که اعلام شد از دست رفته در هفته گذشته بود اما بنا به گزارش آخرین دیده می شود اعضای خانواده در ماه دسامبر.

مادر که حضانت ساناز بود و همکاری با مقامات اما تا به حال ارائه شده کارآگاهان با “تعدادی از اظهارات متناقض” در طول دوره تحقیق با توجه به بیانیه ای از کلانتر ، بیشتر تحقیق نشان داد که برخی از اطلاعات او بود “false” کلانتر شدهاند.

“هر بار که ما به صحبت کردن با او, داستان, تغییرات” Sullivan County Sheriff جف کسیدی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر. “و من جدی وقتی که من می گویند که. در هر زمان تنها.”

این اظهارات نادرست را با تاخیر و مانع تحقیقات کسیدی اضافه شده است.

این زن جوان است که برگزار می شود در شهرستان سالیوان زندان $25,000 اوراق قرضه با توجه به کلانتر ، این معلوم نیست که آیا او به دست آمده است یک وکیل.

ساناز پدر اتان پری که در وظیفه فعال در ارتش ایالات متحده مستقر در کشور دیگری بوده است و همکاری با پلیس است.

کلانتر دفتر همچنان به کار در کنار تنسی دفتر تحقیقات و FBI برای پیدا کردن ساناز که شد این موضوع از یک ایالت کهربا هشدار صادر شده در فوریه. 19. محققان دریافت کرده اند بیش از 500 نکته اما هیچ کدام تولید هر گونه اعتبار رؤیت با توجه به نوپا محل تا کنون.

تنسی دفتر تحقیقات گفت: Dec. 26 ذکر شده است به عنوان تاریخ ساناز گذشته بود دیده می شود; با این حال او و مادرش همراه با دیگران متصل به این دختر گفته اند با توجه متضاد خرما. کسیدی گفت: او با توجه به تاریخ ساناز گذشته بود دیده می شود بر اساس زمانی که یک کودک نگهدارنده گذشته او را دیدم که Dec. 10 یا 11.

آن را ناشناخته به همین دلیل آن را در زمان بسیار طولانی برای گزارش کودک گم شده است.

مقامات باید به دنبال بیش از 500 راهنمایی و در حال حاضر درمان این تحقیقات که اگر ساناز هنوز زنده است کسیدی گفت.

جمعه گذشته مقامات واقع یک وسیله نقلیه در کارولینای شمالی شهرستان ویلکس که آنها برای جستجو و دو نفر در داخل آنها می خواستم به صحبت در مورد. آنجلا Boswell, 42 و 33 ساله پسر ویلیام McCloud که هر دو تنسی ساکنان سوال قرار گرفته بودند به عنوان بخشی از تحقیقات حال و در حال حاضر در حال برگزار شد به اتهام نامربوط به ساناز ناپدید شدن, با توجه به تنسی دفتر تحقیقات.

آنجلا Boswell توسط ساناز مادر بزرگ با توجه به شهر Johnson, تنسی, وابسته به ABC WJHL.

زن و شوهر بودند دستگیر و به اتهام در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته به عنوان وسیله نقلیه آنها در حال سفر بودند در گزارش شده بود به سرقت رفته و با توجه به ویلکس شهرستان کلانتر دفتر. این معلوم نیست که آیا هر دو به دست آمده از نمایندگی قانونی.

ساناز که سفید است و موهای بلوند و چشمان آبی گذشته دیده می شود پوشیدن tracksuit صورتی با رنگ صورتی و کفش تعظیم صورتی در موهای او. او در مورد دو فوت قد و وزن 28 پوند با توجه به تنسی دفتر تحقیقات.

هر کسی با اطلاعات در مورد ساناز محل خواست برای تماس با سالیوان شهرستان کلانتر دفتر در 423-279-7330 یا تنسی دفتر تحقیقات در 1-800-TBI-پیدا کردن.

ABC اخبار ” جولیا Hasancan کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>