مادر از دست رفته کودکان و نوجوانان مورد باعث می شود 1st دادگاه ظاهر در آیداهو

آن لری Vallow اولین بار در آیداهو پس از او سمت چپ برای هاوایی.

لری Vallow روز جمعه به نظر می رسد در آیداهو دادگاه برای اولین بار در مورد کودکان از دست رفته.

Vallow خوانده شد پنج اتهامات او را رو-دو جنایت شمارش از بی وفایی و nonsupport از فرزندان و یکی بزه تعداد هر یک از مقاومت و مانع یک افسر درخواست از جرم و جنایت و تحقیر — توسط قاضی Faren Eddins در Madison County دادگاه حدود ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی. او عمدتا در پاسخ به سوال یک کلمه “بله” یا “نه” پاسخ.

آن Vallow را اولین بار در دولت خانه پس از خروج از هاوایی در ماه دسامبر با شوهر جدید حدود سه ماه پس از فرزندان او بودند گذشته و یک روز پس از آنکه مقامات انجام یک چک رفاه در کودکان است. او دستگیر شد Feb. 20 در کائوآئی.

جاشوا “JJ” Vallow, 7 و Tylee Ryan, 17 شده اند گم شده پس از سپتامبر. طی یک تحقیق توسط رکسبرگ پلیس آنها را در بر داشت “هیچ شواهد یا تایید هر کسی برای تامین مسکن و غذا و پوشاک و آموزش و پرورش و یا مراقبت های پزشکی” برای کودکان از سپتامبر.

JJ پدربزرگ و مادربزرگ لری و کی Woodcock و Vallow قدیمی ترین پسر Colby رایان در حضور در دادگاه. چاد Daybell, Vallow را پنجم است که پدر بیولوژیکی JJ یا Tylee نیز در حضور و غیاب و شنبه در مقابل دادگاه.

Vallow را قید وثیقه آزاد شد کاهش از $5 میلیون به 1 میلیون دلار است. Eddins گفت: اگر او پست و باند او را ملزم به پوشیدن مچ پا مانیتور در تمام اوقات به نظر می رسد برای همه حضور در دادگاه و نه ترک های متعدد در شهرستانهای آیداهو.

ظاهر او می آید یک روز پس از FBI خواسته برای کمک به در این مورد.

مقامات متوجه شدند که Tylee گذشته دیده می شد زنده در سپتامبر. 8 در پارک ملی یلوستون, باعث FBI به درخواست هر کسی که از این پارک بازدید که روز به جلو آمده و با عکس و فیلم است که می تواند آپلود FBI.gov/Rexburg.

JJ گذشته دیده می شد زنده در رکسبرگ که در آن خانواده زندگی می کردند در سپتامبر. 23 به گفته مقامات.

Daybell قبلا گفته ABC اخبار که “بچه ها امن هستند” اما نداد.

او به آیداهو در حالی که Vallow بازداشت در کائوآئی در هاوایی است و نه به جرم متهم است.

Vallow بعدی دادگاه ظاهر است برای برنامه ریزی مارس 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>