مادر 2 بچه ها گم موجود در هاوایی با شوهر جدید

بویزی آیداهو — پلیس می گویند که مادر دو بچه ها گم شده در هاوایی همراه با شوهر جدید اما هنوز هم وجود دارد هیچ نشانه ای از کودکان در این کشور تحقیق که شامل چندین مرموز مرگ و میر.

پلیس در کائوآئی کشیده لری Vallow و چاد Daybell در نزدیکی یک beachside رفت و آمد مکرر در شنبه بعد از جستجو آنها را و ماشین خود را برای هر گونه شواهد است. اما مقامات در آیداهو می گویند هیچ نشانه آن است که 7 ساله جاشوا “JJ” Vallow و 17 ساله Tylee Ryan تا کنون ساخته شده است آن را به هاوایی و فدرال و دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون هستند هنوز در حال جستجو برای بچه ها که نشده است دیده می شود در ماه سپتامبر بود.

آنها نیز در خدمت Vallow با حکم دادگاه از آیداهو کارگردانی او را به بچه های خود را به آیداهو وزارت بهداشت و رفاه با پنجشنبه و یا در صورت اقدام قانونی. هنوز هم نه لری Vallow و نه چاد Daybell متهم شده اند یا دستگیر شده در ارتباط با موضوع کائوآئی پلیس گفت: روز شنبه در یک بیانیه آماده.

مورد عجیب و غریب آغاز شد و در ماه ژوئیه گذشته پس از Vallow را از شوهر جدا چارلز Vallow ضرب گلوله کشته شد توسط برادرش الکس کاکس در یک نزاع در خانه خود در شهر فینیکس. در آن زمان کاکس گفت: تیراندازی در دفاع اما در این مورد همچنان تحت بررسی است. در ماه دسامبر کاکس نیز درگذشت علل ناشناخته و پلیس در گیلبرت آریزونا هنوز در انتظار برای نتایج آزمون سم شناسی در مرگ او بررسی است.

لری Vallow منتقل شده به شرق آیداهو با بچه ها حدود یک ماه پس از چارلز Vallow مرگ است. اعضای خانواده رشد مربوط به تماس خود را با بچه های مخروطی و سپس به طور کامل متوقف کرده و پلیس آیداهو, می گویند کودکان از گذشته دیده می شود در اواخر ماه سپتامبر هر چند Vallow گزارش هرگز آنها را از دست رفته..

در ضمن محققان فقط به یک شهرستان دور نیز حفر را به یک رمز و راز است. Daybell آخرین همسر تامی Daybell درگذشت از آنچه او اگهی گفت: علل طبیعی در Oct. 19. چاد Daybell ازدواج Vallow حدود دو هفته بعد.

در ماه نوامبر در پاسخ به نگرانی از خانواده گسترده است که آنها تا به حال شنیده ام از کودکان رکسبرگ پلیس پرداخت مراجعه به Vallow به درخواست او و Daybell در مورد بچه ها. این زن و شوهر به افسران گفت: بچه ها رفته بود با خانواده زندگی می کنند در آریزونا پلیس گفت: — یک ادعا می کنند آنها به سرعت کشف کرد درست نیست. زمانی که محققان بازگشت به Vallow خانه روز بعد زن و شوهر رفته بود.

این Fremont County Sheriff شروع به سوال شرایط اطراف Tammy Daybell مرگ است. آنها با مقامات در ایالت یوتا که در آن او به خاک سپرده شد به بدن او که برای کالبد شکافی و تست اضافی در ماه دسامبر.

محققان همچنین جستجو چاد Daybell را در اوایل این ماه, از بین بردن 43 آیتم های بیشتر همراه, کامپیوتر و دیگر دستگاه های فن آوری, Fremont County Sheriff لن Humphries گفت.

شهرستان است که هنوز هم در انتظار آزمایش پزشکی قانونی از Tammy Daybell باقی می ماند و مورد ضبط از صفحه اصلی Humphries گفت: چاد Daybell یک فرد مورد علاقه در مرگ و در مورد از دست رفته بچه ها.

“البته برای لری به حال بچه ها که حل بسیاری از مشکلات, اما ما نیز در انتظار نتایج آزمایش اتفاق می افتد” Humphries روز دوشنبه گفت:.

Madison County دادستان راب چوب بود و هنوز هم در هاوایی در روز دوشنبه و قادر به بلافاصله توان برای پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا Vallow خواهد صورت مدنی یا کیفری اهانت به دادگاه به اتهام اگر او موفق به تولید فرزندان با مهلت.

این Vallow خانواده روابط به هاوایی و لری Vallow قبلا ذکر شده به عنوان یک عامل ثبت نام برای یک کسب و کار وجود دارد با توجه به سوابق دولت. Vallow و Daybell شده بود و ماندن در کائوآئی برای “تایید نشده دوره از زمان” کائوآئی اداره پلیس گفت:.

“KPD تمایل به ادامه به کمک رکسبرگ پلیس در هر راه ما می توانیم با تلاش خود را برای پیدا کردن کودکان گم شده” کائوآئی رئیس پلیس تاد Raybuck گفت: در یک بیانیه آماده. “ما صمیمانه امیدواریم که که کودکان را ایمن گرداند.”

رکسبرگ پلیس سروان. Gary هاگن گفت: او نمی تواند آزادی بسیاری از جزئیات بیشتر در این مورد به دلیل ادامه تحقیقات که در حال حاضر شامل دولت و سازمان های اجرای قانون محلی در حداقل چهار متحده و همچنین اف بی آی است.

“ما می توانیم بیشتر تایید می کنند که Tylee و J. J. نمی شد با لری و چاد و هیچ شواهدی وجود ندارد که Tylee و J. J. شد و تا کنون در هاوایی” در رکسبرگ اداره پلیس در بیانیه ای گفت.

موارد حمایت از کودکان به طور معمول در مهر و موم شده اما Madison County دادستانی اجازه داده بود از دادگاه نشان می دهد که یک کودک محافظ عمل گرفته شده بود در رابطه با Tylee رایان و JJ Vallow همراه با سفارش کارگردانی Vallow به تولید بچه ها.

JJ Vallow را پدربزرگ و مادربزرگ لری و کی Woodcock, اعلام 20.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به کشف این کودکان در اوایل این ماه. آنها می گویند که آنها بر این باورند چارلز Vallow به قتل رسید و گفت: لری Vallow و چاد Daybell تا به حال فرقه مانند اعتقادات. آنها همچنین گفت که چارلز Vallow بود خیلی نگران است که لری را بکشند او را در طلاق خود را که او به دنبال یک منظور حفاظت.

طلاق و اسناد و مدارک ثبت شده توسط چارلز Vallow در ماه فوریه گذشته ادعا کرد که لری معتقد بودند او ترجمه “بودن” و “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020 است.” چاد Daybell همچنین به نظر می رسد تا حدودی غیر مومن اعتقادات. او ادعا کرده در پست های وبلاگ و پادکست است که او قبلا فوت و یا تا به حال تجربه نزدیک به مرگ است که او گفت: به او اجازه دریافت سند چشم انداز در مورد آینده است. او همچنین نوشت و چندین کتاب منتشر مضمون در اطراف آخرالزمان و حداقل آزادانه در الهیات کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

AP خبرنگار ژاک Billeaud کمک از ققنوس.

داستان درست شده است تا منعکس کننده که Madison County دادستان راب چوب در هاوایی نمی Sid قهوه ای که به تازگی بازنشسته و از دادستان پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>